רוצה פרטים על מנהלי תפעול בכירים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מנהלי תפעול בכירים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מנהלי תפעול בכירים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מנהל תפעול בכיר

תחומי התפעול הלוגיסטיקה והרכש הם תחומים חשובים ומורכבים. לתפקידים הללו יש שמות שונים במקומות שונים – מנהלי פרויקטים, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי תפעול, מנהלי רכש ועוד. אך התפקיד הוא בדרך כלל דומה בכל המקרים. מנהלי התפעול, כשמם כן הם - אחראים לתפעול השוטף של החברה, מבחינת אספקת הציוד, מבחינה לוגיסטית ומבחינת המערכות בתחום זה הפועלות בחברה.

מנהלי תפעול הם אנשי מקצוע חשובים המשפיעים רבות על המשק הישראלי. ישנם מנהלי תפעול כמעט בכל התחומים - הייטק, חינוך, כספים, אלקטרוניקה, תוכנה, חומרה, תיירות ועוד. בכל התחומים הללו, המנהלים הללו הם מרכיבים חשובים מאוד (אם לא העיקריים) בהצלחת החברה.

 

 

מה לומדים ולמה כדאי לי לעשות קורס מנהלי תפעול בכירים?


מנהל תפעול, כמו מנהל פרויקט, אחראי למעשה על תחומים רבים בארגון וללא תפקוד טוב שלו הארגון לא יכול להצליח. על מנת ללמוד כיצד עושים זאת נכון, יש ללמוד את הנושא בצורה מסודרת. אין כיום כמעט ארגונים שאין להם מנהלי תפעול, וככל שהם משכילים ובעלי ניסיון וידע רב יותר, כך הסיכויים של החברה בה הם עומדים להצליח ולשגשג עולים.

לאלו מבינכם הרוצים להמשיך ולגדול בתחום זה, קיימים כיום מסלולים מתקדמים בתחום זה, בהם ניתן לרכוש ידע וניסיון נוסף בעולם התפעול.

החטיבה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, פתחה מסלול מרתק בתחום, שמטרתו להקנות ידע נרחב וטכניקות מתקדמות שיעזרו למנהלים לבנות אסטרטגיות תפעוליות איכותיות אשר יתרמו לחברה בה הם עובדים. בתום הלימודים במסלול יקבלו המשתתפים תעודה של מנהל תפעול בכיר Q.P.M. בין נושאי הלימוד בקורס זה ניתן למצוא נושאים חשובים כמו ניהול תפעול, מערכות לוגיסטיות, מערכות ERP, M.P.S, ניהול גישות מתקדמות בתפעול, שיטות לעריכת תחזיות מכירה ויצור, ניהול פיננסי, דינאמיקה של משא ומתן ועוד.

הקורסים בתחום זה מיועדים למנהלי תפעול, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי רכש, מנהלי מחסן וכל שאר סוגי המנהלים האחראים על תחומי התפעול בארגונים שונים.

אז אם תחום זה מרתק אתכם ואתם רוצים להרחיב את השכלתם בנושא – קורס זה נועד בדיוק עבורכם!

 


היכן לומדים?

הקורסים הללו מיועדים למגוון רחב מאוד של אנשים המתעניינים בתחום, גם כאלה עם רקע בתחום התפעול והלוגיסטיקה וגם כאלה ללא רקע שכזה. ניתן ללמוד קורסים בתחום במכללות.

 

  • היחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים הקטנים (רחובות): במהלך קורס מנהלי תפעול בכירים במכללה לומדים לפתח אסטרטגיה עסקית ותפעולית שחשובי לניהול אפקטיבי של מערכים לוגיסטיים. היקף הקורס כ - 128 שעות אקדמיות.

 

  • המכללה העסקית של לשכת המסחר (תל אביב): בקורס ניהול תפעול AOM במכללה לומדים טכניקות חשובות להתקדמות במערכת התפעולית. המסלול כולל כ - 26 מפגשים חד שבועיים.

 

  • מכללת ארז (שלומי): במכללת ארז בשלומי מתקיים קורס ניהול תפעול וייצור שהיקפו כ - 124 שעות לימוד. הקורס מתאים במיוחד לעובדי מלאי ולוגיסטיקה שמעוניינים לקדם את הידע המקצועי שברשותם.


כמה זמן לומדים?

רוב הקורסים בתחום אורכם כ- 140-160 שעות אקדמיות. ישנם גם קורסים קצרים ומזורזים (למנהלי תפעול שאינם בכירים).

מהן אפשרויות התעסוקה?

בוגרי הלימודים בתחום זה יוכלו לעבוד כמנהלי תפעול, במגוון רחב מאוד של חברות ותחומים, למשל - מנהלי תפעול בחברות הייטק, מנהלי תפעול של מכירות בגופים שונים, מנהלי תפעול ורכש של חברות פרטיות ומנהלי תפעול בתחום החינוך, הפרסום, התיירות ועוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מנהלי תפעול בכירים?

רוצה לדעת יותר על מנהלי תפעול בכירים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד מנהלי תפעול בכירים

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp