מכללת תהילה אונורי קולג' ללימודי רפואה משלימה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת תהילה אונורי קולג'.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת תהילה אונורי קולג'
 
כתר הרפואה המשלימה
 
תכניות הלימוד במכללת תהילה הן מהמקיפות והמקצועיות ביותר בישראל. במכללה מלמדים מורים ותיקים ומיומנים, בעלי ניסיון מעשי עשיר, שצברו ידע רב בתחומי הרפואה המשלימה ולמדו את סודות המקצוע מפי פרופסור ג'אי וו, ומפי מורים מנוסים נוספים מהאקדמיה הבין-לאומית.
 
על המכללה
 
מכללת תהילה שואפת להעמיד לרשות התלמידים את התשתית והבסיס האיתן ביותר ללמידה, כך שלבד ממערך המורים המקצועי המלמד בקורס והסמינרים המקצועיים, נהנים הסטודנטים גם מלימוד בקבוצות קטנות, מרמת לימודים גבוהה, מספרות לימודית איכותית ומיחס אישי. המכללה מבטיחה לקיים ולשמור על קשר מתמיד עם התלמידים גם לאחר סיום הקורס, קשר הכולל גם סיוע בפיתוח עסקי במקצוע. בנוסף, כחלק ממארז הלימודים שמפעילה המכללה, היא אף מקיימת מדי פעם סמינרים בינלאומיים מקצועיים בהשתתפות מורים בכירים מהאקדמיה הבינלאומית. סמינרים אלה תורמים להעמקת הידע של המשתתפים וחושפים אותם לעדכונים חדשים בשיטות הרפואה האלטרנטיבית.
 
הלימודים במכללה
 
לימודי רפואה משלימה במכללה מוצעים במגוון רחב של תחומים:
 
  • לימודי סו ג'וק – במסלול זה מוכשרים התלמידים לטפל בשיטת טיפול ייחודית זו המבוצעת באמצעות כף היד וכף הרגל, וכוללת בנוסף גם שימוש בדיקור, במגנטים, בצמחים ועוד. שיטה זו הוכחה כמועילה לטיפול במקרים אקוטיים וכרוניים.

 

  • קורס דיקור סיני מעשי – מסלול זה מקנה למשתתפים ידע מעמיק והכשרה מעשית לטיפול בשיטה. הקורס סוקר נושאים מרכזיים, כתפקוד איברים על פי הרפואה הסינית, מסלולי המרידיאנים, נקודות דיקור, טכניקות טיפול ועוד.

 

  • לימודי טיפול פנים יפני – מסלול זה מכשיר את התלמידים לבצע טיפולי פנים בשיטה היפנית; טיפול זה נועד לחידוש ולהחייאת עור הפנים והוא מסייע לעידוד זרימה מוגברת של אנרגיה במרידיאנים, ולהגברת אספקת החמצן לרקמות. הטיפול משלב עיסוי צוואר ופנים יפני, ודיקור במחטים זעירות.

 

  • לימודי עיסוי רפואי משולב – קורס זה מכשיר את התלמידים לטפל במגוון טכניקות מגע כמו העיסוי הפיזיותרפי הסיני, העיסוי השוודי, העיסוי הלימפתי, כוסות רוח ומוקסה.

 

  • קורס עיסוי שוודי מעשי – קורס מקוצר וממוקד המקנה למשתתפים ידע בטכניקות הבסיסיות של העיסוי השוודי.

 

  • קורס טווינא – קורס הכשרה למטפלים בשיטת הטווינא, המכוונת בעיקר לטיפול בכאבים אורטופדיים.
 
לסיכום
 
מכללת תהילה, העוסקת בהכשרת מטפלים מקצועיים בתחומי הרפואה המשלימה, מתפקדת כנציגה הרשמית של האקדמיה הבינלאומית לרפואת המזרח ISOM ושל האקדמיה האמריקאית לרפואת המזרח AAAOM. המכללה מעניקה לתלמידים ידע עיוני נרחב במקצועות השונים, והכשרה מעשית לעיסוק במקצועות הטיפוליים. מלבד זאת, החברות של המכללה באגודה הישראלית למטפלים באונורי סו ג'וק וכן במועדון המטפלים הארצי, מקנה לה הטבות רבות ומסייעת לבוגריה לזכות ביתרון יחסי בשוק העבודה, ולהשתלב ביעילות רבה יותר בתחומי הטיפול והריפוי השונים. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
Whatsapp Whatsapp