רוצה פרטים על מנהל עסקים למנהלים - תואר ראשון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מנהל עסקים למנהלים - תואר ראשון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים

 

תיאוריה ופרקטיקה – בו זמנית

 

תחום מנהל העסקים כבר מזמן הפך שם נרדף למקצוענות, כמעט בכל ענפי התעסוקה הקיימים; כיום, מי שרוצה להתמקצע בתחום מסוים ולהתקדם בו – יכול להוסיף להשכלתו ולהכשרתו גם לימודים מתחום מנהל העסקים. עם זאת, ולמרות הביקוש הרב למנהלים מוכשרים וטובים ולפיכך גם ללימודים בתחום – ואולי דווקא עקב הביקוש הזה – לא אחת נתקלים בוגרים טריים ב"מחסום הניסיון" המוכר לכולנו: מי שהוא חסר ניסיון אינו מתקבל לעבודה, ואמנם, כך גם אינו צובר ניסיון וחוזר חלילה – אולם זה כבר נושא לדיון אחר. לעומת זאת, אלה שכבר התברגו בעמדות ניהול ומבקשים כעת להעשיר את הידע המקצועי שלהם ואיתו לשכלל גם את תפקודם המעשי – נמצאים בעמדה המושלמת לשם כך בעולם מנהל העסקים.

 

על הלימודים

 

כך, לימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים נועדו על פי רוב למנהלים בפועל המבקשים ללמוד לתואר ראשון בתחום שבו הם עוסקים, תוך שהם ממשיכים בעיסוקם המקצועי בו, והם זוכים בעצם לתיאוריה ולפרקטיקה בו זמנית – הלכה ומעשה גם יחד. היתרון הגדול בלימודים אלו הוא שהם מכשירים את הלומדים ומעשירים את ארגז הכלים שלהם בעניינים שבהם הם פוגשים על בסיס יומי, וכך הם יכולים לתרגל את הידע שהם צוברים במהלך הלימודים, ב"שדה" עצמו – במסגרת תפקידם.

 

באופן טבעי, מסלולי הלימוד לתואר ראשון במנהל עסקים למנהלים מקיפים את כל הנושאים והתכנים הנלמדים בתואר ראשון במנהל עסקים בדרך כלל, אלא שלרוב, הם בעלי אופי ודגשים יישומיים יותר – בזכות הניסיון המקצועי של התלמידים. הלימודים לתואר ראשון למנהלים בתחום זה  נועדו לתמוך בעבודתם בפועל של הסטודנטים ולהעשירו בידע תיאורטי, מקצועי ומעשי נוסף וזאת באמצעות סדנאות יישומיות רבות, יצירת קשרים בתוך הלימודים ועוד.

 

נושאי הלימוד

 

מבין נושאי הלימוד:

 

 • סטטיסטיקה
 • ניהול
 • משאבי אנוש
 • כלכלה
 • סדנאות יישומיות
 • מדעי המחשב
 • מתמטיקה
 • מדעי ההתנהגות
 • ועוד


בנוסף לאלה, הסטודנטים נדרשים, במרבית המסלולים, לבחור בהתמחות הקשורה בתחום מנהל העסקים עצמו. התמחויות לדוגמה:  מנהל עסקים ומימון, שיווק ופרסום, מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש, מערכות מידע ועוד.

 

תנאי הקבלה

 

תנאי הקבלה משתנים בין המוסדות השונים; בחלק מהם דרוש ניסיון ניהולי בפועל, בחלק דורשים אנגלית עסקית או מכינה באנגלית עסקית, באחרים ממוצע הבגרות הנדרש הוא 90 ומעלה ובכולם נדרש ריאיון אישי, קורות חיים ומעבר של ועדת קבלה.

 

 

מוסדות לימוד אפשריים

 

 • המרכז האקדמי רופין – המכללה, השוכנת בעמק חפר שבמרכז הארץ, מציעה מסלול לתואר B.A המיועד למנהלים בפועל, המעוניינים ללמוד, תוך כדי עבודתם, לתואר ראשון בתחום. המסלול נפרש על פני שנתיים וחצי כולל סמסטר קיץ, במסגרת של יומיים לימודי ערב בשבוע ועוד יום אחד במתכונת בוקר (בד"כ שישי). בנוסף, מתקיימים ימים מרוכזים במהלך כל שנת לימודים.

 

 • המכללה האקדמית נתניה – מקיימת מסלול לימודי ערב למנהל עסקים לתואר ראשון, המיועד לאנשים עובדים. המסלול נפרש על פני שמונה סמסטרים רצופים – כולל לימודי קיץ, במתכונת של שני ערבים בשבוע ויום שישי בנוסף.

 

 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים (רמת גן) - במרכז האקדמי למשפט ולעסקים מוצעת תכנית לימודי מנהל עסקים למנהלים שאורכה כשלוש שנים. המסלול מתאים למנהלים בתחומים ומגזרים מגוונים וכוללת גם השתתפות במועדון מנהלים שחושף לסוגיות פרקטיות ואקטואליות.

 

לסיכום

 

המסלולים ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים נועדו למי שמבקשים לשלב יחד עבודה ולימודים התומכים זה בזה. אלה מסלולים יישומיים במיוחד, בעלי אופי ייחודי ואוריינטציה עסקית מקצועית והם יאפשרו לכם לתרגם את ההלכה למעשה – ולבדוק את התיאוריה בשטח, במסגרת תפקידכם כמנהלים. בסיום הלימודים תוכלו כמובן להמשיך ולנהל, להתקדם בדרגות הניהול, להמשיך ללימודים מתקדמים בתחום זה או בתחומים אחרים, או לפנות לתחומים אחרים כאשר אתם מצוידים בתואר ראשון במנהל עסקים – כאמור, המפתח לדלתות רבות מאוד כיום.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מנהל עסקים למנהלים - תואר ראשון?

רוצה לדעת יותר על מנהל עסקים למנהלים - תואר ראשון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
התאמה לתפקיד ניהולי
מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 7 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
חוות דעת של סטודנטים: מנהל עסקים למנהלים - תואר ראשון
התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע 4.3 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp