קורס SQL - DBA במכללת PracticU

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס SQL - DBA - במכללת PracticU.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס SQL - DBA במכללת PRACTICU

 

מכללת PracticU מפעילה מגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה מקצועיים ומקיפים ללימודי ניהול מערכות מחשבים ולאבטחת מידע. למכללת PracticU שני סניפי הדרכה הממוקמים בראשון לציון ובנתיבות והיא פועלת בהסמכתם של חברות המחשבים -חברת Microsoft חברת ,Cisco וחברת Checkpoint. המכללה פועלת תחת הפיקוח של משרד התמ"ת וכאקדמיה הרשמית של חברת סיסקו.

 

הלימודים במכללה

 

מכללת PracticU שמה לה למטרה להעניק את ההכשרות המקצועיות והמעשיות ביותר ולכן היא פיתחה שיטת לימוד הדרגתית ויישומית המספקת הכנה מיטבית לקראת ההשתלבות בתעשייה. המכללה מניחה תשתית לימודים אופטימלית ומעמידה לרשות הסטודנטים מגוון עזרים המסייעים לתהליך ההכשרה.

 

במכללה ממוקמים לדוגמא שרתים פיזיים אמיתיים, הקרויים שרתי "פיצה", במטרה לאפשר לתלמידים את תרגול את החומר באופן אמיתי ויישומי, מאגר של תרגילים אשר נכתבו על ידי מר יונתן רבזין, מייסד המכללה, מסופקים לסטודנטים וכן ספריית וידאו בה נמצאים חומרי לימוד מקצועיים רבים הכתובים בשפה העברית, סרטוני וידיאו המציגים את הפתרונות המלאים של התרגילים, ספרי לימוד של חברת מיקרוסופט העולמית ומעבדת שרתים וירטואליים. כל אלה משמשים את הסטודנטים עוד בתקופת הלימודים ומסייעים להם לצבור ניסיון מעשי ולהשתלב ביעילות רבה בתחום.

 

 

תוכנית הלימודים

 

הארגונים השונים במשק מכירים בחשיבות הרבה שיש במסדי הנתונים המוטמעים בארגון וכן בצוות שמנהל אותם. מסדי הנתונים הם למעשה מאגרים אשר מרכזים את הנתונים החשובים ביותר ובהם נכללים רשימת הלקוחות, נתוני המלאי במחסנים, נתונים פיננסיים ועוד. הם מאפשרים לכלל העובדים לצפות ולהשתמש בנתונים אלה במקביל כמו גם לנתח את המידע על ידי הצגתו בחתכים שונים.

 

קורס SQL מקנה למשתתפים בו את הידע הנדרש להקמת מסד נתונים על שרת חדש, ותוך כך מלמד אותם לבצע את ההתקנה הראשונית, לבנות את מסד הנתונים ולהתאימו לצורכי הארגון. הקורס מתמקד במיוחד בלימוד הניהול השוטף של הנתונים ובכלל זה בניית שאילתות - Query , גיבויים ושחזורים מגיבוי. תוכנית הלימודים מקיפה גם נושאים מתקדמים כמו Cluster ורפליקציה ומתבססת על חומר הלימוד הרשמי של חברת Microsoft.

 

בנוסף לכך, הלימודים בקורס מכינים את התלמידים לקראת הבחינות החיצוניות של חברת Microsoft במטרה לזכות בהסמכה הבינלאומית המכונה MCITP: Database Administrator 2008.

 

 

נושאי לימוד

 

בין הנושאים העיקריים הנלמדים בקורס:

  • Microsoft SQL Server 2008 Implementation and Maintenance
  • Installing and Configuring SQL Server 2008
  • Managing SQL Server Security
  • Performing Data Management Tasks
  • Optimizing SQL Server Performance
  • Implementing High Availability
  • PRO: Designing, Optimizing and Maintaining a Database
  • Designing a Database Solution for High Availability
  • Designing a Backup and Recovery Solution
  • Designing a Monitoring Strategy

 

מכללת PracticU מאפשרת לסטודנטים הלומדים במסלול להמשיך בלימודים עד לקבלת תעודה בינלאומית, וזאת ללא כל הגבלת זמן וללא תשלום נוסף. לשם כך, המכללה מעמידה לרשות התלמידים כיתות תרגול זמינות שמסייעות להם לצבור ניסיון מעשי ולשפר את סיכוייהם לעבור את המבחן בהצלחה ולהשתלב בתעסוקה בתחום.

 

משך הקורס

 

קורס SQL - DBA ב- PRACTICU מתפרס על פני 100 שעות לימוד.

 

שכר הלימוד

 

מחירו של קורס SQL - DBA ב- PRACTICU הוא 3,800 שקלים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת PracticU

פורום לימודי מחשבים
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס אקסל?
רביטל
1 תגובות
קורס בדיקות תוכנה במקום תואר מדעי המחשב
אנונימי
1 תגובות
לימודי מולטימדיה - תעודה או תואר?
רחל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp