ללמוד במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

שירות אישי - צור קשר
ללמוד במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודים במרכז האקדמי למשפט ועסקים

משפטים, חשבונאות ומנהל עסקים, הם בין התחומים המבוקשים ביותר בעולם האקדמי (יחד עם מחשבים ורפואה). עורכי דין, רואי חשבון ואנשי עסקים, הם אנשי המקצוע העיקריים המניעים את הכלכלה של כל מדינה, ולא בכדי כל כך הרבה אנשים רוצים להתמחות בתחומים הללו.

 

כמה מילים על המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

 

במרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוקם מתוך ראייה גלובלית של אתגרי המאה העשרים ואחת ופועל ברוח החדשנות. מוסד הלימוד שם דגש על ערכי מצוינות במחקר ובהוראה ומתמקד בהקניית כלים להשתלבות בשלל אפיקי קריירה בסקטור הפרטי והציבורי ובעולם האקדמיה. תכניות הלימודים במרכז האקדמי הן גמישות ודינמיות ומותאמות לצורכי הסטודנטים, מה שבא לידי ביטוי בשיטות הלימוד המתקדמות, ביחס האישי שניתן לסטודנטים ובמרצים מנוסים.


מה לומדים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים?

במרכז האקדמי ניתן ללמוד במסלול לימודי מנהל עסקים עם התמחויות בשיווק, מימון, חשבונאות ויזמות וחדשנות.

 

ניתן ללמוד בתכנית לימודי חשבונאות שמכינה את הסטודנטים לתפקידי רואי חשבון ומקנה להם ידע בביקורת, מיסוי, כלכלה ומשפט. תכנית זו מותאמת לתקינה החשבונאית הבין לאומית העדכנית.

 

בפקולטה למשפטים של המרכז האקדמי ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון במשפטים בחטיבות הבאות - משפט פלילי, משפט וזכויות אדם, משפט מסחרי ועוד. ניתן ללמוד במסלול בוקר או במסלול ערב המותאם לאנשים עובדים.

 

לימודי מערכות מידע B.Sc. מאפשרים לסטודנטים להתמחות בחברות הייטק ותוכנה מובילות בתחום התוכנה והביג דאטה. כמו כן, הם יכולים להקים סטארט אפ ומקבלים כלים בענפים כגון דיני הייטק ויזמות עסקית.


תואר שני

 

  • תואר שני במשפטים LLM עם אפשרות לתזה - בוגרי לימודי משפטים יכולים להרחיב בתכנת זו את הידע המקצועי שברשותם וכך לפתוח דלת גם לקידום מקצועי. ניתן ללמוד במסלול עיוני ללא תזה או בתכנית מחקרית עם תזה. במסלול התזה מקבלים הסטודנטים הנחייה אישית וליווי צמוד של מנחי התכנית.

 

  • לימודי משפטים למי שאינם משפטנים MA - תכנית זו מאפשרת לבוגרי לימודי מדעי החברה והרוח להעמיק את הידע המשפטי שברשותם. ניתן ללמוד במסלולים - משפט פלילי וקרימינולוגיה, משפט מסחרי עסקי או משפט וחברה.

 

  • תואר שני בשוק ההון ובנקאות - מסלול זה נבנה כדי לספק מענה לדרישה של אנשי שוק ההון ובנקאים להכנה לדרישות המקצועיות בשוק המודרני. תכנית זו מקנה סל כלים מקצועי נרחב והיא מתאימה לבוגרי כל התארים הראשונים בהם לימודי משפטים ומקצועות מדעי החברה.

 

  • תואר שני בניהול - תכנית זו מקנה ראייה ארגונית נרחבת ומכשירה את הסטודנטים לקבל החלטות ניהוליות בסביבות מורכבות ודינמיות. מסלול זה הוא בעל ראייה הוליסטית ומעמיקה בניהול, הסטודנטים יכולים לבחור בהתמחות בין לאומי או התמחות בניהול ארגוני שירות.

 

 

אז מדוע כדאי לי ללמוד דווקא במרכז האקדמי למשפט ועסקים?

סטודנטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים מקבלים כבר במהלך לימודיהם סיוע וליווי במציאת עבודה. כמו כן, מערכות השעות במוסד זה הן גמישות ומותאמות לצורכי הסטודנטים. הסטודנטים מקבלים יחס אישי וגישה ישירה אל המרצים במהלך הלימודים. כל אלו ועוד יכולים לסייע לסטודנטים לקבל כלים להגשמת חלומות ההצלחה שלהם ולהשתלבות באפיקי קריירה מבוקשים.

 

 

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
חוות דעת של סטודנטים על המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
התקבלו 190 דירוגיםבציון ממוצע: 3.8 מתוך 5

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
04/02/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב שהמרצים זמינים לסטודנטים ולא אוהב ההתנהלות במנהל

על הקמפוס

קמפוס גדול מכיל 9 או 10 קומות אבל לא מרגיש לא ביתי או חם

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
01/03/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את ההשקעה שבהבאת המרצים הכי טובים בארץ למשפטים, את היחס האישי של כל מרצה ומרצה ואת ההכנה ל קרא עוד...

על הקמפוס

עיצוב הקמפוסט עושה חשק לנכוח בו, המקום נקי ומושקע הכיתות מפוארות והספריה מרשימה, הצוות מצויין, הן המ קרא עוד...


לכל חוות הדעת
מתוך פורום המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
שאלה בנוגע לבחינת אמירם
משי
ללא תגובה
מה אחוזי המעבר בקורסים?
מיטל
ללא תגובה
שכר לימוד במרכז האקדמי למשפט ועסקים
אור
ללא תגובה
תנאי קבלה במנהל מערכות בריאות
שיר
1 תגובות
קבלה לתואר שני במנהל עסקים
שאם
1 תגובות
מכינה קדם אקדמאית
גליה אמיר אגר
ללא תגובה
הרשמה לבית ספר למנהל עסקים למנהלים
יצחק נוסל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp