קורס רשתות תקשורת MCSA במכללה האקדמית ספיר

המכללה האקדמית ספיר

קורס ניהול רשתות תקשורת 2016 MCSA במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר

 

הסמכה של 2016 MCSA מקנה את ההכשרה המתקדמת ביותר בכל הקשור לניהול, לתפעול ולתחזוקה של רשתות תקשורת נתונים עד שלב יישום הפתרונות, זאת בהתאם לטכנולוגיות הקיימות בתחנות העבודה הארגונית ולפי שוק השרתים הקיים.

 

ההסמכה המשולבת הניתנת בקורס זה מקנה לבוגרי הקורס יתרון משמעותי, הם בעלי מקצועיות רבה יותר ממועמדים אחרים בכל הקשור לניהול מערכות ורשתות העדכניות ביותר והם מבוקשים במקומות עבודה רבים וארגונים שונים. ההסמכה היא בינלאומית המוכרת על ידי חברות וארגונים ברחבי העולם.


תכנית הלימודים

 

קורס ניהול רשתות תקשורת 2016 MCSA במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר מקנה למשתתפים את ארגז הכלים ההכרחי לניהול מערכות ורשתות מבית מייקרוסופט. התלמידים לומדים על הפנים השונים של ניהול רשתות התקשורת מן המסד ועד הטפחות, לשם כל הם לומדים מתחילים מנושאים בסיסיים, כמו הכרת המחשב האישי ומושגי יסוד בתקשורת נתונים, ולאחר מכן הן ממשיכים לנושאים מתקדמים יותר, כמו תשתיות קוד והאפשרויות השונות לאבטחת מידע.

 

נוסף על כך, הקורס מכין את המשתתפים למבחני ההסמכה ל - windows7, windows8,2016 Exchange. הקורס נעשה בשיתוף פעולה עם אקדמיית מייקרוסופט להסמכות בינלאומיות של MCSA 2008 & MCSA 2016 ובפיקוח משרד הכלכלה.


מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 340 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 42 מפגשים, 8 שעות אקדמיות כל מפגש. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע, פעם אחת בשעות הערב ופעם נוספת ביום שישי בבוקר.


נושאי לימוד

 

  • קונפיגורציה ותחזוקה של מערכות
  • איתור וניהול של תקלות בהתקני רשת
  • תכנון וניהול של שרותי תשתית הרשת
  • הגדרות תפקודי שרת בשירותים מתקדמים
  • הבדלים בין מערכות ההפעלה של מייקרוסופט   
  • חומרת המחשב האישי
  • הגדרת מכונות וירטואליות
  • ניהול הרשאות גישה מרחוק
  • הקמת תשתית לרשתות תקשורת    
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

מטרתו של המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר הוא לספק לכל מי שרוצה מקום שבו הוא יוכל לרכוש השכלה ולפתח את העתיד המקצועי שלו. תכניות הלימוד של המרכז מורכבות הן מידע תיאורטי והן מהכשרה יישומית אשר ביחד מקנות לתלמידים את הכלים הנדרשים להשתלב בשוק העבודה. בחטיבה לתקשורת, חשמל ואלקטרוניקה אפשר ללמוד במגוון מסלולי לימוד, כמו קורס ניהול רשתות תקשורת, קורס תכנות בקרים, קורס Cisco Certified Network Associate וקורס חשמלאי מוסמך.

 

 

תנאי קבלה

 

המעוניינים ללמוד בקורס צריכים להציג מסמך המעיד על 12 שנות לימוד ולקבל ציון עובר במבחן ברמה של 3 יחידות מתמטיקה ובמבחן ברמה של 3 יחידות אנגלית. נוסף על כך, המועמדים צריכים לגשת למבחן מיון והתאמה. הקבלה ללימודים מותנית בריאיון אישי.


תעודה

 

תלמידים שעברו את בחינות ההסמכה מקבלים תעודת MCSA :Microsoft Certified Solutions Associate (Windows Server 2016).

 

לא מצאת מה שחיפשת? בדוק ב:

 

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

לימודי תזונה טבעית
יוסרא עאמר
ללא תגובה
פרטים על קורס ccna
ירדן רומנו
ללא תגובה
תכנית מדעי המחשב ומוזיקה
נתנאל יצחק
ללא תגובה
יש מכינה קדם אקדמית למשפטים בספיר?
סתיו כרמל
ללא תגובה
קבלה למדעי הרוח והחברה
שני
ללא תגובה
קורס אבחון דידקטי
רויטל
ללא תגובה
תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp