לימודי תקשורת במכללת רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר בתקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת רחובות - תקשורת.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בתקשורת במכללת רחובות

ישנן לא מעט מכללות בישראל בהן ניתן לרכוש תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה. מכללת רחובות אשר הוקמה בשנת 1997, היא עוד מכללה איכותית בה ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון שכזה. מאז הקמתה נמצאת המכללה בתהליך גדילה והיא נחשבת כיום לאחת מהמכללות הגדולות והחשובות באזור השפלה.

 

מדוע כדאי ללמוד תקשורת דווקא במכללת רחובות?

ניתן ללמוד במכללה לתואר ראשון בתחומים רבים ומגוונים כמו מנהל עסקים, כלכלה, חשבונאות, לימודי פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מדעי המדינה חינוך, מדעי המחשב ועוד. ברוב המקרים ניתן גם לשלב הין התחומים.

 

גם תואר תקשורת (אחד מהתארים המבוקשים ביותר כיום), ניתן ללמוד במכללה במסגרת של תואר דו חוגי (תקשורת וניהול, תקשורת וסוציולוגיה, תקשורת ופסיכולוגיה או תקשורת ומדע המדינה). הלימודים במכללה נעשים תוך שילוב של מפגשי הנחיה עם מרצים ותרגולים המלווים בסיוע אישי. הלימודים מבוססים על ספרי לימוד הניתנים לסטודנטים בכל קורס אליו הם נרשמים.

 

אחד מהיתרונות הגדולים של שיטת לימוד זו הוא שהסטודנטים יכולים לפרוש את הלימודים על פני מספר שנים על פי הקצב האישי שלהם. הלימודים באוניברסיטה הפתוחה מאפשרים לציבור רחב לרכוש השכלה אקדמית, תוך שילוב של הלימודים עם עבודה, לעיתים אף המשרה מלאה. לימודי התקשורת במכללה הם מרתקים באופן מיוחד, מכיוון שהם כוללים תחומים יוקרתיים ומבוקשים כמו טלוויזיה, רדיו, אינטרנט, פרסום, שיווק, יחסי ציבור, עיתונות ועוד.

אז אם אתם חולמים על קריירה בתחום זה ואין לכם זמן, רצון או יכולת ללמוד במסגרת רגילה, לימודי תקשורת במסגרת האוניברסיטה הפתוחה במכללת רחובות, יכולים להיות פתרון מושלם בשבילכם.

מה לומדים?

לימודי תקשורת במסגרת האוניברסיטה הפתוחה הם לימודים מגוונים הכוללים מספר קורסים מרתקים. למשל - מבוא לתקשורת, תקשורת המונים, מוסדות התקשורת, דיני תקשורת, תקשורת שיווקית, שיווק ופרסום ועוד.

תנאי קבלה

תנאי קבלה ללימודים באוניברסיטה הפתוחה הם קלים יותר מאשר באוניברסיטאות ומכללות רגילות. ללימודים במכללת יכולים להתקבל בעלי תעודת בגרות ישראלית מלאה או בעלי תעודה שוות ערך לתעודת הבגרות הישראלית. גם בעלי תעודת סיום של מכינות קדם אקדמיות יכולים להתקבל ללימודים. מועמדים שאינם עומדים בדרישות הללו יכולים לפנות למכללה על מנת שידונו באופן אישי בעניינם.

סגל המרצים

המרצים במכללת רחובות הם איכותיים ומגיעים מתחומים רבים. לכל חוג המרצים הייחודיים שלו המתמחים בתחומים השונים של החוג או הפקולטה.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה הוא אוניברסיטאי, כלומר שווה לשכר הלימוד באוניברסיטאות. זהו יתרון גדול על פני מכללות פרטיות רבות בהן שכר הלימוד הוא גבוה יותר. המכללה מעניקה מדי פעם מלגות והלוואות שונות (למצטיינים, פר"ח ועוד) על מנת לעזור לאוכלוסיות שונות לעמוד בתשלום שכר הלימוד.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רחובות - האוניברסיטה הפתוחה רחובות

פורום לימודי תקשורת
לימודי דו חוגי תקשורת שנה ב
אזל גדיר
1 תגובות
קריירה לבוגרי תואר ראשון בתקשורת בלי ניסיון
נוי עמית
1 תגובות
לימודי דוברות ויחסי ציבור
שגיא
1 תגובות
תקשורת או הפקת אירועים?
אלינור זפריאן
2 תגובות
תכנית לימודי תואר ראשון בתקשורת
קרן נועם
1 תגובות
לימודי ערב לתואר בתקשורת
שחר תבור
1 תגובות
קורס עריכת וידיאו ועיצוב מוזיקה
שיראל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp