קורס CISSP במכללת GSECTRA

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס CISSP - מכללת GSECTRA.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס CISSP במכללת GSECTRA

 

חברת GSESCTRA פעילה בשני תחומים ומשמשת גם כמכללה וגם כחברת ייעוץ. המכללה נוסדה במטרה להכשיר אנשי מקצוע שישתלבו בתחום אבטחת המידע בישראל ויובילו את התחום קדימה. תוכניות הלימוד במסלולי ההכשרה השונים עוצבו בהתאמה לסטנדרטים הלימודיים הנהוגים בעולם והן מוגשות על ידי מרצים בכירים ומומחים בתקני אבטחת מידע ומוסמכים על ידי ארגונים מובילים ובינלאומיים ובהם ISACA, BSI ועוד.

 

המכללה מספקת הכשרה מקצועית בתחום אבטחת המידע ומכינה את המשתתפים להסמכת CISSP, הנחשבת כיום להסמכה יוקרתית ומבוקשת בתחום. היא פועלת כשותפה וכמייצגת הבלעדית של גוף התקינה הבינלאומי ISC2 בישראל, ובתור כזו היא היחידה שרשאית להכין את הסטודנטים ולהגישם למבחן ההסמכה CISSP.

 

 

מטרת הלימודים

 

הסמכת CISSP מכירה במחזיקים בה כבעלי ידע רב ושליטה בפרקי אבטחת המידע המרכזיים, כפי שהוגדר על ידי גוף התקינה הבינלאומי ISC2. קורס הסמכת CISSP ב- GSECTRA מהווה לכן הכנה מיטבית לקראת קריירה בתחום אבטחת המידע.

 

בוגרי קורס הסמכת Certified Information Systems Security Professional) CISSP) מצליחים להשתלב בתפקידים בכירים הן בארץ והן בחו"ל. הם מוכשרים להתמודד באופן מעמיק ונרחב עם כל הסוגיות הנוגעות לתחום אבטחת המידע בארגונים השונים ולספק להם את המענה היעיל ביותר לשמירה על המידע ועל אבטחתו.

 

תוכנית לימודים

 

תוכנית הלימודים בקורס Certified Information Security Professional במכללת GSECTRA היא נרחבת ומקיפה ומספקת למשתתפים הכנה מעמיקה לבחינת ההסמכה החיצונית. התכנים הלימודיים פותחו על בסיס תכני הלימוד המקוריים של הארגון העולמי והם מוגשים באמצעות ערכות לימוד ייחודיות שפותחו על ידי חברת GSECTRA ואושרו על ידי ISC2 . מלבד זאת, הקורס נבנה בשיתוף עם חברות מובילות בתחום ההדרכה והייעוץ של אבטחת המידע והוא מספק למשתתפים את הידע הדרוש לעיסוק בתחום ולהתמודדות עם הטכנולוגיות השונות הנוכחות בתחום אבטחת המידע.

 

תוכנית הלימודים של הקורס מכסה את כל עשרת תחומי אבטחת המידע החשובים ביותר לעיסוק במקצוע ובהם: ניהול סיכונים, תקשורת מאובטחת, הצפנה, מדיניות אבטחה ואבטחת רשתות והלימוד בקורס כולל תרגול מעשי רב וסדנאות הכנה לבחינת ההסמכה.

 

הסמכה בינלאומית

 

בוגרי הקורס שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה החיצוניות יהיו זכאים לתעודת ההסמכה CISSP. תעודה זו מוכרת על ידי גוף התקינה הבינלאומי ISC2, על ידי משרד ההגנה האמריקאי, ה-NSA ועוד.

 

משך הקורס

 

קורס CISSP ב GSECTRA מתפרס על פני 96 שעות.

 

קהל היעד

 

קורס CISSP במכללת GSECTRA מיועד לבעלי רקע וניסיון מקצועי בתחום אבטחת המידע ובהם מנמ"רים, מנהלי רשת, מנהלי ויועצי אבטחת מידע, מהנדסי ארכיטקטורת אבטחת מידע, מבקרי מערכות מידע, אנשי פיתוח. בנוסף לאלו הקורס פונה גם לכל העוסקים בתחום ניהול הסיכונים או לאקדמאים בתחום אבטחת המידע.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת GSECTRA

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

קורס ריענון בcnc
נועם סביון
1 תגובות
מעבר בין אוניברסיטאות במדעי המחשב
נועם
1 תגובות
איך לומדים בתקופת הקורונה?
יוסף בוארדי
1 תגובות
קורס ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA
לידור נחום
1 תגובות
האם לעשות הסבה מהוראה לתכנות?
הודיה
1 תגובות
קורס אוטוקד בבאר שבע
אבי שטרית
1 תגובות
קורסים באופיס ואקסל בירושלים
אווה רצקר
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp