לימודי כלכלה במכללת רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי כלכלה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תואר בכלכלה - מכללת רחובות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר בכלכלה במכללת רחובות

לימודי כלכלה לתואר ראשון במכללת רחובות מאפשרים מגוון רחב מאוד של תחומי עם עיסוק עם סיום הלימודים. חשוב לזכור כי הלימודים במכללה זו הם לימודים במסגרת הפתוחה המאפשרים לפרוס את הלימודים על פני תקופה ארוכה, ללמוד בשיטת הלימוד של "לימוד מרחוק" ולשלם רק עבור הקורסים אשר לומדים אותם בפועל. אלה הם לא מעט יתרונות עבור אוכלוסיות מסוימות המתקשות לשלב עבודה ולימודים במסגרת אוניברסיטאית רגילה.

 

מדוע כדאי ללמוד תקשורת דווקא במכללת רחובות?

 

בנוסף למכללת רחובות (אשר הוקמה בשנת 1997 בעיר רחובות) יש עוד לא מעט מכללות בהן ניתן ללמוד במסגרת האוניברסיטה הפתוחה מספר תחומים מבוקשים (ניהול, פסיכולוגיה, תקשורת, מחשבים ועוד). מאז הקמתה נמצאת המכללה בתהליך של צמיחה והיא מהווה כיום מכללה חשובה באזור השפלה המשרתת אלפי סטודנטים מדי שנה.

 

גם תואר ראשון בכלכלה, שהוא תואר מבוקש מאוד, ניתן ללמוד במכללה זו, במסגרת תואר חד חוגי או דו חוגי. הלימודים מבוססים על ספרי לימוד מיוחדים של האוניברסיטה (אשר נכתבו על ידי מיטב המרצים), הניתנים לסטודנטים בקורסים השונים אליהם הם נרשמים.

 

כל סטודנט יכול לפרוס את לימודי הכלכלה על פני מספר שנים (במקום 3 השנים בהן לוקח לסיים את התואר במסגרת לימוד רגילה), על פי הקצב האישי של כל אחד ואחת. הלימודים במסגרת זו מאפשרים לאנשים רבים מאוכלוסיות שונות לרכוש השכלה אקדמית איכותית, תוך שילוב של הלימודים עם משרה מלאה. עם סיום הלימודים הבוגרים יכולים להשתלב בהצלחה במגוון רחב של תחומים ומשרות כמו מנהלי תיקי השקעות, כלכלנים בבנקים השונים או אנשי מקצוע בתחום שוק ההון.

אז אם אתם חולמים על קריירה בתחום זה ואינכם רוצים ללמוד במסגרת רגילה, לימודי כלכלה במכללת רחובות במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, הם הפתרון האידיאלי עבורכם.

מה לומדים?

לימודי כלכלה במסגרת האוניברסיטה הפתוחה הם לימודים מרתקים הכוללים קורסים כדוגמת מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, כלכלה חברתית, כלכלה קוגניטיבית, תורת המימון, כלכלת ישראל, כלכלת תעשיה, סטטיסטיקה, חשבונאות ועוד.

תנאי קבלה

בניגוד לאוניברסיטאות רגילות ולרוב המכללות בהם תנאי הקבלה הם קשים למדי, באוניברסיטה הפתוחה תנאי הקבלה כמעט בלתי קיימים. לחלק מהמכללות צריך תעודת בגרות בלבד (כמו מכללת רחובות למשל) ולמכללות אחרות אין אפילו צורך בהצגת ציוני הבגרות. למכללות רחובות יכולים להתקבל גם בעלי תעודות סיום של מכינות קדם אקדמיות. מועמדים אשר אינם עומדים בדרישות הסף הללו יכולים לפנות למכללה אשר יש לה את הזכות לקבל מועמדים על פי קריטריונים נוספים כמו גיל, ניסיון ועוד.

 


סגל המרצים

המרצים במכללה זו הם איכותיים ומגיעים מתחומים מגוונים במשק הישראלי. לכל קורס המרצים הייחודיים שלו המתמחים בתחומי הכלכלה השונים.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללת רחובות הוא אוניברסיטאי, כלומר צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות. המכללה מעניקה מדי שנה מלגות שונות לאוכלוסיות הזקוקות לעזרה בתשלום שכר הלימוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רחובות - האוניברסיטה הפתוחה רחובות

פורום לימודי כלכלה
אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי כלכלה עם התמחות בניהול מערכות מידע
אנונימי
2 תגובות
הבדל בין מסלול חד חוגי בכלכלה למסלול מורחב בכלכלה
יוסי
1 תגובות
לימודי השלמה לתואר שני בכלכלה לבוגר מנהל עסקים
רון
1 תגובות
התלבטות אם לעשות תואר שני בכלכלה
אילן
1 תגובות
השלמת תואר ראשון בכלכלה לבוגר מתמטיקה
אורי
1 תגובות
התלבטות בין לימודי אנגלית ללימודי כלכלה
אלינור
1 תגובות
תפקיד כלכלן עמלות סוכנים
גל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp