לימודי כלכלה במכללת רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי כלכלה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על תואר בכלכלה - מכללת רחובות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר בכלכלה במכללת רחובות

לימודי כלכלה לתואר ראשון במכללת רחובות מאפשרים מגוון רחב מאוד של תחומי עם עיסוק עם סיום הלימודים. חשוב לזכור כי הלימודים במכללה זו הם לימודים במסגרת הפתוחה המאפשרים לפרוס את הלימודים על פני תקופה ארוכה, ללמוד בשיטת הלימוד של "לימוד מרחוק" ולשלם רק עבור הקורסים אשר לומדים אותם בפועל. אלה הם לא מעט יתרונות עבור אוכלוסיות מסוימות המתקשות לשלב עבודה ולימודים במסגרת אוניברסיטאית רגילה.

 

מדוע כדאי ללמוד תקשורת דווקא במכללת רחובות?

 

בנוסף למכללת רחובות (אשר הוקמה בשנת 1997 בעיר רחובות) יש עוד לא מעט מכללות בהן ניתן ללמוד במסגרת האוניברסיטה הפתוחה מספר תחומים מבוקשים (ניהול, פסיכולוגיה, תקשורת, מחשבים ועוד). מאז הקמתה נמצאת המכללה בתהליך של צמיחה והיא מהווה כיום מכללה חשובה באזור השפלה המשרתת אלפי סטודנטים מדי שנה.

 

גם תואר ראשון בכלכלה, שהוא תואר מבוקש מאוד, ניתן ללמוד במכללה זו, במסגרת תואר חד חוגי או דו חוגי. הלימודים מבוססים על ספרי לימוד מיוחדים של האוניברסיטה (אשר נכתבו על ידי מיטב המרצים), הניתנים לסטודנטים בקורסים השונים אליהם הם נרשמים.

 

כל סטודנט יכול לפרוס את לימודי הכלכלה על פני מספר שנים (במקום 3 השנים בהן לוקח לסיים את התואר במסגרת לימוד רגילה), על פי הקצב האישי של כל אחד ואחת. הלימודים במסגרת זו מאפשרים לאנשים רבים מאוכלוסיות שונות לרכוש השכלה אקדמית איכותית, תוך שילוב של הלימודים עם משרה מלאה. עם סיום הלימודים הבוגרים יכולים להשתלב בהצלחה במגוון רחב של תחומים ומשרות כמו מנהלי תיקי השקעות, כלכלנים בבנקים השונים או אנשי מקצוע בתחום שוק ההון.

אז אם אתם חולמים על קריירה בתחום זה ואינכם רוצים ללמוד במסגרת רגילה, לימודי כלכלה במכללת רחובות במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, הם הפתרון האידיאלי עבורכם.

מה לומדים?

לימודי כלכלה במסגרת האוניברסיטה הפתוחה הם לימודים מרתקים הכוללים קורסים כדוגמת מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, כלכלה חברתית, כלכלה קוגניטיבית, תורת המימון, כלכלת ישראל, כלכלת תעשיה, סטטיסטיקה, חשבונאות ועוד.

תנאי קבלה

בניגוד לאוניברסיטאות רגילות ולרוב המכללות בהם תנאי הקבלה הם קשים למדי, באוניברסיטה הפתוחה תנאי הקבלה כמעט בלתי קיימים. לחלק מהמכללות צריך תעודת בגרות בלבד (כמו מכללת רחובות למשל) ולמכללות אחרות אין אפילו צורך בהצגת ציוני הבגרות. למכללות רחובות יכולים להתקבל גם בעלי תעודות סיום של מכינות קדם אקדמיות. מועמדים אשר אינם עומדים בדרישות הסף הללו יכולים לפנות למכללה אשר יש לה את הזכות לקבל מועמדים על פי קריטריונים נוספים כמו גיל, ניסיון ועוד.

 


סגל המרצים

המרצים במכללה זו הם איכותיים ומגיעים מתחומים מגוונים במשק הישראלי. לכל קורס המרצים הייחודיים שלו המתמחים בתחומי הכלכלה השונים.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללת רחובות הוא אוניברסיטאי, כלומר צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות. המכללה מעניקה מדי שנה מלגות שונות לאוכלוסיות הזקוקות לעזרה בתשלום שכר הלימוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רחובות - האוניברסיטה הפתוחה רחובות

ssssssssss

פורום לימודי כלכלה

לימודי ניהול וכלכלה בטכניון
מריה
2 תגובות
שיעור עזר ביסודות הכלכלה
אביה
1 תגובות
התלבטות בין התמחויות בתואר בכלכלה
שי
1 תגובות
כלכלה בהתמחות לוגיסטיקה או שוק ההון?
שי
1 תגובות
חשבונאות או כלכלה ומנהל?
יאיר
1 תגובות
מה רמת המתמטיקה בתואר בחשבונאות וכלכלה?
ניר
1 תגובות
לימודי המשך פרקטיים בכלכלה
אלעד
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,452 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,223 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא כלכלה

ד"ר תמי אמיר
הכישורים הנדרשים מסטודנט/ית לכלכלה הן בראש וראשונה הבנה אנליטית לוגית (יכולת הפשטה של נושאי הלימוד) וכמו כן נדרשת יכולת כמותית טובה ושליטה בשפה האנגלית. כישורים שפתיים מילוליים טובים הם בגדר יתרון. על פי רב העוסקים בתחום נדרשים למיומנויות סדר וארגון טובים אשר חשובים מאד לתחום.
הנטיות ותחומי העניין של הפונים לתחום זה, מתרכזות בעיקר בתחומים הארגוניים העסקיים והחברתיים. לעיתים נטייה לתחום המדע (חקר וירידה לפרטים) מהווה יתרון עבור האנליסטים שבכם.
בתכונות האישיות: רצינות, ירידה לפרטים, דיוק, אנשים הזקוקים לאיזון בין רציונליות (חשיבה) לצד אמוציונליות (רגש), רצון לעבוד עם אנשים ויכולת יצירת קשר בינאישי, מהוות תכונות בולטות בקרב העוסקים בתחום זה.
עצמאות, שיקול דעת, יכולת לעבוד בסביבה ארגונית הנשענת על כללים ונהלים, מהווים יתרון בולט.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp