לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מלגות לסטודנטים המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

מלגות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

משפט כלכלי

 

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הממוקם בלב השרון, הוא מוסד אקדמי הדוגל ביחס אישי לסטודנטים. במרכז משקיעים בפיתוח אינטיליגנציה רגשית, ומקפידים לחזק בקרב התלמידים את הצד הערכי-חברתי, לצד ההשקעה בלימודים. אם אתם מתחילים ללמוד בקרוב במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט וזקוקים למלגה, מומלץ שתקפצו לביקור במדור הייעוץ, שם תוכלו לקבל את המידע המדויק ביותר לגבי הקריטריונים המאפשרים להגיש מועמדות לכל אחת מאפשרויות המענק והסיוע. למשל, אם אתם תושבי הוד השרון ולמדתם בעבר באחד התיכונים בעיר, יכול להיות שעובדה זו בפני עצמה תספיק כדי לזכות אתכם במלגה. בינתיים, תוכלו להיעזר במידע שאספנו עבורכם כאן:


מלגות הצטיינות

 

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מעניק סוגים שונים של מלגות ומענקים על בסיס הצטיינות והישגים לימודיים. ראשית, עוד לפני תחילת הלימודים עצמם, מחלק המרכז מלגות הצטיינות למועמדים שיש להם נתוני קבלה גבוהים במיוחד. מלגות אלה עשויות להגיע עד ל- 30 אחוזים מגובה שכר הלימוד של שנת הלימודים הראשונה כולה.

 

מעבר לכך, במידה ואותם סטודנטים ימשיכו להוכיח את עצמם גם במהלך הלימודים עצמם וישמרו על ממוצע ציונים גבוה, הם יהיו זכאים לקבל מימון של עד 30 אחוזים מגובה שכר הלימוד גם בשנים הבאות. כמו כן, מדי שנה נערך בשערי מדע ומשפט טקס חגיגי, במהלכו מוענקות מלגות הצטיינות לתלמידים על בסיס הישגיהם בשנה הקודמת.

 

מלגות סיוע

 

אפיק נוסף בו בא מוסד הלימודים לקראת הסטודנטים, הוא בחלוקה של מלגות על בסיס בחינה של מצבם הסוציו-אקונומי של התלמידים. כדי להגיש מועמדות למלגות אלה, יש להוריד טפסים מיוחדים מאתר הבית של המרכז ולהגישם במזכירות בצירוף כל מסמך שעשוי להיות רלוונטי - תלושי משכורת, מידע על הכנסות ההורים ועוד. מדי שנה מפרסמת המזכירות את התאריך המדויק שבו על הסטודנטים להגיש את בקשות הסיוע.

 

וועדת המלגות בודקת מדי שנה את כל הבקשות שהתקבלו ומסווגת אותן בהתאם לקריטריונים שונים. לאחר הסיווג, נערך דיון במצבו הכלכלי של כל אחד ממגישי הבקשה ושיעורי הזכאות נקבעים. קבלת המלגות נעשית באמצעות זיכוי שמופיע במאזן שכר הלימוד של הסטודנטים. בין היתר, מעניק המרכז מלגות לבני משפחה מדרגה ראשונה הלומדים במקביל, למשל שני אחים, בן והורה או בני זוג נשואים.

 

מלגות ללימודי יהדות

 

סוג נוסף של מענקים מהם תוכלו ליהנות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הוא מלגות ללימודי יהדות. קיימות שתי מלגות כאלה. הראשונה היא תולדה של שיתוף פעולה עם מכון "שם עולם", העוסק בחינוך, תיעוד ומחקר השואה ברוח האמונה. תכנית זו מאפשרת לסטודנטים לקבל מלגה בתמורה להשתתפות קבועה בשיעורים בנושאי יהדות ושואה.

 

מסגרת נוספת בשערי מדע ומשפט המזכה במלגת לימודי יהדות היא תכנית "חברותא". תכנית העשרה זו כוללת שיעורים מובנים בנושאי משפט עברי, אקטואליה, חסידות וקבלה, ולצד דיון בסוגיות הקשורות בזוגיות וביחסי אנוש ברוח הדת היהודית. שיעורי התכנית מתאימים גם למשתתפים שאין להם ידע קודם נרחב ביהדות ושאינם באים מרקע דתי. סטודנטים שיתמידו בשיעורי החברותא לאורך שנת הלימודים כולה יהיו זכאים לקבל את המלגה, בכפוף לקריטריונים המפורסמים במדור הרישום של שערי מדע ומשפט.

 

מלגת לוחמים

 

מלגה נוספת שחשוב להזכיר, היא זו המוצעת לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם של צה"ל בשנתיים שלאחר תאריך השחרור. המלגות לחיילים משוחררים ניתנות בכפוף לעמידה בנתוני הקבלה וייהנו מהן אך ורק מועמדים ששירתו שירות קרבי סדיר ומלא. כדי להגיש בקשה למלגה, יש להציג תעודת לוחם. 

 

קראו על מסלולי הלימוד - ללמוד במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
כניסה לפורום מלגות
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
מלגות לתלמידי תיכון (לפני 2 ימים, 9 שעות, 53 דקות)
מלגות התנדבות ללימודי תעודה (לפני 2 ימים, 10 שעות, 4 דקות)
מלגת אורות אלירז (לפני 2 ימים, 10 שעות, 7 דקות)
מלגות ללימודי פסיכודרמה באוניברסיטת חיפה (לפני 2 ימים, 16 שעות, 9 דקות)
מלגות לנשים מהמגזר הדתי (לפני 3 ימים, 5 שעות, 5 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD