קורס מנהלי אבטחה מונחה לפי תקן משטרת ישראל במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מנהל אבטחה לתקן משטרתי - ICSI.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 
קורס מנהלי אבטחה מונחה משטרת ישראל במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI
 
מענה מבצעי כולל
 
קורס מנהלי אבטחה מונחה משטרת ישראל במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI מוגש בהתאם למדיניות חטיבת האבטחה במשטרת ישראל. קורס זה נחשב למקצועי ולמקיף ביותר, והוא נשען על בסיס ידע וניסיון מצטבר של המכללה. המכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI היא הראשונה בישראל בהכשרת בעלי מקצוע להשתלבות בתחומי הביטחון והחקירות, ורבים מבוגריה כבר מאיישים משרות מפתח בתחומי הביטחון בגופים מונחים ובמוסדות אחרים בארץ ובעולם.
 
לימודי ניהול אבטחה לפי תקן משטרתי נלמדים בהיקף של 192 שעות לימוד אקדמיות, והוא נפרש על פני שישה חודשים במסגרת של יום לימודים מלא בשבוע. הקורס מקנה לתלמידים ידע עיוני ומעשי ומיומנויות מתקדמות בתחום. לצורך כך, נחשפים התלמידים למגוון רחב של נושאים מקצועיים מעולם האבטחה, ובין השאר לנושאים כגון: אבטחת מידע, חבלה ואמצעי לחימה, תשאול וחקירה ועוד.
 
על צוות המרצים בקורס נמנים בעלי מקצוע מנוסים בהדרכה ובעשייה בגופי ענף הביטחון בארץ. הניסיון המגוון והעשיר של המרצים בקורס זה מהווה עוגן ללימודים בין תחומיים, המותאמים במיוחד לדרישות של תפקידי מנהלי הביטחון בגופים המונחים. בנוסף לכך, הלימודים מתקיימים במתקן לימודים משוכלל ומתקדם, ובסיומם זוכים הבוגרים לקבל תעודה מקצועית ומוכרת מטעם משטרת ישראל.
 
נושאי הלימוד
 
תכנית הלימודים בקורס זה מקיפה מגוון רחב של נושאים מקצועיים התורמים להשכלתם ולפיתוח היכולות המעשיות של המשתתפים. הסטודנטים לומדים על תפישת האבטחה ונחשפים להבדלים בין סוגי המתקנים המאובטחים. הם לומדים על העבודה עם חברות אבטחה ומכירים אמצעים טכנולוגיים ומערכות למיגון המשמשים בעבודת האבטחה. משתתפי הקורס מוכשרים לבצע הערכות מצב ולסכל פיגועים, לתכנן מבצעים ופעולות של מענה מבצעי. הם רוכשים כלים לקביעת שיטות ונוהלי אבטחה וקונים מיומנויות פיקוד, ניהול ובקרה.
 
בנוסף, התלמידים מתרגלים מערך אבטחה במצבים של איומי טרור עולמיים ואסונות רבי נפגעים. הם לומדים להתמודד עם דרכי פעולה אפשריות (דפ"א) של מחבלים, כגון: פיגועי התאבדות, ירי לעבר ריכוזי קהל, רכב מתפרץ וכדומה. הסטודנטים מכירים אמצעי לחימה ומכשירי חבלה המשמשים בארגוני טרור. בנוסף, נלמדת עבודת המודיעין של המאבטח, ובתחום זה מוכשרים המשתתפים ביסודות הבירור, התשאול והחקירה. הם לומדים לערוך תחקירי אירועים ולבצע תהליך של הפקת לקחים כתוצאה מן התחקירים. לבסוף, הסטודנטים לומדים על סוגים שונים של שיתופי פעולה הקיימים בין גופי הביטחון, החירום וההצלה במדינה. 
 
כדאי לדעת
 
קורס מנהלי אבטחה ב - ICSI מוכר לצורכי גמול השתלמות על ידי משרד החינוך ועל ידי הארגון הבין לאומי לאבטחה (I.B.S.S.A.). כמו כן, הקורס מוכר לצורכי תשלום שכר לימוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים. בוגרי הקורס יהיו זכאים גם לקבל דיפלומה בין לאומית מוכרת, והם יוכלו למלא תפקידי אבטחה מתקדמים במדינות רבות בעולם. 
 
לסיכום
 
בקורס מנהלי אבטחה מונחה משטרת ישראל במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI מקבלים המשתתפים את כל הידע הדרוש למילוי תפקידי מאבטח, ובכלל זה ניתן לציין נושאים כפעולות מודיעין, גיבוש מדיניות, היכרות עם גורמי ביטחון הפנים, דרכי מענה לאירועי טרור ועוד. בוגרי הקורס מקבלים תעודה המוכרת על ידי משטרת ישראל, והם זכאים אף לתעודה בין לאומית.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ICSI - המכללה הישראלית לביטחון וחקירות

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp