מכללת פרקטיקיו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת PracticU.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת PracticU

 

מכללת PracticU מציעה הכשרות מקצועיות בתחום ניהול רשתות ואבטחת המידע. המכללה מנוהלת על ידי מר יונתן רבזין ופועלת בהסמכתם של חברות המחשבים המובילות בעולם- Microsoft ,Cisco וCheckpoint . מכללת PracticU המנוהלת בפיקוח משרד התמ"ת, מהווה מרכז הסמכה מורשה מטעם מיקרוסופט ופועלת כאקדמיה רשמית של חברת סיסקו. כל אלה מקנים למכללה יוקרה והכרה בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע ובוגריה נהנים מהשתלבות יעילה בשוק העבודה.

 

מכללת PracticU שואפת להעניק ללומדים בה הכשרות מקצועיות ומעשיות ולכן שיטת הלימוד בה היא הדרגתית ויישומית. המכללה מעמידה לרשות הסטודנטים שרתים פיזיים אמיתיים (שרתי "פיצה") במטרה לאפשר לתלמידים לתרגל את החומר הנלמד באופן אמיתי ומעשי ולספק להם הכנה מיטבית לקראת ראיונות העבודה וההשתלבות בתעשייה.

 

הלימודים במכללה

 

מכללת PracticU מספקת לסטודנטים מאגר גדול של תרגילים אשר נכתבו על ידי מייסד המכללה מר יונתן רבזין, שהוא גם מרצה מוסמך של חברת מייקרוסופט. מלבד זאת, המכללה מעודדת את הסטודנטים להשתמש בכל העזרים הרבים שהיא מציעה ובהם ספריית הוידאו הכוללת חומרי לימוד מקצועיים בשפה העברית, סרטוני וידיאו המציגים פתרון מלא של התרגילים, ספרי לימוד רשמיים של חברת מיקרוסופט, מעבדת שרתים פיזיים ושרתים וירטואליים. כל אלה יסייעו לסטודנטים לצבור ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים ויקלו על השתלבותם בתחום.

 

מסלולי לימוד

 

למכללת PracticU שני סניפים הממוקמים בראשון לציון ובנתיבות והיא מפעילה מגוון רחב של קורסים מקצועיים ומקיפים ללימודי ניהול מערכות מחשבים ולאבטחת מידע.

 

להלן פירוט מסלולי הלימוד המתקיימים במכללה:

 

קורס ניהול רשתות מורחב - MCITP Expert

 

קורס ניהול רשתות מורחב מעניק לתלמידים ידע מקצועי מקיף בתחום מסדי הנתונים SQL וכן הכשרה מקיפה של מיקרוסופט (MCITP). בנוסף, הקורס כולל את ההסמכה הרשמית של חברת סיסקו (CCNA) כמו גם את ההסמכה של חברת צ'ק פוינט.

 

משך הקורס - קורס ניהול רשתות מורחב מתפרס על פני 700 שעות לימוד ונמשך כשנה וחצי.

עלות הקורס - 8000 שקלים

 

קורס טכנאים חומרה + Windows 7 + Linux + וירטואליזציה

 

קורס טכנאים במכללת PracticU מכשיר אנשי מקצוע שיוכלו לספק מענה לתקלות במחשב ברמות תחנות עבודה שונות כגון: מערכות הפעלה,תקלות חומרה, רשתות ווירטואליזציה.

 

תנאי הקבלה - רמת אנגלית בסיסית.

משך הקורס - קורס טכנאים במכללת PracticU נמשך כ- 3 חודשים ומתפרס על פני 100שעות לימוד.

מחיר קורס טכנאים במכללת PracticU- 4000 שקלים.

 

קורס ניהול רשתות - MCITP Enterprise

 

קורס ניהול רשתות במכללת PracticU מכשיר אנשי מקצוע שישתלבו כמנהלי רשתות בארגונים השונים. הקורס מספק את כל הידע הנחוץ לניהול הרשתות החל מניהול מערכת הדואר האלקטרונית והגיבויים של המידע ועד לניהול מערכת האבטחה והחיבור לאינטרנט.

 

תנאי קבלה - ידע באנגלית ברמה בסיסית

בוגרי קורס טכנאים או בעלי ידע מקביל למעבר מבחן 70-680 וראיון אישי

מחיר הקורס - 8000 שקלים

משך הקורס - הקורס מתפרס על פני 300 שעות ונמשך כ-6 חודשים.

 

קורס CCNA של CISCO

 

חברת CISCO נחשבת כיום לחברה הגדולה ביותר בתחום של תקשורת מחשבים ולכן בוגרי קורס CCNA של CISCO זוכים לביקוש רב בתעשייה. הקורס אינו מציב דרישות מוקדמות לקבלה והוא מספק למשתתפים בו את כל הידע הנדרש לעיסוק בתחום, החל מלימוד יסודות התקשורת וכתובות IP ועד להקניית ידע מעמיק הנדרש להגדרה ולניהול של פרוטוקולי ניתוב. עם סיום הקורס הבוגרים ניגשים לבחינת ההסמכה של CISCO שתקנה להם תעודה בינלאומית - CCNA.

 

משך הקורס - קורס CCNA במכללת PracticU משולב עם הקורס של חברת CHECKPOINT ומתפרס על פני 150 שעות

מחיר קורס CCNA במכללת PracticU - 6000 שקלים.

 

קורס DBA – Microsoft SQL Server 2008

 

מסד נתונים (SQL) מאפשר להשתמש במידע ,לעדכן נתונים במקביל ולנתח את המידע על ידי הצגתו בחתכים שונים. קורס DBA – Microsoft SQL Server 2008 במכללת PracticU מכשיר את התלמידים להקים מסד נתונים (SQL) תוך התאמתו לצורכי הארגון. המשתתפים בקורס לומדים לנהל נתונים באופן שוטף, לבנות שאילתות - Query, לגבות את המידע ולשחזרו.

 

הקורס מקיף גם נושאים מתקדמים כגון Cluster ורפליקציה ומועבר על פי חומרי הלימוד הרשמיים של Microsoft. עם סיום הקורס הבוגרים ניגשים למבחנים החיצוניים של Microsoft שיזכו אותם בתעודה בינלאומית של MCITP: Database Administrator 2008.

 

משך הקורס - קורס DBA לניהול מסד נתונים של Microsoft SQL במכללת PracticU מתפרס על פני 100 שעות.

מחיר קורס DBA לניהול מסד נתונים של Microsoft SQL - 4000 שקלים.

 

קורס שרתי דואר - Exchange 2007/2010

 

קורס שרתי דואר מספק את כל הידע הנדרש להקים שרתי דואר חדשים, לנהל תיבות דואר קיימות, להילחם בדואר זבל - SPAM , לגבות ולשחזר את השרתים ועוד. מלבד זאת המשתתפים בקורס רוכשים ידע מעמיק בפרוטוקול SMTP ,POP3 וב- IMAP4 ולומדים להגדיר את הדואר האלקטרוני בטלפונים הניידיים.

 

משך הקורס - הקורס מתפרס על פני חודשיים וכולל 70 שעות לימוד.

עלות הקורס: 3,000 ₪

 

לסיכום

 

מכללת PracticU מציעה מגוון רחב של קורסים מקצועיים בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע, במסגרתם היא מכשירה אנשי מקצוע מובילים בתחומם. בוגרי הקורסים מסתייעים בשירותי המכללה השונים הכוללים סדנא מקצועית בכתיבת קורות חיים, ליווי אישי של מרצה במקום העבודה החדש ופרסום תיק עבודות אישי (Portfolio) אשר מקלים על השתלבותם בשוק העבודה התחרותי . 
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp