תואר שני במכללת רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת רחובות- תואר שני.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במכללת רחובות

הביקוש הגדול למשפטנים, רואי חשבון, אנשי הייטק ואנשי עסקים הולך וגדל עם השנים ולכן רבים רוצים ליצור לעצמם יתרון בשוק העבודה. מדי שנה לומדים בישראל אלפי סטודנטים לקראת תואר שני שהופך לחשוב עוד יותר בימים בהם התחרות על כל משרה היא גדולה.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא במכללת רחובות?

 

במכללות רבות בישראל בהן ניתן לרכוש תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה ובדרך כלל ניתן במכללות אלו גם ללמוד לקראת תואר שני במנהל עסקים. גם במכללת רחובות אשר הוקמה בשנת 1997, ישנו מסלול איכותי לתואר שני במנהל עסקים (ללא תזה), אשר ניתן ללמוד אליו כחלק מלימודי האוניברסיטה הפתוחה, כלומר בשעות הנוחות לכל סטודנט ועם אפשרות לפרוש את התואר על פני תקופה ארוכה.

 

מטרת תכנית הלימודים לתואר MBA (Master of Business Administration) של מכללה זו היא להכשיר את הסטודנטים למגוון רחב של תפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות, ארגונים שונים ובמגזר הציבורי. הסטודנטים ירכשו במהלך הלימודים לתואר כלים חשובים לקבלת החלטות ניהוליות שונות בתחומים מגוונים.

 

חשוב לציין כי מכללת רחובות נמצאת מאז הקמתה בתהליך צמיחה והיא נחשבת כיום לאחת מהמכללות המובילות באזור השפלה. ניתן ללמוד במכללה זו גם למגוון רחב של תארים ראשונים.

מה לומדים?

לימוד תואר שני במנהל עסקים נמשכים כשנתיים, אך במכללת רחובות, כמקובל באוניברסיטה הפתוחה, ניתן לפרוש אותם על פני תקופה ארוכה. בין הנושאים הנלמדים במהלך התואר - מדיניות עסקית וניהול אסטרטגי, שיווק, חשבונאות, מימון, ניהול התפעול, ניהול משאבי אנוש, כלכלה תעשייתית ועסקית, אתיקה ומשפט, מדעי ההתנהגות בניהול, קבלת החלטות, שיטות כמותיות לניהול ועוד.

 

להשלמת הדרישות לתואר יש לצבור 45 נקודות זכות בלימודי חובה, לימודי בחירה וקורסים סמינריונים שונים.

תנאי קבלה

ללימודי M.B.A במכללת רחובות מתקבלים בעלי תואר ראשון במנהל עסקים או בעלי תואר ראשון בתחום אחר אשר יש להם ממוצע של לפחות 80. במידה והציון הממוצע הוא נמוך יותר, יש להוכיח כי למועמד יש ניסיון ניהולי של 3 שנים לפחות. כמו כן, חייב כל מועמד להיות בעל ידע באנגלית, ידע בהפעלת מחשב ולעבור בהצלחה ראיון אישי מול ועדת הקבלה.

שכר לימוד ומלגות

במכללת רחובות, שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי והסטודנטים משלמים רק על הקורסים אותם הם לומדים בפועל _גם בתואר הראשון וגם בתואר השני). זהו כמובן אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של המכללה (ושל מרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בכלל) מכיוון ששכר הלימוד הוא נמוך יותר מאשר במכללות פרטיות רבות). בנוסף, ניתן לשלם את שכר הלימוד גם באמצעות מלגות שונות הניתנות מדי שנה על ידי גורמים רבים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רחובות - האוניברסיטה הפתוחה רחובות

פורום ייעוץ לימודים
לימודי תואר שלישי פסיכולוגיה של היהדות
נילי דה בוטון
ללא תגובה
תואר שמתאים לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז
קשב
ללא תגובה
אפשרויות לימודים בתואר דו חוגי
מור
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה לתואר ראשון במגדר ונשים
מור
ללא תגובה
התלבטות בין עבודה סוציאלית או מדעי ההתנהגות כדי להגיע למסלול טיפול בתנועה
רחל
ללא תגובה
לימודי רנטגן או סיעוד ללא צורך בפסיכומטרי
נוסייר בדארנה
1 תגובות
אפשרות להסבה אקדמית לרוקחות
עיסמי רזאן
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp