תואר במדעי ההתנהגות במכללת רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי ההתנהגות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת רחובות - מדעי ההתנהגות .

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללת רחובות

ישנם לא מעט תחומים אשר הפכו למבוקשים בשנים האחרונות. תחומי העיצוב השונים, כל מה שקשור במחשבים כמובן ולימודי מנהל עסקים. תחום נוסף שתופס תאוצה בעשור האחרון הוא תחום מדעי ההתנהגות. במכללת רחובות ניתן ללמוד תחום זה ברמה גבוהה מאוד.

 

מדוע כדאי ללמוד מדעי ההתנהגות דווקא במכללת רחובות?

 

לימודי מדעי ההתנהגות במכללת רחובות הם לימודים מבוקשים למדי מכיוון שתחום זה הפך למשמעותי במיוחד בשנים האחרונות. הלימודים במכללה זו נעשים במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, והבוגרים מקבלים תואר ראשון במדעי החברה עם התמחות במדעי ההתנהגות.

 

זהו תואר העוסק במגוון רחב של נושאים כמו כלכלה, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, פסיכולוגיה ועוד, והוא מקנה לסטודנטים השכלה רחבה ואיכותית בכל התחומים הללו. התואר הזה מתאים במיוחד לאנשים שמתעניינים בתחומים הללו, אך לא רוצים לעבר את המסלול הארוך של לימודי פסיכולוגיה. בנוסף, התואר מתאים מאוד למועמדים הרוצים ללמוד בשיטת הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בה ניתן לעשות את הקורסים בקצב אישי וללא לחץ זמן וכך גם לשלב עבודה עם הלימודים.

 

עם סיום הלימודים, יוכלו הבוגרים להשתלב במשרות מבוקשות בתחום המחקר, כוח האדם, הטיפול, הייעוץ, ההשמה ועוד. מכללת רחובות, אשר הוקמה בשנת 1997 הוקמה על מנת לאפשר לאוכלוסיות נוספות לרכוש תארים ראשונים בתחומים נדרשים כמו מדעי ההתנהגות.

 

במכללה זו ניתן ללמוד תחומים נוספים כמו מנהל עסקים, פסיכולוגיה, תקשורת, מחשבים, כלכלה ועוד. המסלול במדעי ההתנהגות הוא מבוקש במיוחד מכיוון שהוא גם מרתק וגם פותח בפני הסטודנטים אפשרויות רבות.

אז אם אתם חולמים על קריירה בתחום מרתק זה, לימודי מדעי ההתנהגות במכללת רחובות הם צעד חכם בכיוון הנכון.

מה לומדים?

הסטודנטים במסלול זה לומדים תחומים רבים מעולם מדעי החברה הקשורים למדעי ההתנהגות. בין הקורסים במסלול - סטטיסטיקה, מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה חברתית, סוציולוגיה, פסיכולוגיה ארגונית, פסיכולוגיה קוגניטיבית ועוד.

תנאי קבלה

במכללת רחובות, בניגוד לאוניברסיטאות ומכללות רגילות, תנאי הקבלה הם פשוטים מאוד - כל מה שצריך זה תעודת בגרות מלאה (לא משנה הממוצע) ואפשר להירשם לקורסים הרלוונטיים ולהתחיל לצבור נקודות בדרך לתואר הראשון. מועמדים אשר אין להם תעודת בגרות מלאה, יכולים לפנות למכללה אשר יש לעיתים מקבלת מועמדים גם על סמך קריטריונים נוספים כמו גיל, ניסיון ועוד.

סגל המרצים

המרצים במכללת רחובות הם איכותיים במיוחד ומגיעים מתחומים רבים כמו פסיכולוגיה, ניהול, כלכלה ועוד.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללת רחובות הוא כמו שכר הלימוד בשאר האוניברסיטאות (ולכן זול יותר מאשר במכללות רבות). בנוסף, המכללה (וגורמים חיצוניים נוספים) מעניקים מלגות שונות לאוכלוסיות המתקשות בתשלום שכר הלימוד. ניתן לשלם את כשר הלימוד גם באמצעות מלגות אלה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רחובות - האוניברסיטה הפתוחה רחובות

פורום מדעי ההתנהגות
לימודי תואר במדעי ההתנהגות לאישה בת 50 ללא תעודת בגרות
שרי
1 תגובות
הסבה לקרימינולוגיה ממדעי ההתנהגות
נטלי
1 תגובות
יש ביקוש לפרופילאים?
רונושול
1 תגובות
הסבה ממשפטים למשאבי אנוש
עמית
1 תגובות
שילוב לימודי משאבי אנוש פסיכולוגיה / סוציולוגיה
שקד
1 תגובות
קורס במקביל לתואר במשאבי אנוש
רנין נאסר
1 תגובות
אפשר לעסוק בשירותי מבחן עם תואר שני בקרימינולוגיה?
מרוה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp