קורס קידום אתרים ושיווק דיגיטלי במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס קידום אתרים ושיווק דיגיטלי במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס קידום אתרים ושיווק דיגיטלי בג'ון ברייס חיפה


בג'ון ברייס חיפה יכולים תושבי חיפה והסביבה ללמוד בקורס קידום אתרים ושיווק דיגיטלי. במסלול זה מקבלים הכנה לקראת תפקידים מבוקשים בענף המדיה הדיגיטלית. נלמדים כלים מרכזיים בקידום האתרים במגוון פלטפורמות דיגיטליות וכן בבנייה ועיצוב שלהם.


הביקוש למקדמי אתרים איכותיים בשוק של היום נמצא בעלייה. בחברות וארגונים נחוצים אנשי מקצוע הבקיאים במגוון הפלטפורמות והכלים הנדרשים לניהול מוצלח של הקמפיינים השיווקיים, כגון רשתות חברתיות, קידום ממומן ועוד. הידע הנרכש בקורס זה יכול לסייע לבוגריו להשתלב במגוון אפיקי תעסוקה כגון בחברות פרסום, במשרדים בתחום הדיגיטל והאינטרנט, בחברות הייטק ועוד. הכלים המגוונים והרב תחומיים הנלמדים בקורס יכולים לספק להם יתרון על פני מועמדים אחרים בראיונות העבודה.

 

תכנית הלימודים


משתתפי קורס קידום אתרים מפתחים כישורי הפעלה של תוכנות לניהול ולהקמה של אתרים בסיסיים. הם לומדים כיצד להקים את האתרים באמצעות וורדפרס וכלים נוספים, משלבי התכנון ועד לביצוע, ללא צורך להיות תלויים במתכנתים או במעצבים גרפיים. כמו כן, נלמדים כלים לקידום וניהול קמפיינים דיגיטליים שיווקיים וכן לניהול וקידום ניו מדיה וקמפיינים ברשתות החברתיות.


בקורס נלמדים שלושה נושאי ליבה מרכזיים בתחום השיווק באינטרנט:


בניית אתרים Web Creator: בנושא זה המשתתפים מתמקדים בבניית אתרים בוורדפרס. הם רוכשים כלים בסיסיים להקמת אתרים ולעיצובם. נרכשים כלים בסיסיים לשימוש בתוכנת פוטושופ לעיצוב דפי נחיתה ואתרי תדמית.


קידום אתרים SEO: המשתתפים לומדים עקרונות מרכזיים בקידום אתרים לרבות אופטימיזציה לחנויות איקומרס (מסחר אלקטרוני). הם נחשפים לכלים לשיווק ופרסום ברשת תוך היכרות עם תיאוריות מתקדמות בתחום ועם שיטות מיתוג יעילות. הם מקבלים ערכת חומרי לימוד עדכנית המקיפה את ההתפתחויות בענף קידום האתרים והקידום הממומן. חלק זה של הקורס כולל הכנה למבחני הסמכה של חברת גוגל.


ניהול קמפיינים במדיה חברתית: בחלק זה של התכנית לומדים ליצור נוכחות באינטרנט תוך שימוש ביתרונות הרשתות החברתיות לקידום קמפיינים. הם דנים בפלטפורמות מרכזיות בשוק, בהתאמתן לצורכי הקמפיין ובדרכים ליצירת באז תקשורתי והפקת פוסטים איכותיים.

 

מתכונת הלימוד


זהו קורס ערב, שבו 36 מפגשים המתקיימים פעמיים בשבוע. בקורס 230 שעות, מהן 180 שעות הדרכה ו – 50 שעות לתרגול עצמאי. ישנה אפשרות כי חלק מן השיעורים ייערכו במתכונת מקוונת בשידור חי.

 

נושאי הלימוד


המשתתפים בקורס לומדים מגוון נושאים, הנה כמה מהם:

 

 

  • גוגל אנליטיקס
  • כתיבה שיווקית
  • שימוש בלינקדאין
  • קידום אתרים SEO
  • קידום אתרים ממומן
  • בניית אתרים בוורדפרס
  • שיווק ויזואלי באינסטגרם
  • ניהול קמפיינים בפייסבוק
  • אופטימיזציה ומילות מפתח
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס חיפה היא מכללה למקצועות ההייטק והמחשבים. במוסד זה ניתן למצוא מגוון קורסים בהם אפשר לרכוש את הכישורים והידע הנחוצים להשתלבות בתפקידים מבוקשים. בין הקורסים הנערכים במכללה זו נכללים קורס אפיון ועיצוב חוויית משתמש, קורס בניית אתרים בוורדפרס, קורס פיתוח אתרים ואפליקציות, קורס פיתוח פול סטאק ועוד.

 

תנאי קבלה


קורס זה מתאים לחסרי רקע בקידום אתרים המעוניינים להשתלב בענף זה. יכולים ללמוד בו מגוון בעלי מקצוע כגון מנהלי שיווק, בעלי אתרים שברצונם לקדם את שירותיהם בזירת הרשת, יועצי שיווק, אנשי מסחר אלקטרוני, עובדים בתחום מערכות המידע, עובדים בענף הפרסום ועוד.


במסגרת תנאי הקבלה, על המועמדים לשלוט בשימוש ביישומי מחשב ואופיס ולהיות בעלי שליטה באמה בסיסית בכתיבה ובקריאה בשפה האנגלית. כמו כן יש להכיר את האינטרנט לשימוש פרטי או מקצועי ולהתמצא ברשתות חברתיות. אין צורך בידע קודם בתכנות.


יש לציין כי לטובת התרגול הפרטי בקורס מומלץ כי המשתתפים יחזיקו בכרטיס אשראי בין תאומי לצורכי תרגול וללא חיוב הכרטיס.


תעודה


בסיום הקורס זכאים המשתתפים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימוד וכן לתעודת גמר המוענקת על ידי משרד העבודה לקורס "מנהלי קידום אתרים אורגני SEO" בהיקף 138 שעות. כדי לקבל את התעודות עליהם להיות נוכחים בלפחות 85 אחוזים מהמפגשים, להגיש את שלושת הפרויקטים ולהשלים את כל המטלות והעבודות. כמו כן יש לעבור בהצלחה את בחינות הסיום העיוניות והמעשיות.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp