לימודי תקשורת במכללת רעננה, מעניין אותך?

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר בתקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת רעננה - תקשורת.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במכללה האקדמית רעננה

בעשור האחרון תחום התקשורת התפתח מאוד והביא לעלייה חדה בביקוש ללימודים בתחום זה. בשנות האלפיים לכולם כבר ברור כי האינטרנט שינה את פני עולם התקשורת ועניין זה נכנס לתכניות הלימוד בתחום. אין ספק כי חוקי המשחק השתנו, וניתן לראות כי לימודי תקשורת כיום, אינם עוסקים רק בעיתונות הכתובה אלא גם באמצעי תקשורת נוספים.

 

מדוע כדאי ללמוד תקשורת דווקא במכללת רעננה?

 

ניתן ללמוד תחום זה במוסדות לימוד רבים ברחבי ישראל אך מי שמחפש לימודים קצת אחרים יכול ללמוד גם באחד מהמרכזים של האוניברסיטה הפתוחה. מכללת רעננה היא מרכז שכזה ואחד מהאיכותיים שבהם. המרכז האקדמי במכללת רעננה הוקם בשנת 1994 על מנת לענות על הצורך של אנשים רבים, אשר אין באפשרותם ללמוד במסגרות רגילות, להשכלה אקדמית איכותית.

 

הלימודים במכללה הם לימודים במסגרת של האוניברסיטה הפתוחה המיועדים לאוכלוסיות שונות ומגוונות. ניתן ללמוד במכללה זו לקראת תארים ראשונים רבים בתחומים מגוונים כמו כלכלה, ניהול, פסיכולוגיה, מחשבים ועוד. לימודים בתחום התקשורת במסגרת המכללה הם לימודים מרתקים, וניתן לשלב איתם גם לימודים בחוג נוסף כמו ניהול, פסיכולוגיה, כלכלה ועוד.

 

המטרה של הלימודים לתואר ראשון בתחום זה היא להקנות לסטודנטים התמחות עיונית ומעשית בתחומי התקשורת השונים (טלוויזיה, רדיו, אינטרנט, עיתונות כתובה, יחסי ציבור ועוד), על מנת שיוכלו להשתלב בתעשיית התקשורת בארץ ובעולם.
 

חשוב להדגיש כי הלימודים באוניברסיטה הפתוחה הם לימודים לכל דבר ומי שמסיים אותם בהצלחה מקבל תואר ראשון כמו כל אחד אחר שלמד באוניברסיטה רגילה. שיטת הלימוד באוניברסיטה הפתוחה פשוט מאפשרת גם לאנשים העובדים במשרה מלאה, או לכאלה שמעדיפים ללמוד בצורה קצת אחרת, לרכוש תואר אקדמי בעזרת תנאי קבלה נוחים (ולעיתים אף בלתי קיימים), האפשרות לפרוש את הלימודים לתקופת זמן ארוכה ועוד.

מה לומדים?

לימודי תקשורת במכללת רעננה נמשכים כ- 3 שנים ברוב במכללות והאוניברסיטאות, אך במכללת רעננה ניתן לפרוש אותם על תקופת זמן ארוכה יותר, על פי רצון כל סטודנט. הלימודים כוללים לימודי חובה עיוניים, לימודי תשתית, קורסים בתחומי התקשורת השונים ועוד. בין הקורסים הנלמדים - תקשורת המונים, תקשורת חזותית, מוסדות התקשורת, טכנולוגיות מידע ותקשורת, שיטות מחקר, דיני תקשורת, תקשורת בינלאומית, תקשורת דיגיטאלית, תקשורת שיווקית, יחסי ציבור, שיווק ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה במכללת רעננה הם כמו תנאי הקבלה של האוניברסיטה הפתוחה - כולם יכולים להתקבל. אין כל תנאים מוקדמים ודרישות קדם כמו ציוני בגרות או ציון של בחינה פסיכומטרית, פשוט צריך להירשם לקורסים הרלוונטיים ולהתחיל לצבור נקודות לקראת תואר ראשון. הלימודים באוניברסיטה הם המפתח להצלחה בעתיד ומי שמסיים אותם בהצלחה יכול להמשיך לתואר שני (במידה ויתקבל כמובן).

סגל המרצים

סגל המרצים במכללת רעננה הוא מגוון ואיכותי. הסגל משתנה בהתאם לתחומי הלימוד והקורסים השונים. ניתן לקבל פרטים נוספים במשרדי המכללה.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה הוא שכר לימוד אוניברסיטאי. הסטודנטים משלמים רק על הקורסים שהם נרשמים אליהם בפועל ולא על שנת לימודים מלאה. ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות לימודים שונות הניתנות מעט לעט על פי קריטריונים משתנים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה רעננה - מכללת רעננה

פורום לימודי תקשורת
לימודי דו חוגי תקשורת שנה ב
אזל גדיר
1 תגובות
קריירה לבוגרי תואר ראשון בתקשורת בלי ניסיון
נוי עמית
1 תגובות
לימודי דוברות ויחסי ציבור
שגיא
1 תגובות
תקשורת או הפקת אירועים?
אלינור זפריאן
2 תגובות
תכנית לימודי תואר ראשון בתקשורת
קרן נועם
1 תגובות
לימודי ערב לתואר בתקשורת
שחר תבור
1 תגובות
קורס עריכת וידיאו ועיצוב מוזיקה
שיראל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp