הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון במנהל עסקים

שירות אישי - צור קשר
הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון במנהל עסקים

מנהל עסקים בקריה האקדמית אונו

 

תוכנית הלימודים לקראת תואר ראשון במנהל עסקים של הקריה האקדמית אונו היא תכנית מגוונות ואיכותית ביותר. לצד תואר B.A. מעניקה המכללה גם השכלה, ידע וניסיון במספר תחומים מרתקים כמו חשבונאות, שיווק ופרסום, מימון ושוק ההון, ניתוח מערכות מידע וניהול משאבי אנוש ועוד.

 

הקריה האקדמית אונו מפעילה שלוחות בערים קריית אונו וחיפה. תכנית זו נפתחת בחודש אוקטובר בקמפוסים השונים של מוסד הלימוד - ובהם גם בקמפוס שבחיפה.

 

מדוע כדאי ללמוד מנהל עסקים דווקא בקריה האקדמית אונו?

 

התואר בנוי בצורה כזו שהסטודנטים יוכלו לעבוד במשרה מלאה לאורך כל הלימודים. בקריה האקדמית אונו לומדים מדי שנה אלפי סטודנטים במספר מסלולי לימוד, כאשר המסלול ללימודי מנהל עסקים הוא אחד מהמבוקשים ביותר. אין ספק כי תואר ראשון בתחום זה הפך בשנים האחרונות לאחד מהתארים המבוקשים ביותר בעולם האקדמי, ומהמכללה מעניקה השכלה מגוונת ואיכותית לסטודנטים שלה בתחום זה.

 

במסגרת הלימודים במכללה ניתן ללמוד במספר התמחויות ייחודיות - התמחות בניתוח מערכות מידע, התמחות במימון ושוק ההון, התמחות בחשבונאות, התמחות בשיווק ופרסום והתמחות בניהול משאבי אנוש. מטרת ההתמחויות הללו היא להעניק הכשרה יסודית ומקיפה לסטודנטים אשר תאפשר להם להשתלב בצורה מוצלחת בשוק העבודה ובעולם העסקי.

מה לומדים?

לימודי מנהל עסקים בקריה האקדמית אונו נמשכים 3 שנים (6 סמסטרים). בין הקורסים הנלמדים במהלך התואר - מיקרו כלכלה, מאקרו כלכלה מתמטיקה, סטטיסטיקה, מבוא למחשב אישי, חשבונאות פיננסית, יסודות החשבונאות, יסודות המימון, דיני עבודה, דיני מיסים, ניהול משאבי אנוש, משפט עסקי ועוד.

תנאי קבלה

דרישות הקבלה לתואר ראשון במנהל עסקים במכללה (על פי אתר האינטרנט של הקריה האקדמית אונו) הן - על המועמדים לענות על אחד מהתנאים הבאים: תעודת בגרות מלאה עם ממוצע של 94 ומעלה (יש לעבור גם מבחני מיון וראיון אישי) או תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי של 650 ומעלה (יש לעבור גם ראיון אישי) או תואר אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה בממוצע 80 ומעלה או
תואר מוסמך מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. ועדת קבלה מיוחדת תשכלל את הנתונים של כל מועמד ותקבל את החלטתה.

סגל המרצים

בסלול הלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים במכללה האקדמית אונו מלמדים מרצים מצוינים מתחומי עיסוק שונים - אנשי עסקים, עורכי דין, אנשי אקדמיה ועוד. בין המרצים במכלל - פרופ’ משה בן חורין, פרופ’ יורם קרול, פרופ’ יחיאל זיו, ד"ר ירון זליכה, ד"ר ארז יעקובי, ד"|ר עופר צלרמאיר ועוד.

שכר לימוד ומלגות

בשנת הלימודים הקרובה שכר הלימוד בקריה האקדמית אונו ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים יעמוד על 24,900 ₪. שכר הלימוד יכול להשתנות מעת לעת על פי החלטת המכללה. יש לזכור כי המדובר במכללה פרטית ולכן שכר הלימוד השנתי בה הוא גבוה יותר מאשר באוניברסיטאות.

 

על מנת להקל על אוכלוסיות שונות המתקשות לשלם את שכר הלימוד, מציעה המכללה מגוון מלגות (פנימיות וחיצוניות) על פי קריטריונים שונים. מלגת אחת היא מלגת המצטיינים של הקריה האקדמית אונו על שם רס"ן אהרון כ"ץ ז"ל.

 

ישנן גם מלגות נוספות של המכללה מוסגים שונים, בין היתר - על רקע סוציו אקונומי, פרויקט "תמיר", מלגות לכוחות הביטחון, הישג -קרן לחיילים בודדים, מלגות לקצינים בתכנית "אופק", מלגות למנהיגות בעיירות פיתו, מלגות לתושבי קרית אונו ותושבי אור יהודה, מלגות לסטודנטיות המתנדבות בשדולת הנשים, מלגת מחקר - "משפט רפואי וביואתיקה" ועוד.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו
חוות דעת של סטודנטים על הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
התקבלו 165 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

הקריה האקדמית אונו
27/10/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את הצורת למידה היא מעניינת ויש מרצים טובים

על הקמפוס

אני כרגע לומדת בזום ראיתי את הקמפוס פעם אחת כשבאתי לקחת את הספרי חקיקה

טיפים

להתאמץ כמה שיותר כדי להצליח!!! ולשאוף הכי גבוה שיש זה משתלם אומנם זה עבודה קשה אבל התוצאה בסו קרא עוד...

הקריה האקדמית אונו
04/10/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני מתחילה רק השנה תואר ראשון שני שלי אז לא יכולה לענות על התואר הרללונטי


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp