מכללת תמיר לחקירות וביטחון בישראל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת תמיר.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת תמיר לחקירות וביטחון בישראל
 
ביטחון במקצועיות
 
מאז ומתמיד היה הביטחון נושא מרכזי בסדר היום של מדינת ישראל. עם השנים קמו מוסדות המתמחים בלימודי ביטחון, וכיום ניתן לקבל הכשרה מקצועית למגוון תפקידים בתחום זה, הנדרשים במשק ובתעשיות הפרטיות והציבוריות. אחד ממוסדות הלימוד המציעים קורסים בנושא הוא מכללת תמיר לחקירות וביטחון בישראל, שהיא גם מהוותיקות בתחום, וממוקמת בתל אביב.
 
אם למשל תהיתם איפה ניתן ללמוד אבטחת אישים, במכללת תמיר תוכלו למצוא קורס ייעודי לכך. בדומה לזאת גם קורס בודקי פוליגרף נמנה על היצע אפשרויות הלימוד (ואנחנו מבטיחים שזו האמת) וכן קורס אבטחת מידע, מסלול להכשרת חוקרים פרטיים ועוד. כל תכניות הלימוד בתמיר מאושרות על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, והן מותאמות לדרישותיו ומתעדכנות בהתאם לצורכי המשק הרלוונטיים. 

על הלימודים
 
המסלולים המוצעים במכללה זו מיועדים לכל מי שמבקש לקבל הכשרה לצורך השתלבות בפועל במקצועות הביטחון השונים, ועל כן תכניות הלימוד בנויות בדגש על ההתמחות המעשית ועל הפרקטיקה המקצועית. התכניות משלבות לימוד של חומר עיוני הנוגע לנושאי יסוד כלליים ולמיומנויות הדרושות לכל תפקיד במערך הביטחוני, תרגולים מקיפים בקרב מגע ובירי במטווחים והתנסות בשימוש בטכנולוגיות ובטכניקות העכשוויות ביותר. בנוסף, הקורסים כוללים בתוכם גם סדנאות, סיורי שטח, מפגשים עם אנשי מקצוע מובילים מן התחום הנלמד ועוד.
 
במרבית תכניות הלימוד נדרשת חובת נוכחות של 85% לפחות לצורך עמידה בתנאי המסלול, וכן הגשה של כל המטלות והתרגילים הניתנים במהלכו. בנוסף, הסטודנטים נדרשים להגיש פרויקט גמר, או לעמוד במבחן עיוני ומעשי. בתום הלימודים במסלולים השונים מוענקת לבוגרים תעודת גמר מטעם המכללה.
 
תנאי הקבלה
 
תנאי הקבלה משתנים מאוד בין המסלולים, בהתאם לייעדם. עם זאת, ברובם ככולם נדרשת הוכחה של היעדר עבר פלילי. כמו כן בחלק מן המסלולים נדרשים גם אישור על בריאות תקינה, עמידה בריאיון קבלה אישי, ואף סיום של 12 שנות לימוד, גיל מעל 18, שליטה טובה בשפה האנגלית ויכולת טכנית. בנוסף, קיימים מסלולי לימוד שבהם דרישת הסף היא תואר ראשון לפחות, כמו גם ניסיון מקצועי מעשי של מספר שנים בתחומי הביטחון והמודיעין.

לסיכום
 
מסלולי הלימוד במכללת תמיר הם מן המובילים והטובים ביותר הקיימים כיום בענף לימודי הביטחון. כל ההכשרות בנויות על סמך ידע רב שנים של אנשי מקצוע מובילים בתחומם, והללו גם מלמדים במכללה. בין היתר מלמדים בה קציני שב"כ ומוסד, קצינים מענפי הצבא, וכמובן גם אנשי מפתח במשטרת ישראל.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,257 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp