מכללת R.E.S נדל"ן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת R.E.S.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת R.E.S פתרונות בנדל"ן


כל מה שצריך לדעת בעולם הנדל"ן


על מכללת R.E.S


מכללת RES הוקמה על ידי חברה לפתרונות נדל"ן והיא מקיימת מגוון קורסים בעולם הנדל"ן, היזמות, התיווך והשמאות. הקורסים משלבים למידה עיונית עם התנסות מעשית במקצועות הנדל"ן ובחלקם מתקיימים גם שיעורים במתכונת מקוונת דרך אתר המכללה. המשתתפים יכולים להשתתף בסטאז' במסגרת לימודיהם וכבר במהלך הקורסים נחשפים לתהליכי יזמות ותיווך בשטח. המכללה גם חושפת את תלמידיה למכרזי נדל"ן מובילים ולמאגרי לקוחות על מנת לסייע להם להשתלב בשוק העבודה בתום הקורסים.


אנשי הסגל והמרצים במכללה הם אנשי מקצוע מנוסים בעולם הנדל"ן וכוללים שמאים, עורכי דין ויועצי משכנתאות. המרצים מקיימים מפגשים אישיים על התלמידים לאורך לימודיהם ומכווינים אותם מבחינה מקצועית. למכללה סניפים ברחבי הארץ, בין היתר בערים רמת גן, נתניה, קריית ים, עפולה וחצור. מוסד הלימוד מציע מלגות לימוד לתלמידים שזכאים לכך, המוענקות לפי אזור מגורים.

 


קורסים שנלמדים במכללה


הנה כמה ממסלולי הלימוד שמוצעים במכללת R.E.S:

 

 

 • קורס יזמות, משכנתאות והשקעות בנדל"ן: קורס זה מספק הבנה מקיפה בעולם הנדל"ן ובמסגרתו לומדים המשתתפים על נושאי היזמות, המשכנתאות, ההשקעות והפרסום. התלמידים בקורס יזמות נדל"ן מכירים את ההיבטים המשפטיים של תחום הנדל"ן ואת הפן הכלכלי כמו למשל סוגיות במיסוי. הם גם רוכשים כלים להשתלבות בשוק ההשקעות כעצמאיים וכשכירים. במהלך התכנית הם לומדים על מיומנויות מעשיות שנדרשות בעבודה ומתרגלים און דרך סימולציות ותרגילים בשיווק. המסלול כולל כ - 12 מפגשים וכולל בנוסף גם סדנא בנושא תמ"א 38, תכנית מתאר ארצית לחיזוק של מבנים בפני רעידות אדמה.

 

 

 • קורס הכנה למבחני תיווך נדל"ן: קורס זה כולל הכנה לקראת מבחני ההסמכה של "רשם המתווכים" וכן פרקטיקום מעשי בהשקעות נדל"ן. התכנית כוללת כ - 8 מפגשים ועוד ארבעה שיעורים במסגרת ההכשרה הפרקטית. לאורך קורס ההכנה למבחני תיווך, המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות, בתרגולים בכיתה ובסימולציות המדמות את תנאי הבחינות. התלמידים מכירים את החקיקה שקשורה לתכנון, לבנייה ולנדל"ן ודנים באסטרטגיות עבודה בתחום ההשקעות.

 

 

 • קורס יועצי משכנתאות: התכנית מכשירה יועצי משכנתאות לעבודה בבנקים למשכנתאות או במסגרות פרטיות. התלמידים לומדים כיצד מתאימים את המשכנתא ללקוחות ולומדים טכניקות לשיווק עצמי בשוק המשכנתאות הישראלי התחרותי. לאורך המסלול משולבים תרגולים מעשיים ועבודה פרקטית. קורס יועצי משכנתאות מתקיים במתוכנת בת 9 מפגשים או במסלול ובו 5 מפגשים.

 

 

 • קורס גישור: המסלול מכשיר מגשרים לפתרון אלטרנטיבי של מחלוקות בתחומי הבנייה, הגירושין והקרקעות. קורס גישור כולל כ - 60 שעות לימוד והוא מקנה ידע וכלים מעשיים לעורכי דין, למנהלים, לפסיכולוגים, לאנשי נדלן ולאנשי הוראה המעוניינים לרכוש מיומנויות בתחום הגישור. התלמידים לומדים כיצד מתנהלים תהליכי גישור בתביעות משפטיות ואיך מנהלים בהצלחה משא ומתן.


תעודות


משתתפים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורסים במכללה ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת גמר, המוענקת מטעם מכללת RES - פתרונות בנדל"ן, או מטעם גורם מוסמך אחר.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp