מכללת רעננה, תואר במנהל עסקים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת רעננה - מנהל עסקים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת רעננה, תואר במנהל עסקים 

המרכז האקדמי במכללת רעננה הוקם בשנת 1994 במרכז העיר רעננה,על מנת לענות על צורך הולך וגדל של אנשים להשכלה אקדמית איכותית. הלימודים במכללה הם למעשה לימודים במסגרת האוניברסיטה הפתוחה המיועדים לאוכלוסיות אשר מסיבות מגוונות לא יכולים או רוצים ללמוד במסגרת הלימוד הרגילה.

 

מדי שנה לומדים במתקנים האיכותיים של מכללת רעננה אלפי סטודנטים המעוניינים להשלים תואר ראשון במגוון נושאים. במכללת רעננה 3 מרכזי לימוד - לימודי תואר ראשון במגוון תחומים של האוניברסיטה הפתוחה, לימודי חוץ ומכינה לשיפור בגרויות ופסיכומטרי.

 

מדוע כדאי ללמוד מנהל עסקים דווקא במכללת רעננה?

חשוב להדגיש כי הלימודים באוניברסיטה הפתוחה הם ייחודיים ונערכים בצורה שונה מאשר באוניברסיטאות ומכללות רגילות. האוניברסיטה הפתוחה נחשבת לאחת משמונה האוניברסיטאות בישראל המוכרות על ידי המועצה להשכלה גבוהה והייחוד שלה הוא בכך שהיא מאפשרת לימודים בשיטה של לימודים מרחוק. שיטה זו מאפשרת גם לאנשים העובדים במשרה מלאה, או לכאלה שמעדיפים ללמוד בצורה קצת אחרת, לרכוש תואר אקדמי כמעט בכל תחום שהוא.

 

בין מסלולי הלימוד השונים של מכללת רעננה (במסגרת האוניברסיטה הפתוחה) בתחום הניהול - ניהול ומדעי המדינה, ניהול וסוציולוגיה, מדעי החיים וניהול, ניהול וחינוך, ניהול וכלכלה ועוד. היתרונות הגדולים של שיטת לימוד זו - תנאי הקבלה נוחים מאוד, ניתן לפרוש את הלימודים למשך זמן ארוך וניתן לעבוד במשרה מלאה במקביל ללימודים.

מה לומדים?

לימודי מנהל עסקים הם לימודים מאתגרים הנמשכים בדרך כלל כ- 3 שנים (6 סמסטרים), אך במכללת רעננה ניתן לפרוש אותם על פני זמן ארוך יותר, כמקובל באוניברסיטה הפתוחה. בין התחומים הנלמדים במסלולים השונים - כלכלה, מחשבים, מתמטיקה, אנגלית, סטטיסטיקה, חשבונאות, משפטים ועוד.

תנאי קבלה

חשוב להדגיש בנושא זה כי האוניברסיטה הפתוחה - כשמה כן היא, פתוחה לכולם. אין כל תנאים מוקדמים ודרישות קדם, וכל אחד יכול פשוט להירשם לקורסים אותם הוא רוצה ללמוד. כמובן שעל מנת לרכוש תואר ראשון יש לצבור מספר מסוים של קורסים ונקודות, אך באופן כללי - אין כלל תנאי קבלה. ההרשמה פתוחה לכולם, ואינה מותנית בתעודת בגרות או בתעודת סיום כלשהי. הלימודים באוניברסיטה הם המפתח להצלחה בעתיד ואין כל צורך בלימודים עיוניים בעבר.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללת רעננה הוא עשיר, איכותי ומגוון ומשתנה על פי תחומי הלימוד והקורסים השונים.

שכר לימוד ומלגות

היתרון הגדול של מכללת רעננה (והאוניברסיטה הפתוחה) על פני שאר המכללות הוא בכך ששכר הלימוד הוא שכר לימוד אוניברסיטאי. הסטודנטים משלמים רק על הקורסים שהם לומדים בפועל ולא על שנות לימודים מלאות. ניתן גם לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות לימוד שונות הניתנות לסטודנטים על פי קריטריונים משתנים. פרטים נוספים על שיטת הלימוד ועל שכר הלימוד עבור כל קורס ניתן למצוא באתר המכללה.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה רעננה - מכללת רעננה

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
ביקוש לבוגרי מנהל עסקים בהתמחות יזמות
עדו
1 תגובות
התמחות בביג דאטה ובינה עסקית בתואר שני במנהל עסקים
רועי רותם
3 תגובות
לימודי מידע עם ניהול טכנלוגיה - איפה מתקיים?
יוסר בדיר
1 תגובות
לימודים במנהל עסקים התמחות ביזמות וחדשנות
טל לוי
1 תגובות
כמה קשה המתמטיקה בלימודי מנהל עסקים?
נורה
2 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp