מלגות במכללה האקדמית לחינוך אורנים

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות לחץ/י מלגות לסטודנטים 

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מלגות לסטודנטים במכללה האקדמית לחינוך אורנים


תמיכה לסטודנטים לחינוך ולאמנות


המכללה האקדמית "אורנים" הוקמה לפני כ - 65 שנה, והיא מתמקדת בלימודי חינוך והוראה. מתקיימים בה מסלולים שונים לקבלת תואר ראשון (B.Ed.) ותעודת הוראה במגוון מקצועות, וכן תכניות לתואר שני וקורסים מקצועיים להעשרת מורים. על מנת לסייע כלכלית לסטודנטים, מעניקה המכללה שלל מלגות. אלו ניתנות על סמך שיקולים שונים כמו מצב סוציו אקונומי של הסטודנטים ובני משפחותיהם, פעילות חברתית משמעותית או הישגים לימודיים יוצאי דופן.


הנה חלק מהמלגות לסטודנטים במכללת אורנים:


מלגות פנימיות מטעם מוסד הלימוד


מלגת התנדבות "שדמות": מלגה זו מוצעת על ידי מרכז המנהיגות הקהילתית "שדמות" שפועל במכללת אורנים. סטודנטים המעוניינים בקבלת המלגה נדרשים לקחת חלק בפרויקט פעילות התנדבותית חינוכית, שמתקיימת במהלך שנת הלימודים. הסטודנטים מסייעים לתלמידים חלשים בלימודיהם, מקימים מרכזי למידה, מלווים מועצות תלמידים ומסייעים לנוער בסיכון כ"אחים ואחיות בוגרים". על מנת להתקבל לפעילויות אלו, נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון בהדרכה או בניהול פרויקטים, יכולות עבודה בצוות, וכמו כן עליהם לעמוד בפני ועדת קבלה. גובה המלגה עומד על כ - 5,200 שקלים.


מלגת סיוע: מלגה זו מיועדת לסטודנטים במסלול ההוראה בעלי קשיים כלכליים, והיא ניתנת מדי שנה במכללה. עדיפות ניתנת לסטודנטים אשר פונים למשרד החינוך לשם קבלת הלוואה מותנית. גובה מלגת סיוע זו עומד על כ - 1,000 שקלים.


מלגת "חומרים" המכון לאמנות: מלגה לתואר ראשון לסטודנטים במסלול ללימודי אמנות במכללת אורנים. ועדת קבלה, המורכבת מראש החוג, דיקן הסטודנטים, ונציגים מהמכון לאמנות, בוחנת את נתוני המועמדים אשר מגישים בקשה לקבלת הסיוע, על סמך מצב סוציו אקונומי ורקע מקצועי. סכום המלגה עומד על כ - 500 שקלים לסטודנט לשנת לימוד.


מלגת אגודת הסטודנטים: אגודת הסטודנטים במכללת אורנים מעניקה מדי שנה מלגות לסיוע כלכלי לסטודנטים שמגיעים מרקע סוציואקונומי נמוך. האגודה בוחנת את מצבם האישי והמשפחתי של הסטודנטים ושיקולים מקצועיים אחרים.


מלגות מטעם קרנות חיצוניות


מלגת קרן זנקובסקי: זוהי מלגת הצטיינות המוענקת לסטודנטים שלומדים אמנות במכללה. ועדת קבלה מטעם הקרן, אשר כוללת גם את דיקן הסטודנטים במכללה ומספר מורים מהמכון לאמנות, בוחנת את הישגיהם הלימודיים ואת רמת ההתמדה בעבודות השוטפות של המועמדים מדי שנה.


מלגת קרן בודפשט: קרן בודפשט מעניקה מלגות סיוע כלכלי לסטודנטים יוצאי הקהילה ההונגרית, לסטודנטים עולים מאתיופיה או לנתמכים על ידי משרד הביטחון. ועדת קבלה חיצונית בוחנת את מצבם הסוציו אקונומי של המועמדים, אשר נדרשים גם להציג המלצות מטעם דיקן הסטודנטים במכללה.


מלגת שוויצריה: מלגה חיצונית זו מוענקת על בסיס נזקקות כלכלית והישגים גבוהים בלימודים. המועמדים נדרשים לעבור ריאיון בפני ועדת קבלה חיצונית, אשר דנה במצבם הסוציו אקונומי ובנתונים אישיים אחרים, ובהמלצות שניתנות מטעם גורמים רשמיים במכללה, בין היתר דיקן הסטודנטים.


קרן ארונה ברנע: המלגה מיועדת לסטודנטים הפועלים בקשר ישיר עם התנועה השיתופית והקיבוצית ומערכת החינוך. הסיוע מוענק בשיתוף עם דיקן הסטודנטים ב"אורנים", בכפוף לשיקוליה של ועדת קבלה.


מלגת קרן רש"י: מלגת הסיוע מוענקת לסטודנטים בשנתם הראשונה ללימודים, שהם בוגרי כפרי נוער ופנימיות, חיילים בודדים שהוכרו רשמית בידי צה"ל, יוצאי העדה הדרוזית, הקווקזית או האתיופית, ואימהות חד הוריות. כתנאי לקבלת התמיכה הכלכלית, נדרשים הסטודנטים לקחת חלק בפעילות התנדבותית חברתית, במסגרת פרויקט פר"ח לחונכות. גובה המלגה נע בין 5,000 שקלים ל - 18,000 שקלים, בהתאם לשיקולי הוועדה.

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות לסטודנטים במכללת אורנים

כניסה לפורום מלגות
יסמין
מלגות לm.teach באורנים ללא התנדבות
123 צפיות
אביטל דיין
מלגה להסבה מקצועית להוראת אנגלית
246 צפיות
ליז
מלגות לאבחון ללימודי תואר ראשון
512 צפיות
בר בן חיים
קבלת מלגה ללא שעות התנדבות
1341 צפיות
חזן עליזה
מלגה לסטודנטים במכללת אורנים
587 צפיות
יאנה
מועד הגשת בקשה למלגת פריפריה
926 צפיות
שרה גכטמן
מלגות לימודי אנגלית באורנים
505 צפיות
כהן ליאת
מלגת תוכנית M.TECH לתואר שני מכללת אורנים
731 צפיות
מזרחי יוכי
טיפול באמצעות בעלי חיים לתעודה - האם יש מלגה מתאימה?
671 צפיות
בן שמעון אודליה
תושבת פריפריה - מלגה למימון שכר לימוד בחינוך
933 צפיות
זאב חבצלת
מלגת לימודים לסטודנט במכללת אורנים
903 צפיות
רחל
מה גובה המלגה לחיילים משוחררים?
1241 צפיות
רינה
מלגת שגרירי רוטשילד - פרטים
1361 צפיות
כמאל
מלגות תואר שני באורנים
1146 צפיות
אפרת
אני אם חד הורית ואני מעוניינת ללמוד
1484 צפיות
מאיה
מלגת לימודים לתכנית הסבת אקדמאים
1316 צפיות
מירב
מחפשת מילגות לחינוך לגיל הרך
1159 צפיות
מכללה
פרויקט מלגות חדש - 'שגרירי רוטשילד'
1724 צפיות

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp