מלגות במכללה האקדמית אשקלון

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות לחץ/י מלגות לסטודנטים 

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מלגות לסטודנטים במכללה האקדמית אשקלון


מה מגיע לסטודנטים?


המכללה האקדמית אשקלון נוסדה לפני כ - 50 שנה כשלוחה של אוניברסיטת בר אילן ובה מתקיימים מסלולים שונים לתואר ראשון ושני. ניתן ללמוד בה במגוון תחומים, כמו למשל מדעי החברה, מדעי המדינה, כלכלה, מדעי המחשב, מנהל עסקים ופוליטיקה וממשל. המכללה שמה לה למטרה לסייע לסטודנטים שלה במהלך לימודיהם ומסיבה זו מציעה להם סיוע כלכלי בצורת מלגות שונות.


המלגות מביאות בחשבון היבטים כמו מצב כלכלי, מקום מגורים ותרומה לקהילה. המכללה בוחנת את המקרים ומעניקה את התמיכה כדי לסייע בתשלום שכר הלימוד, כאשר חלק מהמלגות ניתנות על ידי המכללה וחלק מטעם קרנות חיצוניות וגופי סיוע שונים.


הנה חלק מהמלגות המוצעות לסטודנטים במכללה האקדמית אשקלון:


מלגות מטעם מוסד הלימוד


מלגת סיוע של המכללה: מכללת אשקלון מעניקה מלגות סיוע לסטודנטים שעומדים בקריטריונים שקבעה. הועדה בוחנת את הרקע הסוציו אקונומי של הסטודנטים, את הישגיהם הלימודיים ומצבים מיוחדים כמו נכויות ומחלות כרוניות. ישנה עדיפות לסטודנטים אשר משתתפים בפעילות למען הקהילה במהלך לימודיהם. על מנת לקבל את המלגה יש למלא טפסים ממוחשבים במערכת מיוחדת באתר המכללה.

 


מלגות בסיוע קרנות חיצוניות


מלגה מטעם עיריית אשדוד: עיריית אשדוד מעניקה מלגות לתושבי העיר כחלק ממטרתה לעודד את ההשכלה הגבוהה. סטודנטים במכללת אשקלון יכולים להגיש בקשה למלגה, שמשותפת גם למוסדות לימוד אחרים באזור. על מנת לקבל את התמיכה, נדרשים הסטודנטים לקחת חלק בפעילות חברתית בהיקף של כ - 6 שעות מדי שבוע במהלך שנת הלימודים. הם יכולים לבחור מתוך מגוון מוסדות לביצוע ההתנדבות הקהילתית כמו גני ילדים, בתי ספר יסודיים, מרכזי ייעוץ לנוער, מרכזים לנפגעי נפש, פנימיות, מעונות לנשים מוכות ומרכזים לסיוע לימודי לעיוורים ולחרשים.

 


מלגת קרן איסלר: מלגה לחיילים משוחררים שניתנת מטעם הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים, על מנת לסייע להם בתשלום שכר הלימוד. התמיכה ניתנת למסיימים שירות צבאי מלא בצה"ל או במשמר הגבול, היא ניתנת לסטודנטים במגוון מכללות. גובה מלגה זו עומד על כ - 4000 שקלים, שמוענקים לאחר השתתפות בטקס שעורכת הקרן מדי שנה.


מלגת קרן הישג: מלגה לסטודנטים לתואר ראשון, אשר שרתו שירות צבאי מלא כחיילים בודדים, כאשר ישנה עדיפות ללוחמים. המלגה ניתנת לסטודנטים שלומדים בהיקף מלא, בעדיפות לסטודנטים בשנתם הראשונה לתואר. תמיכה זו מוענקת באופן חד פעמי במהלך הלימודים וגובהה כגובה שכר הלימוד המיועד.


מלגת קרן אימפקט: מלגה זו ניתנת מטעם האגודה למען החייל, עבור סטודנטים ששירתו שירות צבאי מלא במערך הלוחם או כתומכי לחימה. הקרן בוחנת את המצב המשפחתי של המועמדים ואת מצבם הכלכלי, כאשר המלגאים נבחרים מדי שנה על ידי ועדה ציבורית שפועלת בהתנדבות. גובה מלגה זו היא כ - 4000 דולרים וניתן לקבלה עד 5 שנים מיום השחרור. על מנת לזכות בתמיכת הקרן, נדרשים הסטודנטים לבצע כ - 130 שעות שנתיות של פעילות התנדבותית למען הקהילה.


מלגת "חבר": מלגה זו מוענקת לסטודנטים יוצאי שירות קבע, אשר לומדים לתואר ראשון או שני במכללת אשקלון, וסיימו את שירותם הצבאי ב - 7 השנים האחרונות. הקרן נותנת עדיפות לסטודנטים שמגיעים ממשפחות במעמד סוציואקונומי נמוך, או לתושבים בעיירות פריפריה. גובה התמיכה הכלכלית עומד על כ - 10000 שקלים.

 


מלגת תכנית "משכילה" בשיתוף קרן קציר: מלגה לאימהות חד הוריות או לסטודנטיות גרושות ואלמנות אשר מגדלות את ילדיהן ללא תמיכת בן זוג. המלגה ניתנת לסטודנטיות לתואר ראשון במכללה, שגילן עד 43 שנים. גובה המלגה הוא כ - 16,000 שקלים, בנוסף זוכות הסטודנטיות לקבלת מלגת קיום ולליווי אקדמי וייעוץ במהלך הלימודים.


מלגת "בית חכם לנוער": המלגה מוענקת לסטודנטים לתואר ראשון, בתמורה לפעילות התנדבותית במתנ"ס נווה אילן, בסך של כ - 60 שעות בערך. קיימת עדיפות לסטודנטים ללימודי פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית וקרימינולוגיה, שהם בעלי ניסיון קודם בהדרכת בני נוער ובעמידה מול קבוצה. סכום המלגה הוא כ - 3000 שקלים.

 

קראו על עוד מסלולים - ללמוד במכללה האקדמית אשקלון

 

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות במכללת אשקלון

כניסה לפורום מלגות
אביה
מלגה להסבה לעבודה סוציאלית באשקלון
91 צפיות
שרי מאמו
מלגה למכינה קדם צבאית באור יהודה
279 צפיות
מוריה
סיוע במציאת מלגות לסטודנטים לחינוך
424 צפיות
זוהר כהן
מלגה למכינה לבני 30 פלוס עם ילדים
1064 צפיות
נטע
מלגה למורה בסטאז בסמינר הקיבוצים
399 צפיות
סיגלית
מלגות להסבה אקדמאית לאחיות
490 צפיות
אביגיל לוי
מלגה לעו"ס לאם עולה חדשה
838 צפיות
אושרה אוזן
מלגה לסטודנטים של עבודה סוציאלית במכללת אשקלון
860 צפיות
מורן
מלגות ללומדים במכללת אשקלון
762 צפיות
אורלי
מענק 2 פעימות ללומדים במכללת אשקלון לשנה הראשונה
726 צפיות
עדי
מלגה לתלמיד תיכון תושב שדרות
773 צפיות
משי
מלגות לבנות שירות לאומי, תושבי אשקלון
903 צפיות
עטרה בריגה
מלגה לחרדיות ללא שירות לאומי
965 צפיות
תמר
מלגות לשנת 2018 - עבודה סוציאלית באשקלון
1017 צפיות
מישאל חבורה
עזרה במלגות ללימודים באוניברסיטת בר אילן
756 צפיות
רחל רובבשי
מלגות לסטודנטים במכללת אשקלון
624 צפיות
חן רודי
מלגה ליתום מאב, תושב העיר אשקלון
823 צפיות
שרית נחום
מלגות לתושבי קרית מלאכי
802 צפיות
שירה
מלגת קיום ומלגת שכר לימוד ללא שעות התנדבות
1208 צפיות
דפנה
שנה חינם להנדסאי תעשייה וניהול
670 צפיות
אילנה
מלגה במכללת אשקלון לימודי חוץ לאמהות חד הוריות
614 צפיות
איילה אטדגי
בקשת מלגה לאמהות או בכלל
701 צפיות
איילת
סיעוד בברזילי, האם קיימת מלגה מתאימה?
589 צפיות
אביבה
מלגות לשנה הבאה לתושבי אשקלון
530 צפיות
אסתי
מלגת קיום עבור סטודנטים באשקלון
642 צפיות

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp