לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > קורס עבודה > מכללת אי אל די

מכללת ALD - המרכז לאיכות, בטיחות וניהול


רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת אי אל די.

עוד מסלולים ומידע
קורס מלגזה
קורס דפוס
קורס עגורן
קורס מצילים
קורס ריתוך ומסגרות
קורס מפעילי זיקוקי דינור
קורס בודקי מעליות
לימודי אינסטלציה
קורס דוגם מי שתייה
מפעילי דודי קיטור והסקה
 
 
בודקי מכונות ואביזרי הרמה
קורס דיני עבודה
לימודי ביקורת פנים
ניהול משאבי אנוש
קורסי ניהול
קורס מנהלי עבודה
קורס סטארט אפ
קורס פקידי רישוי
קורסים משרד העבודה
קורס מנהל עבודה בבניין

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

מכללת ALD (מכללת איי אל די) – המרכז לאיכות, בטיחות וניהול
 
שלושה במכללה אחת
 
מכללת ALD – איי אל די – המרכז לאיכות, בטיחות וניהול, הוא מוסד לימודים שבו מוצעים קורסים והכשרות בתחומי בטיחות בעבודה ואיכות הייצור לתפקידי ניהול, בקרה, הנדסה והדרכה. המכללה נוסדה על ידי קבוצת ALD הבינלאומית, שלה מספר חברות בת, כאשר העיסוק המרכזי של כולן הוא יצירת פתרונות, פיתוח ממוחשב, הטמעה, הדרכה וניתוח של תהליכי איכות ובטיחות בארגונים. המכללה נמצאת בראשון לציון, במיקום בעל נגישות גבוהה גם לבאים בכלי התחבורה הציבורית.
 
על הלימודים
 
במכללת ALD מוצע שלל קורסים והדרכות שבמסגרתם לומדים הסטודנטים שיטות עבודה, ניהול והטמעה לטובת שיפור האיכות והבטיחות בעבודה. הידע מתמקד בשילוב ההיבטים הכרוכים בתפקידים אלה, מתוך ראיה אינטגרטיבית של ההיבטים התפעוליים, האנושיים והסביבתיים, וכן מתוך התחשבות בהיבטים כלכליים, משפטיים, ואף תדמיתיים ושיווקיים.
 
מסלולי הלימוד מועברים על ידי צוות הוראה המורכב מאנשי מקצוע מומחים בתחומם ובעלי ניסיון מעשי רב שנים. הקורסים המוצעים במכללה מותאמים באופן עדכני לצורכי השוק ולהתפתחויות המתרחשות בו כל העת בצורת תקנים חדשים, מערכות ניהול ייעודיות מעודכנות, שיטות עבודה וניהול מותאמות, ועוד. במסלולי הלימוד השונים משולבים הגשה של פרויקטים, עמידה בבחינות פנימיות וחיצוניות, תרגולים מעשיים, ולימוד של נושאים כשיווק וקידום המותאמים לענף.
 
מסלולי הלימוד
 
במכללת ALD נלמדים קורסים במגוון היקפים, ומרביתם אף מוכרים לצורכי גמול השתלמות. להלן פירוט המסלולים העיקריים המוצעים במכללה:
 
מסלולים בתחום הבטיחות בארגון ובעבודה:
 
 • הכשרת מדריכי בטיחות – נלמד בהיקף של חמישה ימי לימוד מלאים, החל משעות הבוקר, אחת לשבוע.

 

 • קורס ניהול סיכונים בבטיחות – נלמד בהיקף של 40 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני חמישה מפגשים, במתכונת לימודי יום מלא.

 

 • קורס עורכי מבדקים פנימיים למערכות ניהול בטיחות – נלמד בהיקף של 24 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני שלושה מפגשים, במתכונת לימודי בוקר.

 

 • קורס ממונה על הבטיחות והגהות בעבודה – מסלול הכשרה הנלמד בהיקף של 290 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 36 מפגשים הנערכים אחת לשבוע, במתכונת של יום לימודים מלא. מסלול זה מיועד לאקדמאים, ובסיומו יוכלו הבוגרים להיבחן להסמכה בתחום מטעם משרד התמ"ת.

 

 • קורס נאמני בטיחות בעבודה – נלמד בהיקף של 24 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני שלושה מפגשים הנערכים במתכונת של יום לימודים מלא. בתום הקורס נערך מבחן מסכם, והתלמידים העוברים אותו בהצלחה יזכו לקבל הסמכה מוכרת במקצוע זה, מטעם המכללה ומשרד התמ"ת.
 
מסלולים בתחום האיכות בבטיחות:
 
 • קורס בקרת איכות – נפרש על פני שמונה מפגשים הכוללים בסך הכול 40 שעות לימוד אקדמיות. הקורס מתקיים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב.

 

 

 • קורס עורכי מבדקים פנימיים – נלמד בהיקף של 30 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני שלושה ימים רצופים, במתכונת של יום לימודים מלא.

 

 • קורס עורכי מבדקים בכירים – נלמד בהיקף של 50 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני חמישה מפגשים, אחת לשבוע, ביום לימודים מלא.

 

 • קורס מנהל איכות ומצוינות מוסמך – זהו מסלול לימודים להסמכה מוכרת בתחום – CMQ/OE, מטעם "האיגוד הישראלי והאמריקאי לאיכות". היקף המסלול הוא 210 שעות לימוד אקדמיות, והן נלמדות אחת לשבוע במתכונת לימודי ערב.

 

 • קורס מהנדס איכות מוסמך – מסלול המוגש מטעם "האיגוד הישראלי והאמריקאי לאיכות" להסמכת מהנדסי איכות CQE. הקורס נלמד בהיקף של 250 שעות לימוד אקדמיות, במתכונת חד-שבועית. מסלול זה מוצע במתכונת לימודי בוקר או במתכונת לימודי ערב לבחירה, ובנוסף – הוא מתקיים גם בכרמיאל, בקמפוס של מכללת "סלע דעת".

 

 • קורס מהנדס אמינות מוסמך – מסלול זה נועד להסמכת CRE מטעם "האיגוד הישראלי והאמריקאי לאיכות", והוא נלמד בהיקף של 180 שעות לימוד אקדמיות, במתכונת של יום לימודים מלא, אחת לשבוע.

 

 • קורס איכות בניהול פרויקטים – נלמד בהיקף של שלושה מפגשים הנערכים אחת לשבוע, ביום לימודים מלא.

 

 • קורס ניהול איכות בכיר – נלמד בהיקף של 100 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני עשרה מפגשים במתכונת לימודי יום מלא, אחת לשבוע.

 

 • קורס הקמת מערכת איכות על פי ת"י 9001 – קורס ל"ניהול ותפעול מערכת איכות הלכה למעשה", הנלמד בהיקף של עשרה מפגשים, הנערכים אחת לשבוע במתכונת של יום לימודים מלא.   
 
הדרכות
 
בנוסף, בכל אחד מתחומי ההתמחות של מכללת ALD מוצעים ימי עיון והדרכות קצרות וממוקדות במתכונת של סדנאות לחברות, על פי הזמנה מצד הארגון. ההדרכות מותאמות לצורכי החברה, מנהליה ועובדיה. מוצעים ימי עיון והדרכות בנושאים כגון: הגורם האנושי בבטיחות בעבודה, בטיחות בעבודה עם גורמים ביולוגיים, אחריות משפטית בעבודת קבלני חוץ, בטיחות בחשמל או בעבודה עם מלגזות, כתיבת נהלים והוראות עבודה, הכרת תקנים לניהול סביבתי ואיכותי, ועוד. במהלך השנים השתמשו בשירותי ההדרכה של מכללה זו גם גופים מוכרים כמשרד הביטחון, משטרת ישראל, אל אופ, רפא"ל, חברת מקורות, אל על, ועוד. 
 
תנאי הקבלה
 
חלק מן המסלולים מיועדים לאקדמאים ולהנדסאים בתחומים שונים, ובמרביתם נדרשים ניסיון מעשי והיכרות עם העבודה בתחומי הבטיחות והאיכות; חלק מן הקורסים מיועדים להסמכה מקצועית מתקדמת ולכן הם מיועדים לקהל יעד בעל ניסיון ניהולי או אחר בתחום, בעוד שחלקם פתוחים לקהל הרחב המבקש להכיר את המקצוע הנלמד ולאפשר לעצמו להשתלב בו בעבודה.
 
לסיכום
 
מכללת ALD מציעה מגוון גדול ורחב של קורסים מקצועיים להשתלבות בעבודה בתפקידי ניהול, בקרה, הנדסה והדרכה בתחומי הבטיחות והאיכות בארגונים. הקורסים ומסלולי הלימוד השונים במכללת ALD מוכרים על ידי משרד החינוך לצורכי קבלת גמול השתלמות, כמו גם על ידי משרד התמ"ת – לצורכי קבלת הכרה בתעודות ההסמכה המקצועיות. בנוסף, המכללה מציעה שירותי הדרכה לארגונים וחברות, והכל מתוך מקצועיות, בקיאות, מומחיות וניסיון רב בשטח. 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


חוות דעת של סטודנטים: מכללת אי אל די (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
, לימודי תעודה, 21/12/2017

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב את הזמן הלימודים בשבילי זה זמן איכות השעות קצת קשות כי זה בשעות הערב וצריך לממן את זה

על הקמפוס
מקום לא כלכך נוח כיתות צפופות יש שירותים אחד בקומה לא נוכ בכללי

   

שאלות הגולשים מהפורומים שלנו - מכללת אי אל די


 
פורומים בתחום
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי ניהול מערכות משרדיות
לימודי הדברה בישראל - היכן?
קורס נהיגה בטרקטור
הכשרת ממוני בטיחות בעבודה עם מערכות לייזר
קורס ממוני אנרגיה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לקורס עבודה
מכללת מלט"ש
סטטוס סקול
עמל הישגים
מכללת אי אל די
רסקיו 1
עוד מוסדות לימוד
 
מוסדות לימוד קורס עבודה
לא מצאת? עוד מוסדות לימודסקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס כלכלת בית בירושלים (לפני 1 ימים, 10 שעות, 53 דקות)
היקף הלימודים קורס דולות (לפני 1 ימים, 11 שעות, 3 דקות)
קורס מורי דרך (לפני 1 ימים, 11 שעות, 14 דקות)
מועד פתיחת קורס יעוץ ארגוני (לפני 1 ימים, 11 שעות, 23 דקות)
קורס קלפים טיפוליים (לפני 1 ימים, 11 שעות, 31 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD