מרכז הדרכה לוגטל LOGTEL


המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

למרכז לוגטל ניסיון רחב במיקור חוץ של הדרכות הלקוח בעולם, לעובדי הלקוח בסניפים השונים ,ללקוחות ומפיצי מוצרי הלקוח ולחברות בינלאומיות רבות.

 

לוגטל יכולה להתגאות במידה רבה בצוות החברה, המונה כ - 140 מומחים מובילים בתחומם, שצברו שנות ניסיון מקצועיות מעשיות רבות בתחומים שונים. המרצים המומחים של לוגטל ממלאים עמדות מפתח מובילות במחלקות מחקר ופיתוח ובחברות לשיווק ולייעוץ, והם פעילים בפורומים ובוועדות בינלאומיות.

 

חברת ההדרכה לוגטל, המכשירה כבר כ - 30 שנה מהנדסי חומרה לתפקידים בחברות הטכנולוגיה המובילות בישראל, זיהתה מחסור במהנדסים בוגרי אוניברסיטאות שלהם ההכנה הנדרשת להשתלבות בשוק התעשייה. לצורך זה בנתה לוגטל שני מסלולים ייחודיים בתחום ה - FPGA ובתחום ה - BOARD DESIGN. בתכניות זוכים המשתתפים להיחשף להיבטי הפיתוח העיקריים האופייניים לתעשייה היום, כאשר הן מהוות מעין גשר בין שוק הלימודים וההכשרות ובין מעסיקים וחברות.

 

להלן פירוט קצר על תכני המסלולים:

FPGAXpert - קורס במתכונת של 120 שעות לימוד ותרגול + 16 שעות בונוס שיכלול את הנושאים הרלוונטים ביותר למהנדסי FPGA: שפת HDL ,ארכיטקטורות FPGA ,נושאים יסודיים ומקיפים בפיתוח FPGA, הכרת כלים בשימוש בתעשייה ועוד. במהלך הקורס המשתתפים עובדים על פרויקט בהנחייה צמודה של מרצה.

 

BoardDesignExpert - קורס במתכונת של 120 שעות לימוד ותרגול + 16 שעות בונוס. המשתתפים לומדים מהו תכנון נכון בהנדסה, מכירים את התהליכים השונים בתכנון, אילוצי תכנון, נושאי הפרעות אלקטרומגנטיות, וכן הלאה. הם לומדים כיצד להשתמש בכלים המאפשרים אוטומציה של תהליכים, מתוודעים לנושאים ולסוגיות ב - Signal Integrity ועוד. הלימודים כוללים עבודה מונחית על פרויקט סיום.

 

בנוסף לוגטל מתמחה בהדרכות ממוקדות של יום עד חמישה ימים בשלושה תחומים:

בתחום הטלקום מתפרשים על פני כל ספקטרום הנושאים כגון תקשורת ניידת, מעבר מ-3G ל-4G ויותר, רשתות IP המתעדכנות באופן מתמיד ומהיר Mobile TV, IP TV, WiMAX, LTE, Wireshark, Metropolitan Networks רשתות הדור החדש (Next Generation Networks), שפות תכנות ניידות ועוד.

 

בתחום טכנולוגיות התוכנה החברה מתמחה בהדרכות נושאים מתקדמים כמו הנדסת התוכנה, ניהול פרויקטים, Linux, סביבות פיתוח C++ ו- Java, מאגרי מידע ועוד.

 

בתחום החומרה לוגטל מובילה בהדרכה והכשרה של הנושאים המתקדמים ביותר. נושאים אלה כוללים בין היתר FPGA, Signal Integrity, DSP, SoC ונוספים. החברה משמשת כזרוע ההדרכה הרשמית בישראל ובטורקיה של חברת Xilinx, המובילה העולמית בתחום הרכיבים המתכנתים.

 

לוגטל-מומחית במציאת הפיתרון היחודי עבורך. לוגטל מתמחה בתפירת הדרכה המותאמת בדיוק לצרכי החברה הן מכיוון תוכן ההדרכה והן באמצעות התרגולים המותאמים לעבודה היומיומית של משתתפי ההדרכה.

 

קורסי לוגטל מוכרים לגמול השתלמות.

בין לקוחות לוגטל:

 

מפעילים מקצועיים ומובילים של רשתות תקשורת גדולות - חברות הטלפונים הסלולריים, ארגוני תקשורת, עסקי ענק הפועלים בענפי הפיתוח והייצוא לשווקים בינלאומיים בתחומי הטלקום והחומרה, הביטחון, המיכשור הרפואי ועוד. בין הלקוחות ניתן למצוא חברות כמו: מוטורולה, אינטל, Qualcomm, צ'ק פוינט, אמדוקס, Cisco, Nice, קומברס, ECI, רפא"ל, קבוצת אלביט ואחרות, כמו גם ארגונים פיננסיים ובנקאיים, מפעלים, מערכת הביטחון ועוד.

ממרכזה בארץ, פעילה לוגטל גם בארה"ב, צ’ילה, קפריסין, יוון, גרמניה, סינגפור, הודו, סין, טורקיה ומקומות נוספים בעולם הן דרך משרדיה (בהודו ובצ’ילה) והן דרך מפיצים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,079 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp