מכללת YZM

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת YZM .

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת YZM

 

מידע כללי אודות מכללת YZM

 

מכללת YZM מתפקדת כיום כבית- ספר מעשי ומוביל, הכולל ניסיון של כ- 30 שנים בניהול עסקים ויזמות. הרעיון הכללי של בית- הספר טוען כי עסקים אמיתיים, בכדי שיצליחו, אינם יכולים להתבסס על מיזם או רעיון טוב בלבד. מכללת YZM ליזמות עסקית נחשבת לספק מורשה מטעם משרד הביטחון בישראל, המכשירה את פורשי צה"ל בתחומי ניהול העסקים והיזמות העסקית, לאחר סיום שירותם. כמו כן, בית הספר ליזמות עסקית של המכללה כולל קורסים מעשיים ליזמים בתחומים מגוונים: בתחומי העיצוב וההנדסה עם "שנקר", בתחומי המזון והטכנולוגיה עם בתי ספר מקצועיים והמכללה הטכנולוגית.

 

הלימודים הייחודיים שמציעה מכללת YZM כוללים מספר קורסים בני 10-35 מפגשים לימוד, כ- 4.5 שעות אקדמיות לכל מפגש. מסלולי לימוד אלו מתבצעים במתכונת חד שבועית ומתאפיינים בהתמחות מקצועיות בתחומים הבאים: ניהול עסקים ויזמות, יזמות נדל"ן, יזמות בהיי- טק, יזמות מזון.

 

 

הלימודים במכללת YZM

 

תוכנית הלימודים של מכללת YZM כוללת הקניית ידע תיאורטי רב על-ידי הרצאות פרונטאליות, לצד רכישת כלים פרקטיים ומקצועיים. להלן הקורסים הנלמדים במכללה:

 

 • קורס מנהל עסקים: בכל שנה קמים הרבה מאוד עסקים בישראל, אם כי בערך 90% מהם נסגרים במשך 5 השנים הראשונות. קורס זה מקנה לכם את כל הכלים לפתיחת עסק, לניהולו בצורה יעילה ומשגשגת.

 

 • קורס יזמות עסקית בסיסי: קורס ליזמים ולבעלי עסקים המתמקד בהקמה ובניהול העסק.

 

 • קורס יזמות בתחום מסעדות ובתי קפה: קורס זה מיועד לכל המעוניינים בהקמת עסק בתחום המזון.

 

 • קורס מכירות מעשי: קורס זה פונה לקהל יעד של בעלי עסק ויזמים המעוניינים לשפר את תוצאות ורווחי העסק שברשותם.

 

 • קורס שיווק ומכירות ליזמים: קורס זה מקנה ליזמים ולבעלי עסקים הכשרה בתחומים החשובים להצלחת העסק: מכירות, שיווק, שיווק באינטרנט, מיתוג, יחסי ציבור ושפת גוף.

 

 • קורס יזמות עסקית מקוצר: קורס לכל בעלי הרעיונות באשר הם, לכל המעוניינים להגשים את מטרותיהם בתחום עיסוקם או בתחום חדש עליו הם עמלים.

 

 • קורס יזמות עסקית להקמת ברים: קורס זה פועל בשיתוף עם ביה"ס לברמנים "זמן אמיתי" ומתרכז בהקמה וניהול של בר, בהגדלת הרווחים של הבר ובפיתוחו כעסק לכל דבר.

 

 • קורס יזמות לבני 50 פלוס: בני ה- 50 פלוס נחשבים לעובדים חרוצים ובעלי ניסיון מקצועי רב שנים, למרות זאת, חלקם מתקשים לחזור למעגל העבודה ולמצוא עיסוק הולם. הקורס מציע דרך חדשה להקמת עסק עצמאי.

 

 • קורס יזמות עסקית למעצבים ואדריכלים: קורס זה פועל בשיתוף עם ביה"ס להנדסאים "שנקר" ובו הכשרת הנדסאים למילוי תפקידים בכירים, בתחומים שונים, במשק הישראלי.

 

 • קורס יזמות לנשים לאחר לידה: קורס לנשים בעלות רעיונות, המעוניינות להתחיל בדרך עצמאית וחדשה להקמת העסק וניהולו.

 

 • קורס יזמות עסקית לטכנאים וחשמלאים: קורס זה פועל בשיתוף מכללת מלט"ש ובו הכשרת טכנאים ונותני שירות לעולם הטכנולוגיה השימושית.

 

משך הלימודים

 

תוכנית הלימודים בקורס זה הינה ייחודית לבית- הספר וכוללת השתלמות של 10-35 מפגשי לימוד, כ- 4.5 שעות אקדמיות לכל מפגש.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים המעוניינים ללמוד יזמות וניהול עסקי במכללת YZM נדרשים לעבור אבחון עסקי וראיון אישי מטעם היועצים העסקיים של המכללה.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

הבוגרים אשר סיימו בהצלחה את מסלול הלימודים ועמדו בכל הדרישות, זכאים לתעודה מטעם מכללת YZM. לאחר קבלת התעודה יש לבוגרים את כל הידע התיאורטי והכלים היישומיים לנהל עסק בצורה חכמה ומוצלחת מבחינה עסקית. נוסיף כי המכללה מקפידה לשמור על קשר עם בוגריה ואיננה נפרדת מהם גם בסיום הלימודים. המכללה מסייעת להם בהתמודדות עם הקשיים, הלבטים והבעיות המלוות את עולמם של אנשי העסקים והיזמים הצעירים בארץ.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp