לימודי תעודה במכללת רמת גן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת רמת גן - לימודי תעודה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת רמת גן - היחידה ללימודים חוץ אקדמיים

 

מכללת רמת גן היא בין המכללות הגדולות בישראל. במכללה זו פועלת זה למעלה מ - 25 שנים היחידה ללימודים חוץ אקדמיים בה ניתן למצוא מסלולי לימודי תעודה בתחומי הלימוד השונים: ניהול, חשבונאות, שיווק, מקצועות היין, הדפסת תלת ממד וענפים נוספים.

 

מבחר הקורסים אשר מתקיימים ביחידה ללימודים חוץ אקדמיים מאפשרים למשתתפים להרחיב את סל הכלים המקצועי ולקדם את הקריירה, או לחלופין לקבל את הכלים שנחוצים לביצוע של הסבה מקצועית לענפים מבוקשים. הדגש בתכניות הלימוד השונות הוא הקנייה ממוקדת של ידע והעצמת המשתתפים, כדי להכינם לאתגרי שוק העבודה של היום. הקורסים פונים לקבל יעד נרחב, מבעלי מקצוע שמבקשים לשפר את הידע שברשותם, דרך משתתפים מן המגזר העסקי והמוסדי וכן אקדמאים שברצונם לרכוש מיומנויות וידע פרקטיים.

 

חלק מן הקורסים מכינים את המשתתפים לקראת מבחני הסמכה חיצוניים של גופים ממשלתיים, וכך היחידה מפעילה שיתופי פעולה עם גופים כגון משרד הכלכלה, מועצת רואי החשבון ונציבות מס ההכנסה. תכניות הלימוד מתעדכנות בהתאם לשינויים בשוק העבודה וכן לדרישות גופים רשמיים אלה.

 

 

 

קורסים בתחום הניהול

 

היחידה ללימודים חוץ אקדמיים עורכת מספר קורסים בתחום הניהול, אלה מתאימים הן למנהלים מנוסים והן למעוניינים להתקדם לתפקידי ניהול. הקורסים מתבססים על תיאוריות וידע עדכניים מן התעשייה והם מבקשים להעניק למשתתפים סל מיומנויות נרחב שיכול לקדם אותם כמנהלים.

 

 • קורס ניהול עסקי: קורס מקיף זה מציע לתלמידיו להכיר תהליכים ותיאוריות עדכניים מן המציאות העסקית והכלכלית. במהלכו נלמדים נושאים כגון ניהול עסקי, אסטרטגיה עסקית, ניהול פיננסי, דיני עסקים ואסטרטגיות שיווקיות. הוא מתאים הן למנהלים מנוסים שמעוניינים לרענן ולשכלל את הידע שברשותם והן למנהלים מתחילים שמעוניינים לפתח את כישורי הניהול.

 

 

 • קורס שיווק והפקת אירועים: קורס זה חושף לתהליכים בתעשיית הפקת האירועים והוא מפגיש את תלמידיו עם שלל בעלי המקצוע אשר יחד מובילים תהליכים בעולם ההפקה. הם לומדים כיצד לנהל אירועים משלל סוגים בשטח, לרבות אירועים פרטיים, אירועים עסקיים, אירועים מוסדיים ואירועים רבי משתתפים. באמצעות ארגז הכלים הפרקטי שהם מפתחים במהלך הקורס הם יכולים להשתלב במגוון תפקידים בשוק האירועים הישראלי, אשר מתפתח בקצב מהיר משנה לשנה.

 

 

 • קורס שיווק ופרסום: קורס זה מאפשר למשתתפיו לרכוש כלים שמסייעים לפתוח דלת לקריירה מקצועית בזירת הפרסום והשיווק. במהלכו לומדים על כלים עדכניים, כגון כלים לשיווק דיגיטלי, פרסום מפולח ופרסום ברשתות החברתיות. המשתתפים בקורס לומדים על מגוון מושגים כגון קידום מכירות, הכנת תכניות שיווקיות. תכנון מערכי הפצה, שיווק באינטרנט, מחקרי שוק, התנהגות צרכנים ועוד שלל נושאים מרכזיים בעולמות הפרסום והשיווק.

 

 

קורסים ללימודי חשבונאות

 

במרכז ללימודי חשבונאות מכינים את הסטודנטים בקורסי ההכשרה השונים למעבר של בחינות ההסמכה החיצוניות של הגופים הרשמיים בהם מס הכנסה ומועצת רואי החשבון. מטרת קורסים אלו היא הקנייה של ידע וכלים לשם מעבר בחינות ההסמכה ולשם השתלבות מקצועית בתחום זה, שיש לו ביקוש רב בשוק העבודה הישראלי. הקורסים כוללים תרגולים מעשיים והכנה ממוקדת למבחנים והם עוסקים בסוגיות עכשוויות בעולם החשבונאות.

 

להלן היצע הקורסים של מכללת רמת גן בתחום החשבונאות:

 

 

 • קורס ייעוץ מס - קורס זה מפוקח על ידי מועצת יועצי המס שבמשרד האוצר, והוא מכין את המשתתפים לקראת מבחני ההסמכה הרשמיים שעורכת המועצה לקראת קבלת ההסמכה לייעוץ מס. כמו כן, הקורס שואף להקנות ידע תיאורטי ומעשי נרחב למשתתפיו ולחשוף אותם לכללי האתיקה בתחום המס.

 

 • קורס חשבי שכר בכירים - במהלך הקורס המשתתפים רוכשים שלל כלים וידע בתחום השכר ולומדים על סוגיות מרכזיות בדיני מיסים, דיני עבודה, דיני ביטוח לאומי ומס הכנסה. הקורס, אשר נפרש על פני פרק זמן שבין חמישה לשמונה חודשים, מתקיים במסלול בוקר או כקורס ערב אשר נוח לשילוב עם עבודה. הקורס נערך בקבוצות לימוד קטנות במטרה לאפשר לכל המשתתפים לקבל יחס וליווי אישי מצד סגל ההוראה. קורס זה מתקיים בפיקוח של לשכת רואי החשבון והוא מכין את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה לחשבי שכר.

 

 

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 - במהלך הקורס התלמידים מקבלים ידע נרחב בתחום הנהלת החשבונות והם רוכשים הכנה ממוקדת לקראת מבחני ההסמכה לדרגת בסיסי ומתקדם, הנהלת חשבונות סוג 1 + 2. קורס זה מפוקח על ידי משרד הכלכלה והתעשייה, שהוא הגוף האחראי על מבחני ההסמכה למנהלי חשבונות. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר לבין תכנית בשעות הערב, כאשר באפשרותם לבחור גם בין קורס במתכונת חד שבועית שאורכו כ - 14 חודשים, לבין קורס בו נערכים שני שיעורים במהלך השבוע, שנפרש על פני כ - 9 חודשים.

 

 

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 3 - קורס הנהלת חשבונות סוג 3 מציע למשתתפיו לרכוש מיומנויות מתקדמות בתחום החשבונאות והוא מכין אותם באופן ממוקד לקראת מבחני ההסמכה שעורך משרד הכלכלה. מבחנים אלה כוללים מבחן עיוני ובחינה מעשית בתחום הנהלת החשבונות הממוחשבת. הקורס מתפרש על פני 10 עד 12 חודשים והוא כולל מפגש שבועי אחד, במתכונת בוקר או ערב לבחירתם של המשתתפים.


קורסים בתחומי העיצוב והאמנות

 

בית הספר לעיצוב, לאמנות ולמדיה של היחידה ללימודים חוץ אקדמיים מציע מספר הכשרות מקצועיות אשר חושפות את המשתתפים לתיאוריות ולתהליכים פרקטיים ויצירתיים.

 

 

 • קורס אמנות: קורס אמנות מאפשר למשתתפיו לפתח מיומנויות יצירתיות בענפים כגון ציור ורישום ופיסול. קורס זה מתאים גם למעוניינים לצבור שעות מעשיות לקראת לימודי תרפיה באמנות. הקורס מבוסס על שילוב בין היכרות עם תיאוריה בעולם האמנות לבין התנסות פעילה בטכניקות יצירה מגוונות.

 

 

 • מכינה לעיצוב ולאדריכלות: המכינה מציעה לתלמידיה לקבל מגוון של כלים שיכולים לסייע להם לבנות תיק עבודות מקצועי שנחוץ לקבלה ללימודים אקדמיים בענפי העיצוב והאדריכלות. במכינה מפתחים מיומנויות ציור, רישום, פיסול, גרפיקה ממוחשבת ועיצוב מוצר וכן לומדים לבצע פרזנטציות ולענות על שאלות במהלך ראיונות הקבלה. המכינה נפרשת על פני כארבעה חודשים וחצי, היא כוללת כ - 150 שעות לימוד.

 

קורס הדפסת תלת ממד

 

משתתפי קורס הדפסת תלת ממד מקבלים כלים טכנולוגיים מתקדמים מעולם ייצור המוצר, כאשר התכנית מקנה הן ידע עיוני והן מיומנויות מעשיות בהדפסה. המשתתפים מכירים שלל טכנולוגיות עכשוויות להדפסת מוצרים, מתוודעים לחומרי הגלם ולסוגי המדפסות ומתרגלים את תהליך התכנון על שלביו השונים. הם בוחנים טכניקות מקצועיות אשר מאפשרות להפוך חפצים לקבצים מותאמים להדפסה באמצעות טכנולוגיות סריקה תלת ממדית. הקורס נפרש על פני כ - 6 חודשים.


המרכז למקצועות היין

 

תכניות הלימודים במרכז למקצועות היין הינן חווייתיות ומלוות בטעימות רבות. הלימודים כוללים את תולדות היין, תהליך הפקת היין, נושאים מתקדמים בייצור היין, היכרות מקיפה עם יינות העולם הישן לעומת יינות העולם המודרני, יינות לפי אזורים שונים ומדינות בעולם, היין בישראל ועוד.

 

להלן היצע הקורסים של מכללת רמת גן בתחום מקצועות היין:

 

 • קורס יין בסיסי: הקורס מתאים לעובדים בתעשיית היין ולמעוניינים להשתלב בה באופן מקצועי. הוא נפרש על פני כשישה חודשים וכולל כ - 120 שעות לימוד. במהלך הקורס יוצאים לסיורים וגם מתנסים באופן מעשי במיומנויות טעימת יינות מקצועית.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על מכללת רמת גן - לימודי תעודה

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 1.0 מתוך 5

מכללת רמת גן - לימודי תעודה
26/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את המסלול אך לא אוהבת את החוסר במסלול הזה בארץ


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל985 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp