מרכז אינרסנס לרפואה משלימה, הילינג וייעוץ רוחני

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מרכז אינרסנס.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


אינרסנס – מרכז קטן ללימודי רפואה משלימה, הילינג וייעוץ רוחני
 
החיים כמסע של גילוי
 
"לחיות הילינג" - את החוויה הזו משתדלת המייסדת של מרכז אינרסנס להנחיל לתלמידיה, וזאת באופן שבו מועברים השיעורים, באמצעות האווירה הרוחנית במכללה ובעזרת השיח הבלתי אמצעי בין המורים והתלמידים במכללה, וכן על בסיס הגישה הכללית, שבה מושם דגש על מעבר אמיתי לחוויית חיים אחרת, שבה רוח וחומר מחוברים בפועל – וזאת בניגוד ללימוד שנשאר "על הדף".
 
אינרסנס – מרכז קטן ללימודי רפואה משלימה, הילינג וייעוץ רוחני, הוקם מתוך מטרה "להדגים את אשר הוא מלמד" ולהעניק ללומדים בו חוויה של ריפוי, של קרבה ושל התרחבות המודעות הקיומית לחיים בכלל – וכל זאת, תוך כדי רכישת מקצוע טיפולי. המכללה הוקמה בשנת 2001, ושמונה שנים לאחר מכן הוקם המרכז שבו היא מצויה כיום, בכפר יונה שבאזור השרון. במרכז לומדים שיטות לצמיחה ולריפוי כדמיון מודרך, תקשור, פרחי באך, רפואת תדרים, פסיכותרפיה הוליסטית ועוד.
 
על המייסדת
 
מייסדת המרכז היא מתכנתת מחשבים לשעבר, שהיא גם בעלת תואר ראשון בכלכלה ובמנהל עסקים, תואר שני בבריאות הוליסטית, ושוקדת כיום על סיום דוקטורט בפסיכולוגיה. המייסדת הקימה את המכללה מתוך מסע של לימודים עצמאיים שלה בתחומי הרפואה המשלימה במסגרות גדולות וידועות, שבמהלכם חשה חוסר בחוויה ההופכת את הידע התיאורטי לממשי, ואת המודרכים - למטפלים אמיתיים.
 
על הלימודים במרכז
 
המרכז מותאם לקבוצות לימוד אינטימיות של עד 12 איש. מועברים בו קורסים בתחומי הרפואה המשלימה כהילינג ורייקי, וכן סדנאות משתנות בתחום המיסטיקה, הכשרות והתמחויות. כמו כן, במרכז מצויה קליניקה שבה מועברים טיפולים. חלק מן הקורסים מועברים בלמידה מרחוק, באופן שגם מאפשר נוחות גדולה יותר בעבור התלמידים, וגם מאפשר ליווי אישי על ידי המנחים והתייחסות פרטנית ומותאמת לכל אחד מן התלמידים.
 
מתכונת הלימוד
 
בכל הקורסים הדגש הוא על התהליך האינדיווידואלי שעובר התלמיד, ועל התאמת התכנים והמתודות לקבוצה, מתוך יצירתיות וגמישות של המנחים. הסטודנטים במכללה זו מוגדרים כ"אדוני התהליך", ומכאן שמטרה חשובה נוספת באינרסנס היא ללמדם לזהות את השפה האישית שלהם – את הסימנים של גופם ושל נשמתם, כמו גם את הסימנים המתקבלים באמצעות הקיום בתוך תהליך החיים האישי של כל אחד מהם.
 
מאחר שהסטודנטים חווים בעצמם תהליך של התפתחות אישית במסגרת הקורסים השונים, הם לומדים על הדרכים והכלים, בהם יוכלו ללוות אנשים נוספים בתהליכים התפתחותיים באופן אינדיווידואלי, ובשילוב הטכניקות הטיפוליות שאותן למדו. בין השאר, הסטודנטים לומדים לקבל את המסע האישי, להכיל קושי ועצב, לנוע על גלי התהליך האורגני, לאפשר, להניח ולזהות את הרגעים שבהם נכון לפעול. בהתאם, במרכז לימודים זה לא מחייבים את התלמידים לסיים את הלימודים במסלול שבו התחילו.
 
צוות ההוראה במרכז
 
המנחים המובילים ומלווים את תהליכי ההתפתחות האישית והמקצועית של תלמידי המרכז עוסקים בפועל ביותר משיטת ריפוי אחת. כך, בין חברי הצוות תמצאו: מטפלת העוסקת באסטרולוגיה, בפרחי באך ובקלפי מודעות גם יחד; מורה לשעבר שעוסקת באימון אישי; קלינאית תקשורת המשלבת בטיפולים גם נומרולוגיה, תטא הילינג ושחזור גלגולים; מרפא בהילינג, שהוא גם מתקשר ומדריך טאי צ'י; ומאסטר רייקי, שיודעת גם לטפל ברפלקסולוגיה ובביורגונומי.
 
 
פרטים נוספים
 
במכללה זו מקיימים גם ערבים ופרויקטים המותאמים לתהליכים הקוסמיים ולזמני השנה המיוחדים והשונים, וכן סדנאות חד פעמיות בנושאים שונים, המתקיימות בשעות הערב בדרך כלל. כמו כן, בנוסף למסלולי הלימוד המלאים, מתקיימות בבית הספר גם סדנאות בהיקפים של מפגשים ספורים.
 
 
לסיום
 
בוגרים שלמדו במרכז מספרים, כי העבודה עם מייסדת המכללה השפיעה על חייהם, העניקה להם חוויה של "מסע שמאני" – מסע רוחני התפתחותי המותאם לאדם עצמו, קיבלו תובנות גדולות בנוגע לחיים, ושינו את נקודת מבטם ואת מודעותם בעקבות הלימודים במכללה. בנוסף, בוגרים מספרים על תחושות של כנות, של אמת ושל שיתוף, המלוות את הלימודים במרכז זה.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת
מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
Whatsapp Whatsapp