קורס קידום אתרים במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר

מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק

קורס קידום אתרים SEO במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה - כולל אופטימיזציה לחנויות איקומרס

 

קידום אתרים לקידום הקריירה

 

קידום אתרים הוא כיום בין הדרכים הוודאיות להצלחת עסק באשר הוא, בין אם קריירה אישית והשתלבות בשוק התעסוקה ובין אם קידום העסק הפרטי. השיטה היא למעשה שיפור מיקומו של העסק בתוצאות החיפוש במנועים השונים והפצה ופרסום של המוצר ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם.

 

קורס קידום אתרים של מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה, מעניק למשתתפים בו הכשרה מקיפה לקידום בזירת המדיה החברתית ובאינטרנט. במהלך הקורס, המשתתפים לומדים על תיאוריות וכללים מתקדמים למיתוג ולשיווק יעילים ורוכשים ניסיון בפרסום ממומן ובשיווק. תכנית זו מעניקה לתלמידיה גם הכנה מקיפה לקראת מבחני הסמכה של חברת גוגל.

 

קורס זה מוכר למימוש הפיקדון הצבאי לחיילים המשוחררים. נוסף על כך, מוסד הלימוד מסייע לבוגרי הקורס במציאת עבודה.

 

תכנית לימודים

 

הקורס לקידום אתרים SEO מפגיש בין התלמידים לבין עולם השיווק והפרסום האינטרנטי, תוך סקירת תיאוריות שיווקיות, לימוד החוקים והכללים המחייבים את העוסקים בתחום ולימוד טכניקות לשיווק ולמיתוג יעיל באינטרנט. במהלך הקורס, המשתתפים לומדים לקדם ולנהל קמפיינים אינטרנטיים אורגניים וממומנים במנועי חיפוש וכן קמפיינים אורגניים בזירה האינטרנטית. כמו כן, המשתתפים בקורס לומדים כיצד לקדם ולנהל קמפיינים של ניו מדיה לחברות ולארגונים.

 

מתכונת הלימוד

 

היקפו של מסלול זה הוא כ - 135 שעות לימוד ו - 50 שעות נוספות שמוקדשות לתרגול עצמאי בבית. התכנית מתקיימת כקורס ערב ובו מתקיימים 27 מפגשים, פעמיים במהלך השבוע. ניתן ללמוד גם בקורס בוקר שהיקפו 17 מפגשים, שלוש פעמים בשבוע. הקורס מכין את תלמידיו לבחינות ההסמכה של גוגל לקידום ממומן ולגוגל אנליטיקס.

 

נושאי הלימוד

 

 

סגל הוראה

 

מנהלת התחום היא מרצה בכירה במכללה ומנהלת התחום המתמחה בקידום אתרים ובמדיה החברתית. בהכשרתה מנהלת התחום היא מומחית לפיתוח מודלים עסקיים ברשת ויועצת שיווק, מיתוג וקידום למשרדים ממשלתיים.

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת מדיאטק שבחיפה מציעה מגוון רחב של קורסים בתחום הטכנולוגיה, המחשוב, המולטימדיה והשיווק באינטרנט, ובהם קורס מנהלי קמפיינים ברשתות החברתיות וקורס עיצוב גרפי בפוטושופ ואילוסטרייטור. המכללה מפעילה מרכז השמה המסייע לבוגריה להשתלב בשוק העבודה בישראל.

 

 

תנאי קבלה

 

לקורס מתקבלים מועמדים שלהם היכרות עם המחשב ותוכנות "אופיס", יכולת קריאה וכתיבה באנגלית ברמה בסיסית והיכרות עם עולם האינטרנט ועם הרשתות החברתיות לצרכים מקצועיים או פרטיים. למעוניינים להירשם לקורס לא נדרש ידע בתכנות. הקורס מתאים לאנשים המעוניינים בהכשרה מקצועית שלאחריה יוכלו להשתלב בשוק העבודה או לקדם את עסקם ברחבי הרשת כמו מנהלי פרסום ושיווק, יועצים בתחום השיווק, הפרסום ומערכות המידע. הוא מתאים בין היתר גם לבעלי אתרים ועסקים באינטרנט שברצונם לקדם את השירותים שלהם בכלים של המדיה החברתית. כמו כן, הקורס יכול להתאים לעובדים בתחום השיווק און ליין שברצונם להרחיב את הידע המקצועי שברשותם.

 

תעודה

 

התלמידים שעומדים בכל דרישות הקורס מקבלים תעודה מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה וכן תעודת הסמכהCSO העומדת בתקנים הבין לאומיים של מקדמי האתרים ומנהלי המדיה החברתית. כמו כן, תלמידי הקורס מקבלים את ההכשרה הדרושה כדי לגשת לבחינות ההסמכה של גוגל, מי שעוברים את הבחינות הללו זכאים לתעודות הסמכה של גוגל לקידום ממומן ושל גוגל אנליטיקס.

 

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp