לימודי השלמה להנדסאים במכללה האקדמית נתניה

שירות אישי - צור קשר
לימודי השלמה להנדסאים במכללה האקדמית נתניה

לימודי השלמה להנדסאים - BA או B.Sc. במכללה האקדמית נתניה


מתקדמים לתואר ראשון


בוגרים רבים של לימודי הנדסאים מסיימים את הכשרתם ומרגישים צורך להמשיך ללמוד ולהתמקצע. בדיוק לשם כך פועלות תכניות להשלמה לתואר ראשון שמותאמות במיוחד להנדסאים. הלימודים במסלולים אלה מאפשרים לסטודנטים להרחיב את השכלתם בתחום המשיק להכשרת ההנדסאים שלהם ובהמשך גם להתקדם לתפקידים בכירים יותר בחברות ובארגונים בשוק העבודה.


המכללה האקדמית נתניה מקיימת מספר מסלולים לתואר ראשון להנדסאים, באמצעותם הם יכולים ללמוד לקבלת תואר ראשון מסוג .B.A או B.SC. תכניות הלימוד השונות מאפשרות להנדסאים לרכוש כישורים ומיומנויות אקדמיות, שיכולים להוות יתרון מקצועי בהמשך הדרך.


מסלולים אפשריים


במכללה האקדמית נתניה מתקיימים מספר מסלולי השלמה להנדסאים:

 

 

  • השלמה ל - BA במנהל עסקים: לימודי מנהל עסקים במסלול הייעודי להנדסאים עוסקים בסוגיות פיננסיות, לוגיסטיות, משפטיות וניהוליות שהן חלק בלתי נפרד מעבודתם של מנהלים.

 

 

  • השלמה לתואר B.Sc. במדעי המחשב: לימודי מדעי המחשב במסלול להנדסאים עוסקים בסוגיות טכנולוגיות מתקדמות ועדכניות, לצורך השתלבות בתעשיית ההייטק בעתיד. דגש מיוחד מושם על נושא אבטחת המידע והסייבר.

 

 

  • השלמה לתואר BA במערכות מידע ניהוליות: במהלך לימודי ניהול מערכות מידע בתכנית ההשלמה להנדסאים, עוסקים הסטודנטים במערכות ייצור ומלאי, מערכות קשרי לקוחות, מערכות שירות ומכירות ומערכות לקבלת החלטות טכנולוגיות עליהן מתבססים ארגונים מובילים במשק.


מתכונת הלימוד


מסלולי הלימוד לבוגרי לימודי הנדסאים במכללה האקדמית נתניה מתפרשים על פני פרק זמן שבין שלוש לארבע שנים. השיעורים מתקיימים בדרך כלל פעמיים בשבוע בשעות הערב ובימי שישי בבקרים, וכך מתאימים גם לסטודנטים עובדים. במקרים מסוימים מתקיימים גם קורסי השלמה שנערכים טרם תחילת הלימודים. לימודי ההנדסאים מספקים ברוב המקרים פטור מלימוד קורסים מסוימים בתואר הראשון.


המסלולים במנהל עסקים ובניהול מערכות מידע מתפרשים על פני כשמונה סמסטרים רצופים, כולל סמסטרי קיץ. בתכנית ההשלמה ללימודי מדעי המחשב מתקיימים תשעה סמסטרים רצופים, כשישנה אפשרות לפרוש את התואר גם על פני ארבע שנים.


תנאי קבלה


למסלול ההשלמה ללימודי מנהל עסקים מתקבלים מועמדים בוגרי לימודי הנדסאי שממועצ הציונים שלהם הוא 80 ומעלה. כמו כן, עליהם להיות בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע 75 לפחות, בדגש על הציון בבגרות במתמטיקה ובבגרות באנגלית. מועמדים חסרי תעודת בגרות מעל גיל 30 יכולים להתקבל בכפוף להחלטת וועדת קבלה והשתתפות בקורסי השלמה.


על מנת להתקבל ללימודי ההשלמה למדעי המחשב המועמדים צריכים להיות בוגרי לימודי הנדסאי תוכנה, הנדסאי אלקטרוניקה, הנדסאי מכטרוניקה או הנדסאי בקרה ומכשור, שממוצע ציוניהם הוא 80 ומעלה. כמו כן, עליהם להציג תעודת בגרות מלאה בממוצע 75 ומעלה וציון של 80 לפחות בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד. אלו שאינם עומדים בתנאי זה נדרשים לעבור מכינה במתמטיקה כתנאי לקבלה למסלול.


להשלמה ללימודי ניהול מערכות מידע ניתן להתקבל על סמך ציון של 80 ומעלה בלימודי ההנדסאים ותעודת בגרות בממוצע 75 לפחות. מועמדים שהציון שלהם בגרות במתמטיקה נמוך מ - 85 ברמת 4 יחידות או מ - 75 ברמת 5 יחידות צריכים לעבור גם קורס השלמה במתמטיקה כדי להתקבל.


על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית נתניה פועלת זה למעלה מ - 20 שנה ומציעה מסלולים מגוונים לתואר ראשון ושני. בין תחומי הלימוד נמנים לימודי מנהל עסקים, לימודי משפטים, לימודי תקשורת, לימודי בנקאות ושוק ההון ולימודי מדעי ההתנהגות. במסגרת התכניות להשלמת תואר ראשון להנדסאים, מציעה המכללה מלגות לימוד ייעודיות, שמיועדות לסטודנטים שסיימו בהצטיינות את לימודי ההנדסאים.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית נתניה
Whatsapp Whatsapp