לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מנהל עסקים > מנהל עסקים ושיווק

תואר במנהל עסקים התמחות בשיווק


מחפש/ת מידע על לימודים? מנהל עסקים ושיווק? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה מנהל עסקים
משפטים ומנהל עסקים
מנהל עסקים וחשבונאות
מנהל עסקים ותיירות
מנהל עסקים ומשאבי אנוש
כלכלה ומנהל עסקים
מנהל עסקים ומימון
מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע
משפטים, מנע"ס וחשבונאות
לימודי ערב - מנהל עסקים
 
 
ניהול לתואר
בנקאות ושוק ההון
כלכלה
שוק ההון
קורס שיווק
תואר בחשבונאות
ניהול פיננסים לתעודה
שכר מנהל שיווק
שכר מנהל עסקים
שכר מנהלי משאבי אנוש

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

מנהל עסקים התמחות בשיווק

במחקר שנערך על ידי אירגון ה-OECD במערב אירופה, מובילים מקצועות השיווק בהיצע בשוק העבודה באירופה. גם בישראל מצטיירת תמונה דומה ותחום השיווק הפך בעשור האחרון לאחד מהתחומים המבוקשים, החשובים והמשפיעים ביותר בעולם העסקים. אף חברה לא תצליח כלכלית ועסקית ללא שיווק איכותי ומקצועי המנוהל בידי אנשי מקצוע אשר למדו את התחום. המנהל המודרני חייב להבין בשיווק, ולכן הביקוש למנהלים המתמחים בשיווק הולך וגובר בשנים האחרונות.

 

אולי יעניין אותך גם: כמה באמת מרוויח מנהל שיווק?

 

השיווק מהווה מרכיב עיקרי בפעילותה העיסקית של כל פירמה ואחראי למעשה לקיומו של כל ארגון באשר הוא (כולל ארגונים שלא פועלים למטרות רווח). התפיסה השיווקית כיום גורסת כי הארגון הוא יחידה כלכלית המיועד לספק מוצרים ושירותים לשביעות רצון קבוצת לקוחות, תוך שהוא שומר על יעילותו ומגדיל את רווחיו. קידום מכירות, הגדלת נתח שוק, יצירת תדמית, וגידול רווחים הם רק חלק ממטרות השיווק.

  

ריבוי ערוצי המדיה והתהליכים הגלובאליים, הביאו לשינויים תהומיים בעולם העיסקי בכלל ובתחום השיווק, הפרסום והתקשורת בפרט. התחרות וההתמקצעות הולכת וגוברת וכיום ייצור יעיל של מוצר כבר אינו מהווה ערובה להצלחה כלכלית, ולכן השיווק והפרסום הם מרכיבים אסטרטגיים ביותר בניהול הארגון והכרחיים למכירה של המוצרים ולפעילות העיסקית של הארגון.

 

מטרת הלימודים

 

מגמות אלו הולידו את הצורך להכשיר אנשי מקצוע מיומנים ובעלי השכלה רחבה בתחום השיווק. הכשרה זו מוצעת בין השאר במסלולי הלימוד לתואר ראשון במנהל עסקים, בשילוב לימודי שיווק. מטרת המסלול היא להקנות לסטודנטים ידע וכלי ניתוח מעשיים הדרושים לתפקידי ניהול בתחומי השיווק השונים. הסטודנטים ילמדו לכתוב תוכנית שיווק, להגדיר אסטרטגיה עיסקית וייחשפו לשיטות של ניתוח שווקים והתנהגות צרכנים.

 

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק, כוללים חומר תיאורטי והתנסות מעשית (כתיבת תכנית שיווקית, חשיפה לשיטות שיווק שונות ועוד). הסטודנטים יעברו במהלך לימודיהם סדנאות בנושאים שונים כמו מיומנויות מכירה, מיומנויות שכנוע והבעה, ניתוח תיאורי מקרה של חברות בעולם העסקי, ודיונים עם אנשי שיווק וניהול מובילים.

 

 

קהל יעד

 

התוכנית מיועדת בעיקר למעוניינים להשתלב בתחום ניהול השיווק המתמקד בהיבטי פרסום ותקשורת ובמרכיבי תחום השיווק העכשווי על כל היבטיו. בנוסף, המסלול לתואר ראשון במנהל עסקים התמחות בשיווק מיועד למנהלים בעלי ניסיון מתחומי ניהול אחרים המעוניינים להעשיר את השכלתם בתחום השיווק, ולמנהלים העוסקים בשיווק, המבקשים להתקדם ולהשתלב בתפקידי ניהול בכירים.

 

 

מה לומדים?

 

הנושאים הנלמדים בתחום השיווק הם בין היתר, אסטרטגיה שיווקית, התנהגות צרכנים, ניהול ערוצי שיווק, היבטים משפטיים של ניהול השיווק, תפעול השיווק, ניהול שיווק גלובאלי, שיווק באינטרנט, ניהול התקשורת השיווקית, מודיעין שיווקי ועוד. בתחום מנהל העסקים נלמדים קורסים השייכים לתחום כדוגמת התנהגות ארגונית, סטטיסטיקה, כלכלה, חשבונאות, מימון, תכנון אסטרטגי, משא ומתן ועוד.

 

בנוסף לקורסים המסורתיים בשיווק, קיימים מסלולים מתאימים את תוכניות הלימוד שלהם לצו השעה ומציעים במסגרת ההתמחות קורסים ייחודיים בשיווק כגון:

 

 • שיווק בערוצי המדיה החדשים - בעקבות הכניסה של האינטרנט, המכשירים הניידים והטלוויזיה האינטראקטיבית לתחום השיווק והפרסום , עולה הצורך לחשוף את הסטודנטים במסלול לחידושים ולאפשרויות השיווקיות בפלטפורמות המדיה החדשים.

 

 • שיווק במזרח הרחוק - קורס זה עוסק בהקניית יסודות להבנת מושגים , תיאוריות ומודלים של ניהול השיווק בסין במסגרת פעילות עסקית מסחרית.

 

 • היבטים פסיכולוגיים במיתוג - במסגרת הקורס ילמדו הסטודנטים את השלבים של תהליך המיתוג וכן את הדרכים לבדל מותג ולנסח הבטחה ייחודית.

 

היכן לומדים?

 

המכללות הבינו כי התמחות בשיווק היא מבוקשת במיוחד ופתחו מסלולים מגוונים בכדי לעמוד בדרישת קהל הסטודנטים. ניתן ללמוד כיום לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק במספר מכללות בישראל, בין היתר – 

 

 • המרכז האקדמי פרס (רחובות): הסטודנטים למנהל עסקים יכולים לבחור באשכול קורסים בשיווק, בו הם רוכשים כישורי שיווק שחשובים לכל מנהל בשוק העבודה של היום.

 

 

 • המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון): מוסד הלימוד מציע מסלול התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל. ישנם עוד מסלולי התמחות בהם לימודי מנהל עסקים ויזמות ולימודי מנהל עסקים ומימון.

 

 

 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים (רמת גן): ניתן לבחור במסלול התמחות בשיווק שמעניק כלים דינמיים לניווט בעולם העסקים של היום ומאפשר להתנסות בהם באופן מעשי.

 

 

 • המרכז האקדמי רופין (עמק חפר): במרכז האקדמי רופין, הסטודנטים יכולים לבחור במסלול התמחות בניהול שיווק, התמחות במימון או בהתמחות במערכות מידע.

 

 

 • מל"א - המרכז ללימודים אקדמיים (אור יהודה): באפשרות הסטודנטים במל"א ללמוד בהתמחות בשיווק או בהתמחות במימון.
   
 • המרכז הבינתחומי הרצליה: ניתן ללמוד בתכנית לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ויזמות. מתקיימות גם התמחויות מימון ויזמות או חדשנות טכנולוגית.

 

השתלבות בתעשייה לאחר הלימודים

 

האפשרויות לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בשיווק הן רבות ומגוונות. קשת העיסוקים בתחום השיווק היא רחבה מאוד וכוללת מקצועות כמו מנהלי שיווק, מנהלי מכירות, מנהלי ייצוא ויבוא, מנהלי שיווק בינלאומי, מנהלי לקוחות, מקדמי מכירות, מנהלי מותגים, מנהלי תקשורת שיווקית (MARCOM), קופירייטרים, תקציבאים ופלנרים בחברות פרסום, אנשי מחקר שיווקי וסקרים, מנהלי קשרי לקוחות יועצים שיווקיים ועוד.

 

רוצה לדעת יותר על מנהל עסקים ושיווק? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על מנהל עסקים ושיווק
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד מנהל עסקים ושיווק

חוות דעת של סטודנטים: מנהל עסקים ושיווק (38 חוות דעת)
התקבלו 38 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
אייל,המרכז ללימודים אקדמיים , המרכז ללימודים אקדמיים- מנהל עסקים ושיווק, 31/05/2019
דירוג: 2/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
הדבר היחיד שאני אוהב זה מערכת השעות שניתן ללמוד בערב ואפשר לשלב עבודה. מעבר לזה אין אווירה לימודית , חוויה של שכונה , הרבה פעמים השיעור לא מועבר בצורה נעימה, הרבה ציחקוקים ודיבורים ,צעקות, מרקם האנשים בעייתי, חתך הקבלה לא גבוה וזה מסביר את סגנון האנשים שמגיעים ולומדים שם. המרצים ברובם בחוג ללא שיטת הוראה מובנת ואינם מקצועיים בעליל. התחושה במוסד היא לבוא,להתקבל ורק למען התואר ולא באמת לרכוש השכלה ברמה גבוהה. אני כבר באמצע התואר אז לא שווה לי לעזוב, אבל את התואר השני אני בטוח לא יעשה שם. ממליץ ללכת לכל מוסד אקדמי אחר רק לא למל"א.

על הקמפוס
קמפוס ישן, הכיתות לא נעימות, אווירה מיושנת, חלק מהכיסאות מסתובבים מצד לצד כשיושבים עליהם.
נוי,הקריה האקדמית אונו, הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים, 06/04/2019
דירוג: 2/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
לרוב אין מענה טלפוני במכללה מתנערים מאחריות מטעויות קריטיות על חשבוננו כמו שינוי מועד מבחן כמה ימים לפני , קורס שמתנגש , חוסר מענה טלפוני , אי לקיחת אחריות על בעיות טכניות באתר הפוגעות בלימודים שלנו. מרצים עייפים ומבוגרים

על הקמפוס
קמפוס בחיפה חדש נבנה עליינו פוגע לנו באיכות הלימודים אין אווירה סטודנטיילית . לא עושים שום פעילות מגובשת בהפסקות ובמהלך כל שנת הלימודים .
 
פורומים בתחום
פורום לימודי כלכלה
פורום לימודי מנהל עסקים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים
תואר ראשון במנהל עסקים לדתיים
תואר במנהל עסקים בהתמחות ניהול ספורט ובריאות
מה עושים עם תואר במנהל עסקים?
תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה ועסקים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד למנהל עסקים
המרכז האקדמי פרס - מנהל עסקים
הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
המרכז האקדמי רופין - מנהל עסקים
תואר בכלכלה ומנהל עסקים - אוניברסיטת חיפה
מנהל עסקים - האקדמית נתניה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על מנהל עסקים ושיווק?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד מנהל עסקים
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
בחירת מסלול ומוסד לימודים (לפני 18 שעות, 11 דקות)
תנאי קבלה ללימודי מלונאות ותיירות (לפני 18 שעות, 12 דקות)
כלכלה או כלכלה ומנהל עסקים? (לפני 2 ימים, 7 שעות, 7 דקות)
ניהול בבן גוריון או כלכלה ומנהל עסקים באריאל? (לפני 4 ימים, 21 שעות, 21 דקות)
דרישות סף לתואר במלונאות ותיירות (לפני 4 ימים, 23 שעות, 10 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD