מכללת תילתן לרפואה משלימה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת תילתן לרפואה משלימה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת תילתן – המכללה לרפואה משלימה
 
משלימה לכולם
 
מכללת תילתן היא מכללה ותיקה יחסית מבין המכללות ללימודי רפואה משלימה, ועד כה הוכשרו בה אלפי בוגרים במהלך שנות פעילותה. למכללה זו סניף ראשי בתל אביב. בנוסף, למכללה קמפוס המיועד לנשים חרדיות בלבד, ואף הוא נמצא בתל אביב. בתילתן מציעים לימודים בכמה וכמה תחומים של הרפואה המשלימה. ביניהם ניתן למצוא מסלולים הנפרשים על פני כמה שנים, להסמכות מוכרות במקצועות כגון: נטורופתיה, פסיכותרפיה הוליסטית, פסיכודרמה ועוד.
 
בנוסף, מתקיימים במכללה קורסים קצרים יותר לדמיון מודרך, סוג'וק, דיקור סיני, הורות ומשפחה, עיסוי רפואי ועוד. ימי עיון, השתלמויות וסדנאות קצרות – אף הם נערכים באופן קבוע בבית הספר. בכל המסלולים מוענקת לבוגרים שעמדו בדרישות המסלול תעודת גמר מטעם המכללה.
 
מתכונת הלימוד
 
בכל הקורסים במכללה משלבים בין ידע תיאורטי ובין התנסות מעשית, כאשר בחלקם אף נדרשים הסטודנטים להגיש פרויקטים שונים, מטלות, וכן לעבור התמחות מעשית במסגרות חיצוניות שונות. מסלולי הלימוד הארוכים במכללה נלמדים בהיקף של שנה עד ארבע שנים אקדמיות, והקורסים הקצרים יותר נעים סביב היקף של כ – 40 מפגשים לערך, כשמשך כל מפגש הוא שלוש עד חמש שעות לימוד, על פי רוב.
 
על צוות המרצים
 
בראש המכללה עומד מומחה ידוע בתחומי הנטורופתיה והרפואה הסינית, שהוא גם בעל התמחות בסגנונות עיסוי שונים, ומטפל מזה כעשרים שנה. התמחותו הייחודית היא בטיפול בחולים שעברו אירועים מוחיים, וכן בטיפול בחולים בעלי פריצות דיסק. לצדו, מרצים במכללה מומחים מתחומים שונים, כאשר בדרך כלל הם בעלי תארים אקדמיים בנוסף לתארים ולהתמחות ברפואה המשלימה. כך למשל, בתחום הפסיכותרפיה ההוליסטית מרצה מנחה שהיא גם בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית.
 
הקמפוס החרדי
 
הקמפוס החרדי של מכללת תילתן הוקם במטרה לאפשר לנשים חרדיות ללמוד במסגרת בעלת סטנדרטים גבוהים בתחום הרפואה המשלימה, ולצורך רכישת מקצוע באופן המותאם להן, בכפוף לדרישות ההלכתיות ולאורח חייהן. בין השאר, במסגרת זו מוצעים מסלולי לימודים כפיענוח ציורים, גרפולוגיה, אימון מוח, דולה, תרפיה בהבעה ויצירה ועוד. כמו כן, בקמפוס החרדי מציעים קורסים שונים וביניהם גם גישור וייעוץ ארגוני.
 
פרטים נוספים לסיום
 
בתילתן אף מחזיקים רשת חברתית של המכללה, "תילתן נט", שבאמצעותה יכולים הסטודנטים לשמור על קשר רציף ביניהם, ואף עם המרצים, לשאול שאלות ולזכות למענה מהיר, להתייעץ אלה באלה באשר לחומרי הלימוד ועוד. תכניות הלימודים בתילתן מוכרות כתכניות בעלות ערך מקביל ללימודי תחומים אלה בארצות הברית. במכללה מציינים, כי לבוגריה ניתן סיוע בהשתלבות בעבודה במקצועות שאותם למדו, וכן כי הם מעניקים מלגות ומענקים שונים על פי שיקול דעת. בנוסף, ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות פיקדון השחרור הצבאי.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
עוד מסלולי לימוד - מכללת תילתן לרפואה משלימה
חוות דעת של סטודנטים על מכללת תילתן לרפואה משלימה
התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

מכללת תילתן לרפואה משלימה
10/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

התחברתי למרצים.מעבירים את החומר מובן וברור.האווירה מיוחדת שם

על הקמפוס

קמפוס חרדי לנשים בלבד.מורות מהממותתתת.מתחברות לתלמידות בצורה יוצאת דופן

מכללת תילתן לרפואה משלימה
07/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שלום,אני מאוד אוהבת את המורים שמלמדים,כמו גם הכיתות עם מס אנשים קטן,כך יותר קל ברור ומובן.

על הקמפוס

זהו קמפוס שקודם כול זה הייחס הטוב,כאשר נכנסים עליו יש אוירה של בית ולכן הלימודים עוברים יותר כיף למר קרא עוד...


לכל חוות הדעת
התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת
מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
Whatsapp Whatsapp