רוצה פרטים על מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מנהל עסקים והתמחות בטכנולוגיות מידע

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מנהל עסקים והתמחות בטכנולוגיות מידע

אין ספק כי המערכות הטכנולוגיות המתקדמות, ובמיוחד מערכות המידע, הפכו בעשור האחרון למרכיב מרכזי בכל ארגון עסקי בישראל ובעולם. משרדי ממשלה, בנקים, חברות ביטוח, אוניברסיטאות, מפעלי תעשייה ועוד - בכל הגופים הללו נדרש ידע נרחב בתחום מערכות המידע.

 

מערכות טכנולוגיות המידע המתקדמות הקיימות היום בשוק, מאפשרות לארגונים בתחומים שונים לנצל את הטכנולוגיה ולהשתמש בה לטובת קידומם המקצועי והכלכלי.

 

מה לומדים?

 

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בטכנולוגיות מידע מכשירים את הסטודנטים להשתלבות במסגרות עסקיות במגוון תפקידים ניהוליים ומעניקים יתרון תחרותי למעוניינים להשתלב בעבודה בתפקידים הקשורים לניהול הידע והטכנולוגיה. בוגרי ההתמחות משתלבים בתחומי הייעוץ האסטרטגי והטכנולוגי, בשיווק והטמעה של מוצרים טכנולוגיים, בניתוח ואפיון מערכות, בעיצוב ותכנות מערכות מידע ועוד.

 

העוסקים בתחום טכנולוגיות המידע אחראים בין השאר על תכנון וניתוח מערכות מידע, תוך הבנת המטרות והיעדים של החברה וגילוי היכולת האסטרטגית שלה, וכן על פיקוח בניית המערכת בפועל ועל הטמעתה בארגון. תוכניות הלימוד במסגרת ההתמחות משלבות הקניית ידע תיאורטי ומעשי בטכנולוגיות המהוות יתרון בארגונים המודרניים. הסטודנטים מתוודעים לקורסים תכנותיים (כלי.NET ), לקורסים במסדי נתונים, ניתוח מערכות, בינה עסקית ו-ERP.

 

נושאי לימוד

 

החומר התיאורטי הוא מרתק וכולל קורסים בתחומים מגוונים כמו:

 

 • מתמטיקה
 • תקשורת נתונים
 • משאבים פיננסיים
 • לוגיסטיקה
 • מסדי נתונים
 • עיצוב וניתוח מערכות מידע
 • ועוד...

 

במסגרת הלימודים המעשיים יותר, לומדים הסטודנטים לכתוב תוכניות שיווקיות ונחשפים לתחומים רבים כמו:

 

 • ניהול ערוצי שיווק
 • בינה עסקית
 • ניהול תקשורת שיווקית
 • מערכות מידע אסטרטגיות
 • ניהול מוצרים
 • מסדי נתונים
 • ניהול שיווק גלובלי
 • ניתוח מערכות ERP
 • כלי פיתוח תוכנה
 • ועוד...

 

הסטודנטים שיבחרו במסלול זה יעברו סימולציות, יבצעו ניתוח תיאורי מקרה של חברות בעולם העסקי, וייקחו חלק בהרצאות ודיונים עם אנשי שיווק וניהול טכנולוגיות מידע מובילים. בסיום הלימודים יגישו הסטודנטים פרויקט גמר. תכנים נוספים הנלמדים במסלול הם תכנים לימודיים של חברות טכנולוגיה מובילות כדוגמת IBM, מיקרוסופט, SAP ועוד.

 

אולי תרצו לקרוא גם על לימודי ניהול?

 

מה ההבדל בין התמחות ראשית להתמחות משנית בטכנולוגיות מידע?

 

התמחות הראשית בטכנולוגיות מידע נבדלת מההתמחות המשנית בתחום בעיקר בהיקף הקורסים ובשעות הלימוד. לימודי מנהל עסקים בהתמחות הראשית של טכנולוגיות מידע כוללת שבעה קורסי חובה ושני קורסי בחירה, ובהתמחות המשנית התכנית כוללת כשלושה קורסי חובה וקורס בחירה אחד.

 

לכן סטודנטים שבוחרים ללמוד התמחות ראשית בתחום רוכשים ידע וכלים רחבים ומקיפים יותר המאפשרים השתלבות בשוק העבודה בתפקידים מגוונים מתחומי ניהול הידע הטכנולוגי כדוגמת: מנהלי פיתוח טכנולוגיות, מנתחי מערכות, מנהלי ידע, מנהלי פרוייקטים ועוד.

 

לעומתם, סטודנטים שבוחרים בהתמחות משנית, זוכים לקבל כלים נוספים להתמחות הראשית שלהם. לדוגמא, סטודנטים שלומדים התמחות ראשית שיווק והתמחות המשנית טכנולוגיות מידע, יוכלו להשתמש בכלים הטכנולוגיים בכדי לפלח אוכלוסיות ולנהל מערכות ERP עם דגש על מודול השיווק.

 

 

היכן לומדים?

בחלק מהחוגים למנהל עסקים באוניברסיטאות ניתן ללמוד במסלול עם התמחות בטכנולוגיות מידע. בנוסף קיימים במספר מכללות כמו המכללה למינהל והמרכז הבינתחומי מסלולים ייחודיים המתמקדים באופן מיוחד בתחום טכנולוגיית המידע, כחלק מלימודי מנהל העסקים. מסלולים אלה הם מבוקשים, מאתגרים והלימודים בהם הם קשים למדי.

 

המעוניינים גם בתחום החשבונאי והפיננסי יכולים למצוא מסלולים משיקים ללימודים. בין היתר מתקיימים לימודי חשבונאות ומערכות מידע, שבהם משלבים גם הכשרה לתפקידי רואי חשבון.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

משך הלימודים

 

תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מתפרס על פני 3 שנים.

 

השתלבות בתעשייה לאחר הלימודים

 

בוגרי המסלול לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בטכנולוגיית מידע יוכלו להשתלב במחלקות מערכות מידע בחברות פרטיות וציבוריות ולאייש משרות של מנהלי פרויקטים, מנהלי מוצר, מנתחי מערכות, מטמיעי ומיישמי מערכות, בודקי איכות תוכנה, מנהלי תמיכה או שווק בחברות טכנולוגיה, מנהלי מערכות מידע CIO ,מנהלי פיתוח טכנולוגיות CTO, ועוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע?

רוצה לדעת יותר על מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
התאמה לתפקיד ניהולי
מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 7 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
חוות דעת של סטודנטים: מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע
התקבלו 6 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp