מכללת תל חי - לימודי מנהל עסקים

מכללת תל חי - לימודי מנהל עסקים

מנהל עסקים במכללה האקדמית תל חי

 

המסלול לא קיים. לקבלת מידע על מסלולים נוספים של המכללה האקדמית תל חי, לחצו כאן 

לימודי מנהל עסקים וכלכלה מתאימים מאוד לכל מי שמחפש את דרכו בעולם הכלכלי והעסקי. מכללת תל חי אשר נמצאת באצבע הגליל היא אחת מהמכללות המרכזיות באיזור הצפון. אלפי סטודנטים לומדים במכללה הזו מדי שנה לקראת תואר ראשון או תואר שני בתחומים רבים.

 

המכללה הוכרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה כמוסד הרשאי להעניק תואר ראשון. במכללת תל חי שתי פקולטות עיקריות, הפקולטה למדעים וטכנולוגיה והפקולטה למדעי החברה. בפקולטה למדעי החברה ניתן ללמוד בין היתר לקראת תואר ראשון בכלכלה וניהול במתכונת דן חוגית.

 

מדוע כדאי ללמוד מנהל עסקים דווקא במכללה האקדמית תל חי?

 

תכנית הלימודים לקראת תואר בכלכלה וניהול כוללת מקצועות תשתית במתמטיקה, סטטיסטיקה ומדעי המחשב, לימודי יסוד בכלכלה וניהול ובנוסף לכך גם מגוון של קורסי הרחבה רבים. בכל התחומים הנלמדים במכללה מתקיים שילוב מנצח של הצדדים התיאורטיים והמעשיים של הפן הכלכלי והפן הניהולי של עולם הכלכלה והעסקים. חשוב להדגיש כי סטודנטים הבוחרים בתוכנית לימודי מנהל עסקים וכלכלה משפרים מאוד את סיכויי ההצלחה שלהם בעולם העיסקי. עם תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה, קל הרבה יותר להתקבל למשרות מפתח בעולם העסקי ובעולם הבנקאות, שוק ההון והמסחר.

כל מי שעולם הכלכלה והעסקים מסקרנים ומאתגרים אותו, רוצה לרכוש השכלה בתחומים הללו - מכללת תל חי הוא מקום מצוין להתחיל בו.

מה לומדים?

התכנית הדו חוגית לכלכלה וניהול במכללה מעניקה לסטודנטים הבנה עמוקה של התהליכים הכלכליים במסגרתם פועלות חברות ואנשים פרטיים וכן הבנה בתהליכי ניהול שונים. בין הנושאים הנלמדים - חשבונאות, תמחיר, ניהול פיננסי, מימון, שיווק וניהול משאבי אנוש, משאבי הטבע ואיכות הסביבה, ניהול ניירות ערך ושוק ההון, יסודות המיסוי, אסטרטגיה עסקית, כלכלה ניהולית ועוד.

תנאי קבלה

על פי אתר המכללה, ללימודי מנהל עסקים וכלכלה יכולים להירשם מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה (או תעודה שוות ערך) וציון פסיכומטרי או תעודת סיום של מכינה קדם אקדמית. השקלול בין הנתונים יעשה על ידי המכללה.

סגל המרצים

בין המרצים האיכותיים של המכללה במסלול כלכלה וניהול ניתן למנות את פרופ’ ניר בקר, ד"ר אלי גימון, ד"ר גרי טריגר, ד"ר נורית כרמי, ד"ר דורון לביא, ד"ר יואב גל, ד"ר ערד ניר, ד"ר דורון לביא, ד"ר זיוון פורשנר, ד"ר יהודית קאהן ועוד.

שכר לימוד ומלגות

הסטודנטים במכללת תל חי משלמים אך ורק על פי הקורסים שהם לוקחים ולא עבור שנת לימודים מלאה. ההרכב המדויק של שכר הלימוד מפורט במפגשים עם המועמדים. גובה שכר הלימוד נקבע בהתאם להחלטת הועדה הציבורית לקביעת גובה שכר הלימוד במוסדות להשכלה גבוהה. המכללה מעניקה מלגות שונות לאוכלוסיות מגוונות על פי קריטריונים המשתנים מעת לעת.
 

עוד מסלולי לימוד - מכללת תל חי

Whatsapp Whatsapp