רוצה פרטים על מנהל עסקים וחשבונאות?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מנהל עסקים והתמחות בחשבונאות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מנהל עסקים וחשבונאות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מנהל עסקים והתמחות בחשבונאות

לימודים לקראת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות הם בין הלימודים המבוקשים ביותר כיום. רואי חשבון משתלבים בכל תחומי המשק - במשרדי רואי חשבון, במשרדי ממשלה, בלשכות משפטיות, במשרדי מס ההכנסה, במשרדי מע"מ, בחברות מסחריות, בבנקים ובעצם כמעט בכל חברה שמנהלת את חשבונותיה.

 

סטודנטים רבים בוחרים לשלב את לימודי חשבונאות עם לימודים לתואר נוסף - מנהל עסקים, כלכלה או משפטים. המסלול של לימודי מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות הוא פופולארי במיוחד. חשוב לזכור כי לימודי חשבונאות נחשבים ללימודים מאתגרים ומיועדים במיוחד לבעלי חשיבה ריאלית ויכולת אנליטית גבוהה.

 

התהליכים הגלובאליים המעודדים כניסת משקיעים וחברות ענק מחו"ל, העלו את הביקוש לבעלי השכלה אקדמית בתחום הניהול הפיננסי, הכלכלה והחשבונאות. מוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ עונים לצורך זה ומכשירים אנשי מקצוע בתחום, במסלולים חד חוגיים או במסלולים משולבים, כמו מנהל עסקים והתמחות בחשבונאות.

 

התמחות בחשבונאות

 

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות הינו מסלול מבוקש בקרב אלו המעוניינים לרכוש השכלה מקיפה בשני התחומים ולפתוח בקריירה מבטיחה כחשבונאים או כמנהלים במשרדי רואי חשבון, בבנקים, במשרדי ממשלה או בארגונים כלכליים במגזר העסקי והפרטי. הלימודים מעניקים לסטודנטים ידע ומיומנויות בתחום החשבונאות, הביקורת והמיסים כמו גם בתחום ניהול העסקים. כל אלה מקנים לבוגרי המסלול יתרון להשתלבות מקצועית בעולם העסקים.

 

תכניות הלימוד השונות מספקות לסטודנטים דרכי חשיבה בתחום המיסוי והחשבונאות, וכן שליטה והבנה מעשית של שיטת המיסוי בארץ, וזאת במטרה להכשיר אותם להשתלבות בעמדות מפתח בתחום החשבונאות, הניהול הפיננסי וראיית החשבון.

 

 

נושאי לימוד

 

תחום החשבונאות נחלק לשני סוגים: חשבונאות פיננסית, העוסקת בביקורת ובעריכת דוחות פיננסיים של חברות וחשבונאות ניהולית, העוסקת במסירת מידע כספי המסייע למנהלים בתהליכי קבלת ההחלטות בארגון.

 

במסגרת הלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות נלמדים מגוון רחב של נושאים וקורסים בתחומים שונים. הקורסים בתחום החשבונאות כוללים: ביקורות, חשבונאות ניהולית, מיסים, מערכות מידע ומסחר, מימון, דיני תאגידים, שיווק, ניתוח מאזנים, קורסי יסוד בחשבונאות פיננסית, תמחיר ומסים, היבטים משפטיים בחשבונאות ועוד.

 

בתחום מנהל העסקים, נלמדים בין היתר הנושאים הבאים: מתמטיקה, סטטיסטיקה, פרסום, שיווק, תרבות ארגונית, כלכלה, שיטות מחקר, שוק ההון, מערכת הבנקאות, מונופולים וכו'.

 

 

בחינות הסמכה בסיום הלימודים

 

בסיום המסלול ובתום שנת ההשלמה יידרשו הסטודנטים להבחן בשתי בחינות סופיות חיצוניות מטעם מועצת רואי החשבון בישראל. הסטודנטים אשר יעברו בהצלחה את הבחינות הללו יוסמכו לעסוק בראיית חשבון. יש לציין כי מסלול הלימודים האקדמי פוטר את הסטודנטים ממרבית מבחני המועצה לראיית חשבון ואלו יוכלו להשתלב במשרדי רואי חשבון, במשרדי ממשלה, בארגונים פרטיים ועוד .

 

איפה לומדים?

מסלולי התמחות בחשבונאות במסגרת לימודים לתואר ראשון במנהל עסקים מוצעים במספר מכללות בארץ, וביניהן: המסלול האקדמי המכללה למינהל, המרכז הבינתחומי הרצליה, המרכז האקדמי רופין, מכללת נתניה, הקריה האקדמית אונו ועוד. ללימודים דו חוגיים מנהל עסקים וחשבונאות ניתן להירשם כמעט בכל האוניברסיטאות בישראל - אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת חיפה, האוניברסיטה העברית, האוניברסיטה הפתוחה ועוד.

 

ומה אחר כך?

 

בוגרי תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות יוכלו להשתלב במשרות מפתח במגזר הפרטי והציבורי כרואי חשבון, חשבים, סמנכ"לי כספים, יועצי השקעות, מנהלי כספים, מבקרים פנימיים או חיצוניים, יועצים כלכליים, יועצי מס ועוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מנהל עסקים וחשבונאות?

רוצה לדעת יותר על מנהל עסקים וחשבונאות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד מנהל עסקים וחשבונאות
Whatsapp Whatsapp