לימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל במסלול האקדמי

שירות אישי - צור קשר
לימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל במסלול האקדמי

תואר במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

בעידן של תחרות מתמדת, כל ארגון זקוק למנהל שיווק ופרסום לשם השגת יעדיו השונים. המנהל הוא בעל מומחיות רבה בתחום שמאפשרת לו לקדם ולשווק את המוצרים והשירותים השונים שמספק הארגון. תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל מקנה הן ידע ניהולי והן ידע בתחום השיווק והפרסום.

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר.

 

סטודנטים אלו מגיעים למכללה מכל רחבי הארץ וזאת לאור תוכניות הלימודים המגוונות המותאמות לשינויים וההתפתחויות בשווקים השונים ובחברה. כמו כן, במכללה פועלות רשויות הוראה ומחקר הנמצאים בחזית המחקר האקדמי בישראל. צוות המרצים כולל פרופסורים ובעלי תואר דוקטור מן השורה הראשונה, שהינם בעלי ידע תיאורטי רחב וניסיון מעשי בתחומים בהם הם מתמחים.

 

המסלול האקדמי מסייע לסטודנטים בכל תקופת הלימודים, החל משלב הקבלה לתארים השונים וכלה בשלב ההשתלבות בשוק העבודה. המכללה ממוקמת במערב העיר ראשון לציון, בקמפוס חדיש ומטופח המציע לסטודנטים סביבת לימודים נוחה ונעימה.

 

מדוע ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל דווקא במסלול האקדמי?

 

כיום, ארגונים רבים מתמודדים בשוק תחרותי ודינמי הדורש התאמה לשינויים ולהתפתחויות האחרונות. לפיכך, בעשור האחרון התפתחה דרישה ההולכת וגוברת מצד ארגונים גדולים בתעשייה, הן בישראל והן בעולם כולו, לאנשי מקצוע בעלי הכשרה ניהולית יחד עם הבנה בתחום השיווק והפרסום. המנהל הינו בעל ידע תיאורטי ומעשי בתחום השיווק, יצירתי ובעל חשיבה שיווקית חדשנית התורמת לקידום הארגון בשוק.

 

המסלול האקדמי מציע תוכנית ייחודית ללימודים לקראת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל שמטרתם להכשיר את הסטודנטים לתפקידי שטח וניהול באוריינטציה שיווקית. תוכנית הלימודים מקנה בסיס ידע תיאורטי נרחב בד בבד עם הענקת כלים יישומיים המאפשרים לסטודנטים להביא לידי ביטוי את הידע השיווקי הנרכש.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני שנתיים במהלכן על הסטודנט לצבור 128 נקודות זכות על מנת שיהיה זכאי לתואר. תוכנית הלימודים כוללת מגוון רחב של קורסים תיאורטיים ומעשיים המקנים כלים יישומיים בתחום. בין הקורסים ניתן לציין את הבאים: כלכלת ישראל, מתמטיקה למנהלים, סטטיסטיקה, עקרונות בהתנהגות, מבנים ותהליכים בארגון, אתיקה ואחריות חברתית של העסק, מבוא לטכנולוגיות מידע, התנהגות צרכנים, חקר ביצועים, מחקרי שוק, ניהול מוצרים, מיומנות השכנוע וההבעה, שיווק קמעונאי, פרסום ותקשורת שיווקית ועוד.

 

בוגרי התואר הראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק פרסום ודיגיטל מבוקשים מאוד בשוק העבודה המקומי והבינלאומי. מנהלים רבים בתחום הינם בוגרים של המסלול האקדמי המכללה למינהל, כך שה-networking של בוגרי המסלול מאוד משמעותי. עם סיום התואר יוכלו הבוגרים להשתלב במשרות ניהול מעניינות ומאתגרות המוצעות בשוק העבודה כגון מנהלי פרסום, אנליסטים, יועצים אסטרטגיים, מנהלי מוצר, מנהלי מותג, תקציבאים, אנשי קריאטיב ועוד רבים. אפשרות נוספת ומומלצת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללימודים מתקדמים לקראת תואר שלישי במגוון תחומים במוסדות לימוד מוכרים בארץ ובעולם.

 

תנאי הקבלה לתואר הראשון

 

תנאי הקבלה למנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל במסלול האקדמי נקבעים מדי שנה לפי הביקוש והם משתנים בהתאם לתכניות הלימודים השונות. הגשת מועמדות ללימודים מותנית בזכאות לבגרות מלאה בממוצע של 85 ומעלה. תנאי זה לא מעניק זכות קבלה ללימודים באופן אוטומטי. מתקיימות ועדות קבלה בבתי הספר ובמקרים רבים יש צורך בראיון אישי. עבור מועמדים שלהם ממוצע 85 ומטה בבגרות מוצעת מכינת "שחקים" לקראת התואר הראשון.

 

לקבלת פרטים נוספים בנוגע לתנאי קבלה מומלץ לפנות הישר למוסד הלימוד.

 

שכר הלימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל ניתן במעמד ייעוץ ללימודים. מוסד הלימוד מציע מלגות לימודים עד לגובה של 60 אחוזים משכר הלימוד למועמדים מתאימים. פרטים נוספים לגבי שכר לימוד ומלגות ניתן לקבל אצל יועצי הלימודים של המסלול האקדמי.

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
Whatsapp Whatsapp