תואר B.A במנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל

שירות אישי - צור קשר
תואר B.A במנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל

לימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל

 

נותנים את המקסימום

 

כל בעל עסק שואף למקסם את הרווחים, לחסוך בהוצאות ולהחזיק צוות עובדים מסור ונאמן. לימודי מנהל עסקים מאפשרים לסטודנטים להבין כיצד ניתן לייעל את שיטת העבודה בארגונים ובמפעלים שונים, איפה כדאי להשקיע יותר משאבים וכספים, והיכן רצוי להפחית בהוצאות. במרכז האקדמי כרמל קיימת תכנית ללימודי מנהל עסקים לתואר ראשון, המשלבת תיאוריות ומחקרים אקדמיים עם הקניית כלים יישומיים וגישות פרקטיות בתחומי התמחות נבחרים.

 

מבנה הלימודים

 

התכנית מתפרשת על פני שלוש שנים אקדמיות, וכוללת לימודים גם בסמסטר קיץ. במסגרתה ניתן להתמחות לפי בחירה בתחומים הבאים: שיווק ופרסום, מימון ובנקאות, משאבי אנוש וחשבונאות. ברוב ההתמחויות ניתן ללמוד בשעות היום או במסלול ערב, פרט להתמחות בחשבונאות הנערכת במסלול בוקר בלבד.

 

על ההתמחויות

 

שיווק ופרסום - ההתמחות מקנה למשתתפיה כלים לבניית תכניות שיווק ולפיתוח אסטרטגיה שיווקית. על מנת להפנים את החומר הסטודנטים יוכלו להשתתף בקורסים מתקדמים.

 

משאבי אנוש - התכנית משלבת ידע תיאורטי במערכת לניהול משאבי אנוש עם הבנה בהתנהלות הפרקטית של ארגונים ובמצבים שונים של עובדים ומנהלים.

 

מימון ובנקאות - במסגרת ההתמחות הסטודנטים נחשפים אל השווקים הפיננסיים בארץ ובחו"ל, הם מתנסים במסחר בפועל ב"חדר עסקאות", ומבינים כיצד לנהל בתבונה תיקי השקעות.

 

לימודי חשבונאות - התכנית מקנה לסטודנטים ידע רחב ועדכני בתחומי הכלכלה, המימון, הניהול הפיננסי ועוד. בנוסף, היא מקנה הכנה מקיפה לקראת בחינות ההסמכה של מועצת רואי חשבון.

 

נושאי לימוד

 

 • מיון וגיוס עובדים
 • חקר ביצועים
 • התנהגות צרכנים
 • יזמות עסקית
 • ניתוח דוחות כספיים
 • יסודות המימון
 • קבלת החלטות ניהולית
 • כלכלת ישראל
 • פסיכולוגיה של העבודה
 • אתיקה ניהולית
 • מערכות מידע וטכנולוגיה
 • יסודות הכלכלה
 • שיווק באמצעות אינטרנט
 • כספים ובנקאות     
 • מערכת המשפט בישראל     
 • ועוד

 

סגל המרצים

 

בתכנית זו במרכז האקדמי כרמל מלמדים מרצים מתחומי הכלכלה, החשבונאות, המשפטים, השיווק, הסטטיסטיקה ועוד. ביניהם תוכלו לפגוש את דיקן בית הספר למנהל עסקים, שהינו בעל תואר מגיסטר למדעים מהטכניון ובעל דוקטורט מטעם אוניברסיטת סטנפורד בקליפורניה, ארצות הברית. במסגרת מחקריו הוא עוסק בשיטות אופטימיזציה רב-ממדית, תכנון גיאומטרי, פתרון בעיות בתכנון מתמטי ועוד.

 

ראש ההתמחות בניהול משאבי אנוש הוא בעל תואר דוקטור לפילוסופיה עם התמחות במינהל ציבורי מטעם אוניברסיטת סירקיוז. אדם זה כיהן במשרד החוץ למעלה משני עשורים, והיה אחראי על השירות לארגון ועל שיטות עבודה במשרדים ממשלתיים. עוד מלמד בתכנית בעל תואר דוקטור בפרסום ושיווק מטעם אוניברסיטתA&M בטקסס, אשר הקים את מחלקת שירות הלקוחות הראשונה בארץ, ועמד בראשה במשך שנים רבות. אלה הם רק כמה מחברי הסגל בחוג.

 

סטודנטים למנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל

 

סטודנטית המתמחה בשיווק ופרסום מספרת, כי היא עובדת בעסק משפחתי לטיפולים קוסמטיים. לדבריה, היא יכולה להמשיך לעבוד וללמוד במקביל, וכעת היא מסוגלת לקרוא ולהבין את הדוחות הכספיים, ויודעת כיצד ניתן לשמר את מעגל הלקוחות ולשווק את העסק בצורה יעילה. עוד סטודנט המתמחה בשיווק מספר, כי הלימודים תורמים לו בתפקידו כמנהל מסעדה. כיום הוא יודע לנהל נכון את העובדים והספקים. הוא מתמודד טוב יותר עם מצבי לחץ, ושואף בעתיד להשתלב בעולם העסקים גם בתחומים אחרים.

 

סטודנטים נוספים מתארים את הלימודים בתכנית לתואר הראשון כחוויה חיובית ומעשירה. לדבריהם, המרצים מעבירים את החומר בצורה מרתקת וברורה, ושמחים לענות על כל שאלה. הם מעידים כי הכירו בקמפוס אנשים איכותיים ומעניינים, וכי הם מרגישים שהלימודים מכינים אותם לקראת העבודה האמיתית.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לתכנית מנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל נדרשים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה עם ממוצע ציונים של 85 ומעלה, כאשר הציון הנדרש במתמטיקה ברמת 3 יחידות הוא לפחות 85, ברמת 4 יחידות - לפחות 75, וב - 5 יחידות - 65 ומעלה. עדיפות תינתן לבעלי ציון 580 לפחות בבחינה הפסיכומטרית. המועמדים המתאימים יידרשו לעבור בחינת בקיאות בשפה האנגלית. מועמדים מעל גיל 30 שאינם עומדים בתנאי הקבלה, רשאים לעבור את לימודי המכינה הקדם אקדמית בממוצע 85 ומעלה.

 

תעודה

 

לבוגרי המסלול יוענק תואר ראשון .B.A במנהל עסקים מטעם המרכז האקדמי כרמל, עם ציון ההתמחות הנבחרת.
 

למידע נוסף לחצו: המרכז האקדמי כרמל
חוות דעת של סטודנטים על תואר במנהל עסקים - המרכז האקדמי כרמל
התקבלו 65 דירוגיםבציון ממוצע: 3.8 מתוך 5

המרכז האקדמי כרמל
27/07/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת: הלימודים לא לחוצים לא אוהבת: לא נותנים מענה לסטודנטים שלומדים בשלוחות שלהם

על הקמפוס

בניין של 5 קומות הכיתות לא גדולות מדי, רוב הסטודנטים אשר באים למקום זה נטו בשביל ללמוד אין יותר מדי  קרא עוד...

טיפים

המקום הוא יותר ללימודים אין יותר מדי אווירה של חיי חברה לסטודנטים במקום

המרכז האקדמי כרמל
03/12/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

החניה מאוד קשה ,יקר

על הקמפוס

מעניין

טיפים

צריך לסביר יותר הסטודינטים איך מחלקים את שנות הלימוד כדי שלא יעמיסו על שנה אחת


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp