לימודי ביטוח פנסיוני במכללת רמת גן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ביטוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת רמת גן- ביטוח פנסיוני.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ביטוח פנסיוני במכללת רמת גן

ביחידה ללימודי חוץ של מכללת רמת גן, אשר נוסדה בשנת 1990, ניתן ללמוד מגוון רחב של לימודי תעודה מבוקשים. המכללה, אשר הוקמה כמרכז ללימודי האוניברסיטה הפתוחה, מיועדת בעיקר לסטודנטים המעוניינים ללמוד לקראת תואר ראשון בעשרות מסלולים וחוגים כמו כלכלה, חינוך, פסיכולוגיה, תקשורת ועוד.

 

מדוע כדאי ללמוד ביטוח פנסיוני דווקא במכללת רמת גן?

 

אך מכללה זו מיועדת גם לאלה מכם שלא רוצים ללמוד לקראת תואר ראשון אלא מעוניינים בלימודי תעודה. לימודי ביטוח פנסיוני הם בין הלימודים המבוקשים ביותר במסגרת זו. אין כל ספק כי תחום הביטוח הפנסיוני הוא אחד מהתחומים המשמעותיים ביותר בעולם הביטוח.

 

כל אחד מאיתנו יזדקק לכספי הפנסיה שהוא חסך במהלך השנים, ולכן חשוב לחסוך בחוכמה ובמסלול נכון. רוב העובדים והאזרחים לא ממש מבינים בתחום הזה ולא יודעים כיצד לחסוך נכון לפנסיה, וכאן באים לעזרתם אנשי המקצוע בתחום הביטוח הפנסיוני.

 

לא כולם יודעים כמה כדאי לחסוך, באיזו תכנית או באיזה סוג מסלול, וכאן נכנסים לתמונה אנשי המקצוע בתחום הביטוח הפנסיוני, אשר תפקידם הוא לייעץ לנו בכל הנוגע למסלולי ההשקעה המתאימים ביותר עבורנו, שישאירו אותנו בימי הפנסיה עם מספיק כסף לחיים מאושרים וחסרי דאגות. הקורס מקנה ידע תיאורטי ומעשי הנדרש לעובדים בתחום זה.

 

הקורס במכללת רמת גן מתאים לבעלי תארים בכלכלה, מנהל עסקים, חשבונאות ועוד וגם לסטודנטים המגיעים מתחומים אחרים ורצים ללמוד את תחום הביטוח הפנסיוני. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בעולם הפיננסי כיועצי השקעות, מנהלי תיקים, עובדי סוכנויות ביטוח, בנקים ועוד.

אז אם אתם רואים את עתידכם בתחום מרתק זה, לימודים ביחידה ללימודי חוץ של מכללת רמת גן הם אופציה מושלמת עבורכם.

מה לומדים?

תוכנית הלימודים בתחום זה היא בת 3 סמסטרים וישנו גם מסלול מקוצר לבעלי פטורים בקורסים שונים (בזכות תואר אקדמי מוכר) - 2 סמסטרים. בין נושאי הלימוד בקורס - מקרו כלכלה, מיקרו כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה, מימון, יסודות הביטוח, ניתוח ניירות ערך ומכשירים פיננסיים, חוקים בתחום הביטוח הפנסיוני ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה במכללת רמת גן עבור התארים הראשונים הם פשוטים למדי - כל מי שיש לו תעודת בגרות מלאה יכול להתקבל ללימודים. בלימודי התעודה יש צורך בלימודים אקדמאים קודמים בתחום הקרוב לעולם הביטוח, אך ניתן להתקבל גם ללא תואר אקדמי. למכללה שיקול דעת בלעדי באשר לקבלת כל מועמד.

סגל המרצים

במכללת רמת גן מלמדים מרצים איכותיים המגיעים מתחומים שונים של עולם הביטוח - פנסיה, גמל, ביטוח חיים ועוד. הלימודים במכללה זו הם ברמה גבוהה במיוחד.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו (לתארים ראשונים) צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות הרגילות ואילו שכר הלימוד ללימודי התעודה ביחידה ללימודי חוץ נקבע על פי כל קורס בהתאם להיקפו ולחומר הלימודים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רמת גן | לימודי תעודה - לימודים בישראל

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס טכנאי גז במרכז
ארטיום
ללא תגובה
קורס ארגונומיה במרכז הארץ
מיכאל ורבואה
1 תגובות
לימודי אימון זוגי במרכז
לילך רודני
1 תגובות
טכנאי חומרה ורובוטיקה לתעודה
איימן
1 תגובות
לימודי קציני ביטחון לתעודה
סטניסלב חנין
1 תגובות
מועד פתיחת קורס דירקטורים
דורון
1 תגובות
לימודי תעודה של אימון אישי
יפית רג'ואן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,834 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,047 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp