פרופ' מרדכי (מוטי) שכטר מונה לתפקיד הדיקן המייסד של בית הספר לקיימות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על פרופ' מרדכי (מוטי) שכטר מונה לתפקיד הדיקן במרכז הבינתחומי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

 

פרופ' מרדכי (מוטי) שכטר מונה לתפקיד הדיקן המייסד של בית הספר לקיימות במרכז הבינתחומי הרצליה


פרופ' מרדכי (מוטי) שכטר מונה לתפקיד הדיקן המייסד של בית הספר לקיימות מייסודן של החברה לישראל, כי"ל ובז"ן, אשר ייפתח במרכז הבינתחומי הרצליה בתחילת שנת הלימודים תשע"א.

 

פרופ' שכטר הינו בעל תואר B.Sc. בהצטיינות יתרה בכלכלה חקלאית מאוניברסיטת יוסטון, טקסס, ובעל תואר Ph.D. בכלכלה חקלאית מאוניברסיטת איווה, ארה"ב. הוא שימש בעבר בתפקיד רקטור אוניברסיטת חיפה ונשיא המכללה האקדמית תל-חי. במהלך הפעילות האקדמית של פרופ' שכטר באוניברסיטת חיפה שימש בתפקידים אקדמיים מרכזיים ובהם: ראש החוג לכלכלה, ראש החוג לניהול משאבי טבע וסביבה, מייסד וראש המרכז לחקר משאבי טבע וסביבה וכן דיקן למחקר.

 

בנוסף, אוחז פרופ' שכטר כיום בתפקידים ציבוריים, בהם: יו"ר ועדת המחקרים - כלכלה, רשות המים; יו"ר פורום השכלה גבוהה, עמותת "בשער" - אקדמיה למען הקהילה; ועדת היגוי-המרכז למדיניות סביבתית, מכון ירושלים. בעבר כיהן כיו"ר מליאת רשות הטבע והגנים; בוועד המנהל של החברה להגנת הטבע; ובהנהלה ארצית של המועצה לישראל יפה וכיו"ר דירקטוריון מוזיאוני חיפה.

 

פרופ' מרדכי שכטר הוא מחלוצי המחקר הסביבתי בישראל ומחוקריו המובילים. במהלך העשורים האחרונים הוא הכשיר מדענים רבים ומחקריו תרמו לקידום היבטים כלכליים וחברתיים של איכות הסביבה.

 

מטרת בית הספר לקיימות בבינתחומי הרצליה היא להכשיר את מנהיגי העתיד בתחומי הסביבה ולהעניק לאנשי המגזר הפרטי והעסקי, בהם משפטנים, כלכלנים, לוביסטים, אנשי תקשורת ויועצי תקשורת את הידע וההבנה המעמיקה הנדרשת בתחומי הסביבה, לשם תמיכה ולווי של שלבי התכנון והעשייה בתחומים אלה.

 

פרופ' אוריאל רייכמן, נשיא המרכז הבינתחומי הרצליה: "אנחנו גאים בהצטרפותו של פרופ' שכטר למרכז הבינתחומי. כהונתו כדיקן תוביל לביסוסו של בית הספר כמרכז בעל חשיבות בינלאומית וכגורם חשוב בהתמודדות ישראל עם האתגרים העתידיים של הסביבה, המים והאנרגיה".

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp