לימודי תואר ראשון בכלכלה במכללת רמת גן

שירות אישי - צור קשר

לימודי תואר ראשון בכלכלה במכללת רמת גן

תואר ראשון בכלכלה במכללת רמת גן

אין צורך להרחיב בחשיבותו של תחום הכלכלה על חיינו. בשנה בהם קורסים שוקי ההון ואנו חווים מיתון עולמי, ברור לכולכם כי על פי הכלכלה יישק דבר. מי שיודע לקרוא נכון את המפה הכלכלית יש לו יתרון גדול מאוד ולכן לימודים בתחום זה הם כה חשובים.

 

תחום זה, השייך לפקולטה למדעי החברה הוא התחום בו נלמדים ונחקרים נושאים כמו מאקרו כלכלה, מיקרו כלכלה, הקצאת משאבים, תהליכי ייצור, שיווק ועוד. מכיוון שתחום זה הוא כה חשוב, מכללות רבות פתחו מסלולים ייחודיים, בהם ניתן ללמוד כלכלה, אך בשל הביקוש הגבוה, לא כולם יכולים להתקבל ללימודים, ורבים פונים ללימודים במרכזים השונים של האוניברסיטה הפתוחה.

 

מדוע כדאי ללמוד כלכלה דווקא במכללת רמת גן?

 

מרכז אחד שכזה נמצא במכללת רמת גן אשר הוקמה בשנת 1990, ומציעה כיום למעלה מ - 60 מסלולי לימוד בתחומים שונים. המדובר באחת מהמכללות הגדולות בישראל, והיא הוקמה על מנת לשמש מרכז ללימודי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה.
 

בין התחומים הרבים הנלמדים במכללה (בשילובים שונים) ניתן למנות את - מנהל עסקים, מדעי המדינה, משפטים, מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, חשבונאות, מדעי המחשב ועוד.
את תחום הכלכלה ניתן ללמוד (ואף רצוי) במסגרת דו חוגית, תוך שילוב עם חוג נוסף כמו מנהל עסקים, חשבונאות, מחשבים או פסיכולוגיה. סטודנטים רבים אשר בוחרים ללמוד את התחום הזה באוניברסיטה הפתוחה, משפרים מאוד את סיכוייהם להשתלב בהצלחה בשוק הפרטי.

אז אם תחום זה מעניין אתכם, הירשמו ללימודים במכללת רמת גן. זכרו כי עם תואר ראשון בכלכלה קל יותר להתקבל למשרות חשובות בעולם העסקי, בעולם שוק ההון ובעולם הבנקאות והמסחר.

מה לומדים?

לימודי כלכלה נמשכים בדרך כלל כ - 3 שנים אך במכללת רמת גן ניתן לפרוש את הלימודים על פני תקופה ארוכה יותר, על פי הקצב האישי של כל סטודנט. בין הקורסים הנלמדים בתואר זה - מיקרו כלכלה, מאקרו כלכלה, יסודות המימון, שיווק, מתמטיקה, סטטיסטיקה, יסודות החשבונאות, דיני מיסים, חקר ביצועים ועוד.

 

מטרתם של לימודי כלכלה היא להעניק לסטודנטים ידע תיאורטי רחב וכלים אנליטיים בעזרתם ניתן לנתח מצבים, להניע תהליכים וליצור פתרונות כלכליים. הלימודים הם רב תחומיים באופיים וכך כוללים שיעורים מתחום הכלכלה ומעוד שלל תחומי ידע נוספים כגון חשבונאות, פסיכולוגיה, מתמטיקה והיסטוריה.

 


תנאי קבלה

במכללת רמת גן זכאים ללמוד לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה (על פי אתר המכללה), מועמדים גם ללא תעודת בגרות מלאה וללא הצגת ציון בפסיכומטרי. מוסד הלימוד שם דגש על ההישגים של הסטודנטים במהלך הלימודים ולא על הרקע הלימודי הקודם שלהם. כך יכולות להתקבל ללימודים במכללת רמת גן מגוון של אוכלוסיות וליהנות מלימודים אקדמיים. 

סגל המרצים

במכללת רמת גן מלמדים מרצים משובחים המתמחים במגוון תחומים בעולם הכלכלה.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה הוא שכר לימוד אוניברסיטאי וזהו יתרון גדול. הסטודנטים משלמים רק על פי הקורסים שהם לומדים בפועל ולא עבור שנת לימודים מלאה. בין המלגות אותן מעניקה המכללה - מלגות סיוע ומלגות הצטיינות, קרן מלגות של מכללת רמת גן, קרן מלגות של עירית רמת גן, קרן מלגות לתושבי רמת גן ועוד.
 

למידע נוסף לחצו: מכללת רמת גן

חוות דעת של סטודנטים על תואר בכלכלה - מכללת רמת גן

התקבלו 4 דירוגיםבציון ממוצע: 4.5 מתוך 5

מכללת רמת גן
26/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

ללמוד כלכלה אני אוהב אני אוהב ללמוד כלכלה כלכלה גם מיקרוכלכלה וגם מקרוכלכלה כלכלה כלהלהלכללההלהלהל

על הקמפוס

מיקרו כלכלה וגם כלכלכה וגם מקרוכלכלה כלכלה כלכלה להלהלהלהלהלה

טיפים

תלמדו גככלכלכלה כלכהלהכל כי מיקרו כלכלה וגם מקרוכלכלה זה להלהלהלהל תשלחו לי ספאם יאי

מכללת רמת גן
22/07/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הסיבה שבחרתי במכללת רמת גן היא בעצם היותה שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה מה שנותן לי את האפשרות לעבוד ו קרא עוד...

על הקמפוס

מכללת רמת גן היא מוסד שנותן לי-הסטודנט את כל הכלים להצלחה ובנוסף אני יוצא עם תואר של האוניברסיטה הפת קרא עוד...

טיפים

מי שחושב על לימודים יש לפניו 2 אפשרויות: האחת לימודים מלאים כאשר יש באפשרותו לא לעבוד והשניה היא להצ קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp