מכללת תל חי - לימודי מנהל עסקים

מכללת תל חי
מכללת תל חי
מכללת תל חי

אהבת? שתף ב:

מנהל עסקים במכללה האקדמית תל חי

 

המסלול לא קיים. לקבלת מידע על מסלולים נוספים של המכללה האקדמית תל חי, לחצו כאן 

לימודי מנהל עסקים וכלכלה מתאימים מאוד לכל מי שמחפש את דרכו בעולם הכלכלי והעסקי. מכללת תל חי אשר נמצאת באצבע הגליל היא אחת מהמכללות המרכזיות באיזור הצפון. אלפי סטודנטים לומדים במכללה הזו מדי שנה לקראת תואר ראשון או תואר שני בתחומים רבים.

 

המכללה הוכרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה כמוסד הרשאי להעניק תואר ראשון. במכללת תל חי שתי פקולטות עיקריות, הפקולטה למדעים וטכנולוגיה והפקולטה למדעי החברה. בפקולטה למדעי החברה ניתן ללמוד בין היתר לקראת תואר ראשון בכלכלה וניהול במתכונת דן חוגית.

 

מדוע כדאי ללמוד מנהל עסקים דווקא במכללה האקדמית תל חי?

 

תכנית הלימודים לקראת תואר בכלכלה וניהול כוללת מקצועות תשתית במתמטיקה, סטטיסטיקה ומדעי המחשב, לימודי יסוד בכלכלה וניהול ובנוסף לכך גם מגוון של קורסי הרחבה רבים. בכל התחומים הנלמדים במכללה מתקיים שילוב מנצח של הצדדים התיאורטיים והמעשיים של הפן הכלכלי והפן הניהולי של עולם הכלכלה והעסקים. חשוב להדגיש כי סטודנטים הבוחרים בתוכנית לימודי מנהל עסקים וכלכלה משפרים מאוד את סיכויי ההצלחה שלהם בעולם העיסקי. עם תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה, קל הרבה יותר להתקבל למשרות מפתח בעולם העסקי ובעולם הבנקאות, שוק ההון והמסחר.

כל מי שעולם הכלכלה והעסקים מסקרנים ומאתגרים אותו, רוצה לרכוש השכלה בתחומים הללו - מכללת תל חי הוא מקום מצוין להתחיל בו.

מה לומדים?

התכנית הדו חוגית לכלכלה וניהול במכללה מעניקה לסטודנטים הבנה עמוקה של התהליכים הכלכליים במסגרתם פועלות חברות ואנשים פרטיים וכן הבנה בתהליכי ניהול שונים. בין הנושאים הנלמדים - חשבונאות, תמחיר, ניהול פיננסי, מימון, שיווק וניהול משאבי אנוש, משאבי הטבע ואיכות הסביבה, ניהול ניירות ערך ושוק ההון, יסודות המיסוי, אסטרטגיה עסקית, כלכלה ניהולית ועוד.

תנאי קבלה

על פי אתר המכללה, ללימודי מנהל עסקים וכלכלה יכולים להירשם מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה (או תעודה שוות ערך) וציון פסיכומטרי או תעודת סיום של מכינה קדם אקדמית. השקלול בין הנתונים יעשה על ידי המכללה.

סגל המרצים

בין המרצים האיכותיים של המכללה במסלול כלכלה וניהול ניתן למנות את פרופ’ ניר בקר, ד"ר אלי גימון, ד"ר גרי טריגר, ד"ר נורית כרמי, ד"ר דורון לביא, ד"ר יואב גל, ד"ר ערד ניר, ד"ר דורון לביא, ד"ר זיוון פורשנר, ד"ר יהודית קאהן ועוד.

שכר לימוד ומלגות

הסטודנטים במכללת תל חי משלמים אך ורק על פי הקורסים שהם לוקחים ולא עבור שנת לימודים מלאה. ההרכב המדויק של שכר הלימוד מפורט במפגשים עם המועמדים. גובה שכר הלימוד נקבע בהתאם להחלטת הועדה הציבורית לקביעת גובה שכר הלימוד במוסדות להשכלה גבוהה. המכללה מעניקה מלגות שונות לאוכלוסיות מגוונות על פי קריטריונים המשתנים מעת לעת.
 

עוד מסלולי לימוד - מכללת תל חי

מתוך פורום מכללת תל חי

תואר שני אחרי תואר במעבדה רפואית
חטיב בושרה
ללא תגובה
אורך של לימודי מנהל עסקים
כרמית
1 תגובות
מה התנאים המקדימים לפסיכולוגיה?
סמירה חוסין
ללא תגובה
לימודי צורפות ותכשיטים בתל חי
ליאורה קוגן
ללא תגובה
תואר דו חוגי בשירותי אנוש ומזרח אסיה
סמי
ללא תגובה
הבדל בין שירותי אנוש למשאבי אנוש
סמי
ללא תגובה
קבלה לתואר ראשון בחקלאות
עופר נחושתאי
ללא תגובה
גיליון ציונים - לימודי תזונה בתל חי
גיהאן אלשאפעי
ללא תגובה
לימודי מדעי תזונה במכללת תל חי
עאידה
ללא תגובה
בחירת סמינריון בתואר שני במדעי הגליל
לילי אלי
1 תגובות
קבלה לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית בתל חי
יערה אליהו
1 תגובות
קבלה ללימודי חקלאות במכללת תל חי
הישאם
1 תגובות
תואר שני בלימודי הגליל או חינוך
ענת
ללא תגובה
קבלה למדעי המחשב עם 600 בפסיכומטרי ו-4 יחידות מתמטיקה
נעם
ללא תגובה
תואר שני בעבודה סוציאלית לבוגרי שירותי אנוש
שרון סנדק
ללא תגובה
לכניסה לפורום