לימודי ביטוח פנסיוני תפנית האוניברסיטה הפתוחה

לימודי ביטוח פנסיוני תפנית האוניברסיטה הפתוחה

לימודי ביטוח פנסיוני - תפנית האוניברסיטה הפתוחה

תחום הביטוח הפנסיוני הוא אחד מהתחומים החשובים ביותר בעולם הביטוח. כולנו נגיע ליום בוא נצא לפנסיה ונזדקק לכספים אותם חסכנו במהלך השנים. לא כולם יודעים כמה כדאי לחסוך, באיזו תכנית או באיזה סוג מסלול, וכאן נכנסים לתמונה אנשי המקצוע בתחום הביטוח הפנסיוני.

 

מדוע כדאי ללמוד ביטוח פנסיוני דווקא במכללת תפנית?

 

זהו תחום שהולך וגדל בשנים האחרונות, בשל השחקנים החדשים שנכנסו לשוק - בתי השקעות חדשים, חברות ביטוח העוסקות בתחום ועוד. בבית הספר "תפנית" (בית הספר למנהלים ולפיננסים של האוניברסיטה הפתוחה), ניתן ללמוד את התחום החשוב הזה, אשר יש לו ביקוש גדול מאוד בשנים האחרונות.

 

למוסד לימודים זה ניסיון ומוניטין מקצועי של למעלה מ - 15 שנה. אלפי סטודנטים ומנהלים למדו תחומים שונים בבית ספר זה והשתלבו בהמלחה בשוק העבודה. בית הספר מיועד בעיקר למנהלים שרוצים ללמוד את תחומי הביטוח השונים )ותחומים נוספים), אך לא רק להם - גם סטודנטים המעוניינים להשתלב בתחום הביטוח משתתפים בקורסים רבים מדי שנה.

 

מטרת התכנית היא להעניק לסטודנטים את הכלים העדכניים ביותר להתמודדות עם האתגרים הרבים של תחום חשוב (אך מסובך) זה. הקורס בתחום הזה נבנה תוכנן בהתאם לדרישות שוק העבודה הפרטי, ובוגרי התכנית יוכלו לנסות ולהשתלב בשוק העבודה כיועצים, משווקים ואנשי ביטוח בתחום הפנסיה.

 

בנוסף, הקורס מכין את המשתתפים לבחינות הרישוי השונות הנערכות בתחום זה, על ידי המפקח על הביטוח והרשות לניירות ערך. ניתן גם לעשות קורס ביסודות הביטוח במוסד לימודים זה.

אז אם אתם אקדמאים, מנהלים או אנשים רוצים ללמוד את תחום הביטוח הפנסיוני, לימודים בתחום זה במכללת תפנית הם אופציה אידיאלית עבורכם.

מה לומדים?

בין הנושאים הנלמדים בקורס - סוגי ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח מנהלים, אלטרנטיבות סוציאליות, תחום החיתום, חוק פיצויי פיטורין, חוק הגנת השכר, חוק הסכמים קיבוציים, תכנון פיננסי, ביטוח לאומי, מס הכנסה ועוד. הלימודים כוללים מקצועות היסוד בהיקף של 265 שעות לימוד (4 יחידות) אקדמיות ועוד שתי יחידות מקצועיות בהיקף של 252 שעות לימוד אקדמיות.

 

לאקדמאים המגיעים מתחומי הכלכלה והחשבונאות יש קורס קצר יותר של 292 שעות לימוד אקדמיות, הכולל גם תחומים כמו יסודות הביטוח, דיני ביטוח ועוד.

תנאי קבלה

ללימודים אלו יכולים להתקבל אקדמאים או בעלי ניסיון בתחום וכן מועמדים נוספים עלפי שיקול דעת המכללה.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה זו הוא איכותי, עשיר ומגוון. המרצים מגיעים מתחומי הביטוח השונים ובעלי ניסיון עשיר בענף הפנסיה.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו נקבע על ידי המכללה ומשתנה על פי הקורסים הנלמדים (על פי היקף הקורסים והתכנים הנלמדים בהם). על מנת לקבל פרטים מפורטים יותר ניתן לפנות למכללה עצמה.

עוד מסלולי לימוד - מכללת תפנית
Whatsapp Whatsapp