לימודי דמיון מודרך ו - NLP במכללת רטר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי השתלמויות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת רטר .

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

מכללת רטר – כשהמקצועיות פוגשת את הדמיון

 

מכללת רטר הוקמה על ידי שני בני זוג שהוכשרו והוסמכו בתחומים דמיון מודרך ו - NLP בארצות הברית, עוד לפני שהיה אפשר לקבל הסמכה לכך בישראל. אחד המורים שלהם שהיה שותף לייסוד שיטת ה - NLP, פרש חסות בלעדית על המכללה שפתחו בני הזוג בארץ. בנוסף, אוניברסיטת חיפה מעניקה לקורסים שונים במכללת רטר תוקף אקדמי. במקום תוכלו להשתתף בקורסים מוכרים לגמול השתלמות ולשנת שבתון. כמו כן, בעלי מקצוע רבים בתחום שירותי הבריאות והרווחה נהנים מן ההכשרות שמציעה להם המכללה במסגרת השתייכותם לבתי ספר ולארגונים מקצועיים.

 

כיום, המכללה מתגאה ב - 12 מרכזי לימוד הפרוסים בכל רחבי הארץ. המכללה מסמיכה מאות בוגרים בכל שנה.

 

מסלולי לימוד

 

הקורס הבסיסי (שנה א’) במכללת רטר הוא שנתי וכולל 244 שעות אקדמאיות, כל מפגש נמשך 4.5 שעות. בתום הקורס מקבלים תעודה השתתפות בחסות אוניברסיטת חיפה - הפקולטה ללימודי רווחה ובריאות, היחידה ללימודי המשך. משתתפים העומדים בכל דרישות הקורס מקבלים גם תעודות של ’מתמחה בדמיון מודרך’ ו -’’NLP PRACTITIONER . במהלך השנה לומדים תכנים מעורבים כמו הנחות היסוד של NLP , שחזור זכרונות, למידת השפה השלווה, מעגל המצויינות ועוד ועוד.

 

המעוניינים להעמיק בנושא ולרכוש תעודת הסמכה ממשיכים לשנת לימודים נוספת (שנה ב’). בשנה זו נלמדים תכנים מתקדמים של דמיון מודרך ו-NLP. בסיום השנה מוענקת תעודת השתתפות מטעם האוניברסיטה נותנת החסות. משתתפים העומדים בדרישות הקורס, מקבלים תעודות הסמכה לדרגות ’מנחה בדמיון מודרך’ ו- ’’NLP MASTER PRACTITIONER.

 

בוגרי המסלול יכולים להמשיך לסדנאות העשרה או לקורס המתקדם ביותר בעולם ה- NLP , המכשיר לדרגת NLP TRAINER. דרגת הטריינר מאפשרת להעביר סדנאות, קורסים והרצאות בתחום ה- NLP והיא בעלת חסות אוניברסיטאית.

 

מכללת רטר הינה המוסד היחיד בתחום שהקורסים המתקיימים בו קבלו הכרה על ידי אוניברסיטה בישראל. אוניברסיטת חיפה (הפקולטה ללימודי רווחה ובריאות, היחידה ללימודי המשך) פורשת את חסותה על הקורסים המתקיימים במכללה. החסות ניתנה לאחר שמוסד אקדמי מוערך זה בחן את תוכנית הלימודים והמליץ עליה. (הלימודים במכללה אינם מזכים בנקודות לתואר ושייכות ליחידות לימודי ההמשך).

 

קהל יעד ותנאי קבלה

 

קהל היעד של המכללה הוא אנשים בעלי רקע טיפולי או אנשים המעוניינים לערוך הסבה מקצועית ולרכוש כלים לטיפול פרטני. ניתן להרשם לקורס בהרצאת מבוא בה מסבירים על המכללה, חזונה ומסלולי הלימוד. לאחר מכן מתבצע ראיון קצר שלאחריו מודיעים למועמד אם התקבל לקורס.

 

יותר יותר אנשים מבינים את כוחן של השפה והדמיון. מכללת רטר מאפשרת לימוד נרחב, מקצועי ואקדמאי של דמיון מודרך ו- NLP.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים951 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp