קורס מנהל אבטחה בכיר ב - LCIS - המרכז הארצי להכשרת קציני ביטחון, חוקרים פרטיים וגורמי אכיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מנהל אבטחה בכיר - LCIS.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

קורס מנהל אבטחה בכיר – המרכז הארצי להכשרת חוקרים פרטיים וקציני ביטחון – LCIS
 
להגדיל ראש
 
קורס מנהל אבטחה בכיר במרכז הארצי להכשרת חוקרים פרטיים וקציני ביטחון LCIS מעניק למנהלים בענף האבטחה הסמכה רשמית בכדי לכהן בתפקידי ביטחון נוספים ובכירים יותר בגופים מסוגים וגדלים שונים. בקורס זוכים מנהלי האבטחה לשכלל את הכלים שבהם הם כבר משתמשים ונחשפים גם לכלים חדשים שלא הכירו לפני כן.
 
מנהל אבטחה בכיר הוא אדם בעל מגוון של תחומי אחריות, פיקוח ומנהיגות. אדם זה, לעיתים קרובות, שותף לקביעת מדיניות הביטחון בארגונים, גם בכאלה הפועלים בפרישה ארצית. הוא אחראי לביצוע פעילויות רבות ושונות, ובכללן – הכנת סקרים, גיבוש ניירות עמדה וכתיבת דוחות; פיקוח על אבטחת אישים; הטמעה והדרכה בנוגע לנהלים ולהוראות משפטיות. בסמכותו לתת הרשאה לאדם להשתמש בנשק, לערוך הכשרות ותרגילים, לבדוק תיקים פליליים, לייעץ למנהלי משרדים, לגייס קציני ביטחון, ועוד. פעמים רבות עליו לעמוד בקשר עם גורמים נוספים בביטחון, כמו השב"כ, צה"ל ומשטרת ישראל. בכל תחומי פעילותו עליו להיות בקי ומעודכן בנהלי שירות הביטחון הכללי ובהנחיות הממונה לביטחון.
 
על המסלול
 
בקורס מנהל אבטחה בכיר ב - LCIS לומדים הסטודנטים מגוון רחב של טכניקות ושל מתודות ניהוליות המותאמות לענף האבטחה. הם לומדים כיצד לנהל צוותי מאבטחים בצורה מיטבית, באיזה אופן ניתן לשפר תמיד את אופי הצוותים ואת עבודתם בשטח, ואיך להשתמש בכישורי הניהול שלהם כדי למצות באופן אולטימטיבי את מהלך העבודה השוטף של מערכי האבטחה שתחת פיקודם. בנוסף, מנהלי האבטחה ירכשו כלים שונים לביצוע בקרה ויוכשרו בשיטות הדרכה לצורך שיפור פעילות מערך האבטחה בכללותה.
 
מתכונת הלימודים
 
היקף הקורס הוא 112 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 14 פגישות, כאשר משך כל אחת מהן הוא שמונה שעות. הקורס מתקיים ברמת אפעל, ובמהלכו משולבים גם סיורים מקצועיים במתקני אבטחה, לימוד באמצעות סימולציות ודיונים במקרי מבחן, סדנאות מעשיות וביצוע תרגיל מסכם. בתום המסלול יזכו הבוגרים בתעודת הסמכה במקצוע, וזאת בהתאם להוראות חטיבת האבטחה במשטרת ישראל. 
 
נושאי הלימוד
 
 • תפישת הביטחון הלאומית
 • התמודדות עם דילמות ניהוליות
 • מיומנויות ניהול בכיר
 • התמודדות עם דילמות מבצעיות
 • ועוד
 • פסיקה וחקיקה בתחום האבטחה
 
 
תנאי הקבלה
 
ללימודים במסלול זה יתקבלו מועמדים שהם מנהלי אבטחה במקומות ציבוריים שונים, מנהלי אבטחה הפעילים במתקני אבטחה גדולים, מנהלי אגפים ומנהלי חברות אבטחה, וכן מנהלי סניפים ומחלקות של גופים העוסקים בתחום. על כל המועמדים להוכיח ניסיון בעבודה מסוג זה בפועל, במשך שנתיים רצופות בסמוך לקורס, לפחות. 
 
לסיכום
 
מנהל אבטחה בכיר הוא התפקיד הבא בדרג המקצועי ובקריירה של מנהלי אבטחה. קורס מנהל אבטחה בכיר במרכז הארצי להכשרת חוקרים פרטיים וקציני ביטחון - LCIS הוא הזדמנות מצוינת ללימודי המשך לצורך הסמכה ממשלתית, שתביא לקידום מעמדי ותפקידי של מנהלי אבטחה בעבודה החשובה שהם מבצעים. הגיע הזמן להגדיל ראש.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: LCIS - המרכז הארצי להכשרת חוקרים פרטיים וקציני ביטחון

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תואר שני בהתפתחות הילד
שרון סבדרה
1 תגובות
לימודי הרבולוגיה - מוסדות מומלצים
אלכסנדר ברנשטיין
1 תגובות
יעוץ לימודים או קורס
מזלי בלאיש
1 תגובות
תארים כפולים הכוללים אנגלית
טלי מקוביצקי
1 תגובות
לימודי שף בריאות וייעוץ תזונה
רחל
2 תגובות
התלבטות בין תחומי לימוד מדעיים לטייס
יוסי
1 תגובות
מדעי החברה או מדעי ההתנהגות
אילה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,153 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp