מלגות באוניברסיטת אריאל בשומרון

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות לחץ/י מלגות לסטודנטים 

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מלגות באוניברסיטת אריאל


מלגות אקדמיות


מלגות לתואר שני לסטודנטים מצטיינים - מלגה לשנה א': סטודנטים שמסיימים את התואר הראשון בהצטיינות יתרה או בעלי ממוצע של לפחות 95 זכאים לקבל מלגה בסך של עד 80 אחוזים מגובה שכר לימוד של שנה א' בתואר השני. סטודנטים שמסיימים את התואר הראשון בהצטיינות או בממוצע שבין 92 - 94 זכאים לקבל מלגה עד 40% מגובה שכר הלימוד של שנה א' בתואר השני.

 

מלגות כלליות


מלגת שכר לימוד לסטודנטים עולים - מטעם משרד העלייה והקליטה, המנהל לסטודנטים עולים: זוהי מלגת שכר לימוד מלאה, לפי משך תקני לתואר שמוענקת לסטודנטים עולים חדשים ולבני עולים. המלגה מוענקת לפי זכאות לקריטריונים שמציב המנהל לסטודנטים עולים של משרד הקליטה. ההגשה של מלגה זו מתקיימת באתר המנהל לסטודנטים עולים, בסיוע של מדור הקליטה באוניברסיטה.


מלגות לסטודנטים יוצאי אתיופיה: מלגות לסטודנטים יוצאי אתיופיה שמעניקות סיוע במגוון תחומים. לגבי בירור הזכאות למלגה זו יש לפנות למדור לקליטת עלייה של אוניברסיטת אריאל בשומרון.


מלגות מעטפת ליוצאי אתיופיה: סטודנטים באוניברסיטת אריאל שהם או הוריהם יוצאי אתיופיה יכולים להגיש בקשה למימון של אבחון דידקטי במכון לאבחון לקויות למידה של אוניברסיטת אריאל.


קרן אימפקט: מלגה לחיילים משוחררים ולבוגרי שירות לאומי, שמועמדים לשנים א' ו - ב', בעלי תעודת לוחמים או תומכי לחימה. כמו כן מובא בחשבון המצב הסוציו אקונומי של הסטודנטים. גובה המלגה 4,000 דולרים לשנה, עד ארבע שנים, לכל שנות הלימודים.


ממדים ללימודים: בעלי תעודת שחרור אשר התגייסו החל משנתון יולי 2013, שברשותם תעודת שחרור זהב ללוחמים או תעודת שחרור זהב, כסף או ארד יכולים לקבל מלגה כאשר הם משתייכים לאוכלוסיות כגון זכאי תשמ"ש הורים, עולים חדשים, חיילים בודדים ובני מיעוטים. גובה המלגה כשני שלישים משכר הלימוד, כאשר השליש הנותר משולם דרך כספי הפיקדון האישי.


מלגת מעטפת לסטודנטים מן החברה הערבית: מלגה לסטודנטים מוסלמים, דרוזים, בדווים, צ'רקסים או נוצרים מן החברה הערבית יכולים להגיש מקשה למימון של אמצעי תמיכה ועידוד וסיוע דרך מלגות. ההחלטה על הזכאות מתבצעת לפי תקצוב המל"ג וות"ת. את ההגשה מבצעים במשרדי מרכז השירות לסטודנט באוניברסיטת אריאל.


מלגות ללימודים מתקדמים


פרס מחקר לתלמידי מחקר: מלגה שמיועדת לסטודנטים במסלול עם תזה בלבד. זוהי מלגה לסטודנטים לתואר שני ולתואר שלישי, היא כוללת פרס מחקר חודשי, מלגת שכר לימוד ומענקים.

 

 

  • סטודנטים למדעי הטבע ולהנדסה בעלי ממוצע 80 ומעלה מקבלים פרס מחקר חודשי של 3,000 שקלים ובסך הכל פרס המחקר ל - 24 חודשים הוא כ - 87,000 שקלים.

 

  • סטודנטים מצטיינים למדעי הטבע וההנדסה מקבלים פרס מחקר חודשי של 4,000 שקלים, סך הכל פרס המחקר ל - 24 חודשים הוא כ - 111,000 שקלים. על תלמידי המחקר להציג ממוצע תואר ראשון של לפחות 88 ודירוג ב - 15 אחוזים העליונים של מחזורם.

 

  • סטודנטים למדעי החברה, מדעי הרוח ומדעי הבריאות מקבלים פרס מחקר חודשי של 800 שקלים, סך הכל פרס המחקר ל - 24 חודשים עומד על 24,000 שקלים. יש צורך בממוצע של לפחות 80. סטודנטים לתואר שני במסלול מחקרי עם תזה שהינם מלגאים, אשר מסיימים את הלימודים בשנות התקן, זכאים לקבל החזר של תשלום מקדמות שכר הלימוד.

 

 

  • אופן חלוקת פרס המחקר לתואר השלישי: תעריף מצטיינים חודשי של 7,000 שקלים מוענק לבעלי ממוצע 95 ומעלה בתואר השני. תעריף רגיל של 5,000 שקלים לחודש מוענק לסטודנטים לתואר שני שלהם ממוצע 85 - 95.


מלגות למסלול ישיר לתואר שני: סטודנטים שמתקבלים למסלול ישיר לתואר שני זכאים להטבות בשכר הלימוד. הם מקבלים מלגה של כ - 3,000 שקלים, שניתנת במעמד סגירת החובות לתואר הראשון בשנות התקן, אשר תעמוד לטובת לימודים לתואר שני. כמו כן, הם מקבלים הטבת שכר לימוד ופטור מתשלום דמי רישום, לבוגרי תואר ראשון באוניברסיטת אריאל בלבד. סטודנטים במסלול זה זכאים להטבה מיוחדת של זכאות לכפל מלגות. מי שמסיימים לימודיהם בהצלחה מבלים מלגת ממשיכים בתוספת למלגת המסלול הישיר. ללומדים במסלול מחקרי ניתנת מלגה של 2,500 שקלים, ללומדים במסלול ללא תזה מוענקת מלגה של 1,500 שקלים.


מלגות נתוני כניסה לתואר שני לסטודנטים שאינם מלגאים: זוהי מלגה לתואר שני המיועדת למי שאינם מקבלים מלגות פרס מחקר. בוגרי תואר ראשון בהצטיינות יתרה או בעלי ממוצע 95 ומעלה מקבלים הנחה של 80 אחוזים משכר הלימוד לשנה. מלגה זו ניתנת עם סיומו של התואר במועד התקני. סטודנטים שמסיימים את הלימודים בהצטיינות או בממוצע של 92 - 95 זכאים להנחה של 40 אחוזים מגובה שכר הלימוד לשנה אחת. המלגה מוענקת עם סיום הלימודים במועד התקני.


סטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה, שברשותם ציון מתא"ם של לפחות 130 וסטודנטים לתואר שני במנהל עסקים שלהם ציון של לפחות 47 בבחינת GMAT מקבלים מלגה של 80 אחוזים משכר הלימוד הנורמטיבי לשנה אחת. סטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה שברשותם מתא"ם שבין 120 - 129 וסטודנטים לתואר שני במנהל עסקים בעלי ציון 44 - 46 ב - GMAT מקבלים הנחה של 40 אחוזים משכר הלימוד הנורמטיבי לשנה אחת.


מלגות מדור מעורבות חברתית


חונכות על"מ: מלגת חונכות "עזרה מסטודנט לסטודנט" מיועדת לסטודנטים שמשתתפים בפרויקט חונכות, בו הם מעניקים סיוע לימודי לסטודנטים אחרים. מלגת חונכות זו מיועדת לסטודנטים במסלולים באקדמיים, במכינה ובלימודי ההנדסאים של האוניברסיטה.


מלגת חונכות מדעים של משרד המדע: המלגה ניתנת על הפעלת חונכות במכינה קדם אקדמית ובבתי ספר תיכוניים, בכפוף למכרז שמתקיים מול משרד המדע. היא מיועדת בעיקר לסטודנטים מתחומי המדעים ומחייבת ביצוע של שעות חונכות לימודית בתחום המדע. גובה המלגה לסטודנטים למדעים כ - 9,000 שקלים. את ההגשה מבצעים דרך מדור המעורבות החברתית של אוניברסיטת אריאל.


מלגות מדור שירות באוניברסיטת אריאל


מלגת ארתקא: מלגה לסטודנטים בני החברה העברית, הצ'רקסית והדרוזית שלומדים לתואר ראשון, ניתנת ללומדים מקצועות מועדפים במשק.


מלגת הוואקף המוסלמי: מלגה לסטודנטים מוסלמים שלומדים לתואר ראשון בהיקף 12 שעות שבועיות לפחות.


מלגת קרן רוקייה ביאדסה: מלגה לסטודנטים לתואר ראשון החל מהשנה השנייה, בעדיפות לסטודנטים יתומים, לפי המצב הסוציו אקונומי. גובה המלגה בין 1,500 - 5,000 שקלים. פרטים ניתן לקבל במדור השירות של האוניברסיטה.


מלגות מצוינות ועידוד


מלגת קרן ד"ר ראובן הכט ז"ל: הקרן מעניקה מלגות עידוד למצוינות מחקרית לדוקטורנטים, הזכאות לפי תנאי הקרן. ההגשה מתבצעת במדור השירות של האוניברסיטה.


מלגת הקרן על שם סם ואינה שפילמן: קרן זו מציעה מלגות עידוד לסטודנטים לתואר ראשון, לתואר שני ולתואר שלישי המצטיינים במחקר.הזכאות לפי תנאי הקרן. פרטים והגשה במדור השירות של האוניברסיטה.


מלגת קרן אריה אייכנבאום ז"ל: הקרן מעניקה מלגות עידוד לסטודנטים לתואר שני ולתואר שלישי המצטיינים במחקר.


מלגות לעידוד משרתי מילואים


מלגת קרן יואל לכבוד מר יואל כהן אורגד: מלגה לעידוד סטודנטים משרתי מילואים, שמשרתים שירות משמעותי ופעיל. הזכאות לפי תנאי הקרן. את הפרטים ניתן לקבל במדור השירות של אוניברסיטת אריאל.


מלגות מכינה


מלגת הקרן להכוונת חיילים משוחררים: מלגה זו מוענקת על ידי ות"ת והקרן ליחידת חיילים משוחררים לסטודנטים שלומדים במכינה הקדם אקדמית ועומדים בתנאים. ניתנת גם מלגה לביצוע של אבחונים דידקטיים, לבוגרי שירות צבאי מלא.


מלגה למצטיינים במכינה: סטודנטים מצטיינים שלומדים במכינה האוניברסיטאית יכולים לקבל מלגה בגובה של 1,000 שקלים. המלגה ניתנת לחמישה סטודנטים שממשיכים ללימודים לתואר ראשון.


מלגות שכר לימוד אקדמי


מלגות לבוגרי אוניברסיטת אריאל שממשיכים לתואר שני: סטודנטים שממשיכים ברצף לתואר שני מקבלים מלגות. הממשיכים לתואר מחקרי מקבלים מלגה של 2,500 שקלים והממשיכים למסלול שאינו מחקרי מקבלים מלגה על סך 1,500 שקלים. סטודנטים שאינם ממשיכים ברצף אל התואר השני זכאים גם הם למלגות: הממשיכים לתואר שני מחקרי מקבלים מלגה של 1,500 שקלים, והממשיכים לתואר שני ללא תזה זכאים למלגה של 500 שקלים.


מלגות ללימודי תעודת הוראה: סטודנטים אשר לומדים לתעודת הוראה זכאים לקבל מלגת לימוד בסך של 1,00 שקלים שנת הלימודים הראשונה לתעודת ההוראה. המלגות ניתנות לסטודנטים במחלקות לתעשייה וניהול ולמנהל עסקים.


מלגות לנפגעי פעולות טרור: סטודנטים נפגעי פעולות טרור שהם בעלי נכות של 19 אחוזים ומעלה, או שאחד מבני משפחתם מדרגה ראשונה נפגע פעולת טרור בעל נכות של 19 אחוזים ומעלה מקבלים מלגה אם הם מתחילים ללמוד תוך חמש שנים מיום האירוע. סטודנטים שנפגעים זכאים למלגה בגובה אחוזי הנכות, כאשר בני משפחתם של הסטודנטים הם הנפגעים גובה המלגה הוא 50% מאחוזי הנכות.


מלגות לסטודנטים לספרות: סטודנטים הנרשמים ללימודים בחוג לספרות מקבלים מלגה של 50 אחוזים משכר הלימוד בשנה ראשונה, בתנאי שהם עומדים בקריטריונים של המחלקה הרב תחומית. סטודנטים בשנה ב' ואילך שעומדים בקריטריונים וממוצע הציונים שלהם 90 ומעלה זכאים למלגה של 50% משכר הלימוד. המלגות מותנות בסיום התואר במועדו, אין כפל מלגות.


מלגות לסטודנטים לפיזיקה: סטודנטים ללימודי פיזיקה מקבלים מלגה של 50 אחוזי הנחה משכר הלימוד בשנה הראשונה. משנה ב' ואילך מי שממוצע הציונים שלהם 90 ומעלה מקבלים מלגה של 50 אחוזים משכר הלימוד. המלגות ניתנות עם סיום התואר במועד.


מלגות עידוד במחלקות לכימיה, פיזיקה וביולוגיה: סטודנטים ללימודי כימיה, ללימודי ביולוגיה וללימודי פיזיקה שברשותם ציון פסיכומטרי 620 ומעלה מקבלים מלגה של 3,000 שקלים. קבלת המלגה מותנית בסיום הסמסטר הראשון ללימודים והיא מיועדת לשנה הראשונה בלבד. מלגה זו אינה תקפה לסטודנטים לכפל תואר.


מלגות המחלקות לכימיה ביולוגית, ארכיאולוגיה ולימודי ארץ ישראל: סטודנטים שלומדים במחלקה ללימודי ארכיאולוגיה, לימודי ארץ ישראל או לימודי כימיה ביולוגית שברשותם ציון קבלה 550 ומעלה מקבלים מלגת 50 אחוזים משכר הלימוד של שנת הלימודים הראשונה. סטודנטים בשנה ב' ומעלה שעומדים בקריטריונים ומציגים ממוצע של 90 ומעלה מקבלים מלגה של 50 אחוזים משכר הלימוד. המלגות ניתנות בסיום התואר במועד.


מלגה מיוחדת לסטודנטים למדעי המחשב או ללימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה: כדי לעודד סטודנטים להשתלב במקצועות אלה מעניקים מלגות לסטודנטים שציון הפסיכומטרי שלהם לפחות 630 או ממוצע הבגרות שברשותם 110 ומעלה. גובה המלגה 1,500 שקלים. המלגה ניתנת לסטודנטים בשנה א' בלבד.


מלגה ללומדים שני תארים במקביל: סטודנטים שלומדים לשני תארים במקביל בשילוב ביולוגיה ותזונה זכאים למלגה של 400%. בשאר השילובים, 400% ו10 אחוזים נוספים לכל שנה.


מלגות כניסה והצטיינות לתואר הראשון: סטודנטים שברשותם פסיכומטרי של לפחות 700 מקבלים מלגת שכר לימוד בגובה 100% בכל שנות הלימודים התקניות, בתנאי שהם מציעים ממוצע 95 בכל שנות הלימוד. סטודנטים שלהם ציון פסיכומטרי 680 - 699 מקבלים מלגה בגובה של 50 אחוזים משכר הלימוד התקני, אם הם מסיימים את הלימודים במועד. מלגת הצטיינות זו ניתנת לשנה א' בלבד, אין כפל מלגות.


מלגות שכר לימוד להנדסאים


מלגת נתוני כניסה: מוענקת מלגה בגובה 1,500 שקלים עבור שכר הלימוד בלבד, עד תקרה של 50 אחוזים מן התשלום שנדרש, מוענק בשנה הראשונה לסטודנטים שמצטיינים בבגרויות. בעלי ממוצע 90 ומעלה בבגרויות זכאים למלגה כאשר הם לומדים במחלקות להנדסאי בניין, הנדסאי אלקטרוניקה, הנדסאי ביו רפואי, הנדסאי חשמל, הנדסאי תוכנה תקשורת ואינטרנט, הנדסאי תעשייה וניהול (בהתמחויות ייצור, שיווק ומערכות מידע), הנדסאי מכונות מכטרוניקה, הנדסאי מכונות רכב, הנדסאי כימיה תרופתית והנדסאי טכנולוגיות מים. בעלי ממוצע 95 מקבלים מלגות במחלקות להנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, הנדסאי סאונד, הנדסאי מדיה חדשה והנדסאי עיצוב תעשייתי.


מלגה למסלול הנדסאי אקדמאי: סטודנטים זכאים ללמוד חינם במסלול האקדמאי בהיקף של עד 4 שעות שנתיות בשנת לימודים אחת, בסך הכל 6 שעות שנתיות במהלך לימודיהם. מלגה זו מיועדת לסטודנטים בשנות התקן, שהיקף לימודיהם לפחות 13 שעות שנתיות. מלגה זו מעודכנת אחרי מתן כל ציוני מועדי ב' ומעבר כל המבחנים בהצלחה.


מלגות לבוגרי הנדסאים באריאל שממשיכים ברצף ללימודים האקדמיים: בוגרי לימודים בהנדסאים באריאל אשר ממשיכים ברצף ללימודים אקדמיים מקבלים מלגת שכר לימוד בשנה א' של 2,000 שקלים.


מלגות הנדסאים


מלגת הקרן להכוונת חיילים משוחררים לביצוע אבחון דידקטי להנדסאים: הנדסאים ששירותו שירות צבאי מלא יכולים להגיש בקשה למימון של אבחון דידקטי במכון האבחון ללקויות למידה באוניברסיטת אריאל.


מלגת מצטיינים להנדסאים: סטודנטים מצטיינים בהנדסאים באריאל יכולים לקבל מלגת הצטיינות. היא ניתנת לבעלי ההישגים הגבוהים ביותר לפי ציוני שנה א' או שנה ב'. המלגה ניתנת בשנת הלימודים העוקבת.


מימון הקרן להכוונת חיילים משוחררים: הקרן מעניקה להנדסאים מימון של עד 80 אחוזים משכר הלימוד לשנתיים, לבוגרי שירות צבאי ולאומי עד חמש שנים ממועד השחרור.

 

למידע נוסף לחצו: ללמוד באוניברסיטת אריאל בשומרון

 

רשימת מלגות: מלגות לסטודנטים באריאל

לכל המלגות
מלגה לתואר שני במגמת מדעי המוח וקוגניציה באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה לסטודנטים שלומדים שני תארים במקביל באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה לסטודנטים הלומדים פיזיקה באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת לסטודנטים בחוג לספרות באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת שומע חופשי באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה לתעודת הוראה באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה לבוגרי האוניברסיטה שממשיכים לתואר שני באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת לימודים למסלול הנדסאי אקדמי באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה לסטודנטים מצטיינים במכינה האוניברסיטאית באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת מעונות למשרתי מילואים באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת קרן יגאל לעידוד משרתי מילואים באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת הקרן על שם אריה אייכנבאום באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת קרן סם ואינה שפילמן באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת הקרן על שם ראובן הכט - אוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת חונכות עלמ עזרה מסטודנט לסטודנט באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגות מסלול ישיר לתואר שני - אוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגת מעטפת לסטודנטים מהחברה הערבית - אוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
כפר הסטודנטים אריאל
הגישו מועמדות
מלגת חונכות פרחי מדעים
הגישו מועמדות
אוניברסיטת אריאל - תואר שני במנהל עסקים
הגישו מועמדות
אוניברסיטת אריאל - תואר שני בפסיכולוגיה
הגישו מועמדות
אוניברסיטת אריאל - מלגה ללימודי מדעי המחשב והנדסת חשמל
הגישו מועמדות
אוניברסיטת אריאל - מלגות מחקר לתואר שני
הגישו מועמדות
מלגה ללימודי כימיה, ארכיאולוגיה וארץ ישראל באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה ללימודי ביולוגיה, פיזיקה וכימיה - אוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה ללימודי קורסי העשרה באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה לתואר שני - למצטיינים בתואר ראשון באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגות לסטודנטים ממוצא אתיופי באוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה לבוגרי הנדסאים בהנדסאים באריאל
הגישו מועמדות
מלגת מצטיינים - אוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות
מלגה לנפגעי טרור ומשפחתם - אוניברסיטת אריאל
הגישו מועמדות

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות לסטודנטים באריאל

כניסה לפורום מלגות
הילה
מלגה לסטודנט נכה ביטוח לאומי
91 צפיות
שירה
מלגה ללימודי סיעוד באריאל
94 צפיות
ניקול
איזה מלגות יכולות להתאים לי?
139 צפיות
ברוך אביחי ברוך
עזרה במלגה לקצין במילואים
97 צפיות
אמיר
מלגה להסבת אקדמאים לתעודת הוראה
181 צפיות
ורד
מלגה לימודי הנדסאים באוניברסיטת אריאל
190 צפיות
אסתר גונן
מלגה/מענק מחקר לתאר דוקטור
291 צפיות
ניקול
מלגות סיוע לסטודנטים באוניברסיטת אריאל
336 צפיות
תהילה
בקשה למלגה לתואר ראשון באוניברסיטת אריאל
265 צפיות
הדס ברו
מלגות להורים באוניברסיטת אריאל
305 צפיות
ירין
מלגה ללימודי הנדסת חשמל באריאל
505 צפיות
שרהלה לדרמן
מלגה לתואר ראשון - חד הוריות
720 צפיות
גופראן
מלגה כדי ללמוד באוניברסיטת אריאל
761 צפיות
נצרת סליזיאן
בקשה למלגה ללימודים באריאל
750 צפיות
רוית
מלגה ללימודי גרנטולוגיה לתעודה ממשרת החינוך
737 צפיות
אריאל לנגר
מלגה באוניברסיטת אריאל לזוג הורים שלומדים
784 צפיות
איילת
מלגה לתלמיד הנדסה באוניברסיטת אריאל
921 צפיות
אלון סצ'אן
ייעוץ מלגות לסטודנט באוניברסיטת אריאל
688 צפיות
אודט הרוש
מלגה לסטודנט שנה ראשונה באריאל
827 צפיות
עומרי אסולין
מלגה לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל
764 צפיות
חנן הלל
חיפוש מלגות מתאימות לחייל לוחם
641 צפיות
גאנם אסיל
מלגה ללימודי הנדסה ליתומים מאב
773 צפיות
גל פייקין
מלגת הצטיינות בכלכלה/מנהל עסקים
804 צפיות
ערן סטרמן
מלגה לסמסטר אביב באריאל
831 צפיות
אחוה
מלגות סמסטר אביב באוניברסיטת אריאל
951 צפיות

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp