תואר בסוציולוגיה במכללת רעננה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי סוציולוגיה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת רעננה - סוציולוגיה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בסוציולוגיה במכללת רעננה

תחום הסוציולוגיה (השייך לפקולטה למדעי החברה), הפך למבוקש למדי בשנים האחרונות גם בשל העניין הרב שבו וגם בשל אפשרויות העבודה הרבות הנפתחות עם סיום הלימודים. ניתן ללמוד תחום זה במכללות רבות בישראל (וכמובן גם ברוב האוניברסיטאות). גם במכללת רעננה, אשר הוקמה בשנת 1994 העיר רעננה, ניתן ללמוד תחום זה וברמה גבוהה במיוחד.

 

כל סוציולוג יודע שהמקצוע הזה הוא מרתק מכיוון שהוא עוסק בחקר ההתנהגות האנושית על הביטה השונים. עולמות רבים קשורים לתחום הסוציולוגיה - כלכלה, פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה, פילוסופיה ועוד.

 

מדוע כדאי ללמוד סוציולוגיה דווקא במכללת רעננה?
 

 

רוב התחומים הללו הם התחום מדעי החברה, ואכן, התואר אותו ניתן לרכוש במכללה רעננה (במסגרת לימודי האוניברסיטה הפתוחה) הוא תואר ראשון במדעי החברה עם התמחות ספציפית בסוציולוגיה. הלימודים במסלול זה הם במסגרת דו חוגית (עם חוג נוסף כמו כלכלה, תקשורת, מדעי המדינה ועוד), והם כאמור, מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

 

מטרת הלימודים היא להכשיר סוציולוגים איכותיים אשר תהיה להם השכלה אקדמית בנושאים רבים ככל האפשר וזאת על מנת שיוכלו לחקור בצורה טובה את הצדדים הרבים של התנהגות המין האנושי. רבים מבוגרי המסלול משתלבים כחוקרים בחברות פרטיות, מוסדות חינוך, עמותות, חברות כוח אדם ואפילו במשרדי ממשלה. אפשרויות התעסוקה בתחום זה הן רבות ומגוונות והטובים ביותר גם יכולים להרוויח משכורות יפות.

אז אם אתם רוצים קריירה מרתקת בתחום חשוב זה, לימודי תואר ראשון במכללת רעננה הם הלימודים בשבילכם.

מה לומדים?

את הלימודים במסלול במכללה זו, ניתן לפרוש על פני שנים רבות על פי הרצון והיכולת של כל סטודנט וסטודנטית. בין הקורסים הנלמדים במהלך התואר - מבוא לסוציולוגיה, קורסים בתחום הפסיכולוגיה, מבוא לאנתרופולוגיה, מבוא לכלכלה, סטטיסטיקה, תיאוריות סוציולוגיות, שיטות מחקר, התנהגות ארגונית ועוד.

תנאי קבלה

על פי אתר המכללה, הלימודים במכללת רעננה פתוחים לכולם. לא צריך להציג תעודת בגרות מלאה וגם לא ציון של המבחן הפסיכומטרי. כל אחד שמעוניין לרכוש תואר ראשון במדעי החברה עם התמקדות בתחום הסוציולוגיה, רשאי להירשם לקורסים הרלוונטיים ולהתחיל לצבור נקודות זכות לקראת התואר הראשון.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללת רעננה הוא עשיר ומגוון וכולל אנשי מקצוע מתחומים רבים. במסלול הלימודים לקראת התואר הראשון במדעי החברה מלמדים מרצים מתחומי הכלכלה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מדעי המדינה ועוד.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללת רעננה הוא שכר לימוד אוניברסיטאי המקובל באוניברסיטאות בישראל ונקבע על ידי משרד החינוך. המדובר בשכר לימוד נמוך יותר מאשר במכללות פרטיות רבות וזהו כמובן יתרון משמעותי. בנוסף לכך, ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות שונות הניתנות מדי שנה לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה רעננה - מכללת רעננה

פורום ייעוץ לימודים

שינוי תחום בגיל 40+
ליאת אבני
ללא תגובה
דו חוגי או חד חוגי
יזן
ללא תגובה
התלבטות בבחירת מסלול לימודים
שיראל המחפשת;)
ללא תגובה
מקצוע שיסב לי סיפוק ופרנסה
רינה
1 תגובות
מה ללמוד לתואר ראשון
שרון כתר
1 תגובות
ותק כמנהל יכול לעזור לי להתקבל לתואר שני בניהול לוגיסטיקה למנהלים?
גלעד שממה
1 תגובות
ייעוץ מסטודנטים לגבי בחירת מכללה
בראא הג'אי
1 תגובות
לכניסה לפורום

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp