מכללת b&b - שוק ההון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת b&b - לימודי פיננסים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


College B&b- מכללה ללימודי שוק ההון

 

מכללת "Bull & Bear", הנקראת גם B&b קולג’, הינה מרכז בעל מוניטין רב העוסק בלימודי שוק ההון ובלימודים פיננסיים. המכללה הוקמה מתוך היכרות וניסיון רב שנים של עבודה מהשטח, בתחום שוק ההון והכלכלה.

 

הלימודים במכללה זו עוסקים בעיקרם בהכשרות השונות לבחינות ההסמכה מטעם הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר, המכללה דוגלת בהקניית מיומנויות בתחום זה ונחשבת למובילה בשוק בתחומה.

 

לימודי שוק ההון במכללת "Bull & Bear" מאפשרים לכל קהל המתעניינים בתחום, לרכוש ידע מעשי ומקצוע יוקרתי, מקצוע נדרש ומבוקש בשוק וזאת מבלי ללמוד לימודים ארוכי טווח כגון לימודים אקדמיים.

 

הלימודים מתבצעים ברמה גבוהה ובאיכות למידה בלתי מתפשרת, בנוסף, אחוזי המעבר של תלמידי המכללה בבחינות ההסמכה של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר הם מהגבוהים בשוק. המכללה מסמיכה יועצי השקעות, משווקי השקעות, מנהלי תיקים, יועצים פנסיונים, משווקים פנסיונים וסוכני ביטוח כלליים, מקצועות אשר בשנים האחרונות קיבלו הכרה כיוקרתיים מאוד והפכו למבוקשים מאוד בשוק, בעיקר בשל ההתפתחות המתמדת של שווקי ההון ושוק הפנסיה.

 

קורס גמר פנסיוני:

 

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכנה מקצועית לבחינות של משרד האוצר לקבלת רישיון של יועץ פנסיוני ומשווק פנסיוני. הלימודים במשך הקורס מהווים הכנה יעילה ואפקטיבית של התלמידים לבחינות ההסמכה מטעם משרד האוצר.

 

בתחילת הלימודים בקורס, כל סטודנט מקבל ערכת לימוד הכוללת חומר מקיף אך ממוקד בהתאם לדרישות ההסמכה, הכולל מגוון של תרגולים וסימולציות לקראת הבחינה.

 

מקצועית א’ (ניתוח ני"ע ומכשירים פיננסיים):

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכנת משתתפי הקורס לבחינות הרשות לניירות ערך לקבלת רישיון של יועץ השקעות, יועץ פנסיוני, משווק השקעות, מנהל תיקים. הלימודים בקורס זה מהווים הכנה מקסימלית לבחינות מטעם הרשות לניירות ערך. הקורס כולל את מירב התכנים הנדרשים לעבור בהצלחה את הבחינות מטעם הרשות לניירות ערך.

 

מקצועית ב’ - ניהול תיקים:

 

קורס זה מהווה מעין המשך לקורס "מקצועית א’ ". במהלך הלימודים יעברו המשתתפים על נקודות חשובות בחומר, יחזרו על דברים חשובים והכרחיים, ינתחו אירועים, ינתחו הנפקות, ימצאו שיטות לפתרון בעיות בתחום ועוד.

 

דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית:

 

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכנה לבחינות ההסמכה מטעם הרשות לניירות ערך לקבלת רישיון של יועץ השקעות, משווק השקעות ומנהל תיקים. הלימודים בקורס מהווים הכנה מיטבית לבחינות מטעם הרשות לניירות ערך.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp