תואר בחשבונאות עם חטיבה בכלכלה במכללת רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חשבונאות - מכללת רחובות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בחשבונאות עם חטיבה בכלכלה במכללת רחובות

ישנם מספר מוסדות לימוד בישראל בהם ניתן לרכוש תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה. מכללת רחובות היא אחת מהאיכותיות שבהם. מטרת המכללה, אשר הוקמה בשנת 1997, היא לשמש מרכז לימודים של האוניברסיטה הפתוחה, עבור כל אותם הסטודנטים שלא רצו (או לא יכלו) להתקבל לאוניברסיטאות או המכללות הרגילות.

 

מדוע כדאי ללמוד חשבונאות דווקא במכללת רחובות?

במכללה זו, ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון במגוון תחומים כמו מנהל עסקים, כלכלה, פסיכולוגיה, מדעי המדינה, מדעי המחשב ועוד. את תחום החשבונאות הכל כך מבוקש, ניתן ללמוד במסגרת תואר ראשון עם חטיבה בכלכלה וזהו יתרון גדול, מכיוון שהשכלה כלכלית רחבה מועילה מאוד לרואי החשבון בתחומים השונים.

 

חשוב לזכור כי בוגרי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה, יכולים להשתלב בשוק העבודה הפרטי במידה רבה של הצלחה (לא פחות מאשר בוגרי תואר ראשון של אוניברסיטה רגילה). לרואי חשבון יש ביקוש גדול מאוד בשנים האחרונות, ובתקופה של מיתון וחוסר וודאות כלכלית, על אחת כמה וכמה.

 

בוגרי התואר בחשבונאות, יוכלו לנסות ולהשתלב במשרות שונות במגזר הפרטי או הציבורי כרואי חשבון, חשבים, יועצים, מנהלי כספים ועוד. יש לציין כי החטיבה הנוספת בתחום הכלכלה, פותחת לבוגרים אופציות נוספות וחשובות. בוגרים רבים, בוחרים עם סיום לימודיהם לפנות למגזר הציבורי, ולהשתלב במשרדי הממשלה חשובים כמו משרד האוצר, משרד התמ"ת ועוד. כמו בכל תחום, גם בתחום זה, הטובים ביותר הם אלה שיגיעו לעמדות המפתח החשובות ולמשרות הנחשקות.

אז אם תמיד חלמתם על קריירה בעולם העסקי כרואי חשבון, לימודי חשבונאות במסגרת האוניברסיטה הפתוחה במכללת רחובות, יכולים להיות פתרון אידיאלי עבורכם.

מה לומדים?

לימודי חשבונאות במסגרת האוניברסיטה הפתוחה הם לימודים מרתקים הכוללים קורסים ממגוון תחומים, בין היתר - מבוא לחשבונאות, חשבונאות ניהולית, מתמטיקה, סטטיסטיקה, מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, תורת המימון ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה הנוחים הם מהיתרונות הגדולים של לימודים מכללת רחובות בכלל ובאוניברסיטה הפתוחה בפרט. סיכויי הקבלה לכל חוג (גם לתחומים מבוקשים כמו חשבונאות) הם גבוהים יותר ובחלק ממרכזי הלימוד אין כל תנאי קבלה. על מנת להתקבל ללימודים במכללת רחובות, יש צורך בהצגת תעודת בגרות מלאה (או תעודה שוות ערך). חשוב לציין כי גם בעלי תעודת סיום של מכינות קדם אקדמיות יכולים להתקבל ללימודים במכללה זו.

סגל המרצים

המרצים במכללת רחובות הם מן השורה הראשונה ומגיעים ממגוון תחומים. חומר הלימודים הוא ייחוד לאוניברסיטה הפתוחה והלימודים הם ברמה גבוהה מאוד.

שכר לימוד ומלגות

כמו ברוב המרכזים בהם ניתן ללמוד במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, שכר הלימוד במכללה הוא אוניברסיטאי, ולמעשה צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות הרגילות. שכר הלימוד נקבע מדי שנה על ידי מוסדות המדינה ומשתנה מעת לעת על פי החלטתם. ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות שונות אותן מעניקה המכללה מדי פעם, כדוגמת מלגות למצטיינים, מלגות על בסיס כלכלי, פר"ח ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רחובות - האוניברסיטה הפתוחה רחובות

פורום לימודי חשבונאות
האם קורס הנהלת חשבונות 3 מכיל בתוכו גם את לימודי 1 ו 2?
אלונה
1 תגובות
המרת תעודה חשבונאות סוג 3 עם קורס תמת
רחל
1 תגובות
תעודה בגמר קורס מקצועי
צביקה רידל
1 תגובות
רמת קושי במתמטיקה בתואר במנהל עסקים וחשבונאות
מאי
1 תגובות
קורס בן 5 חודשים למנהל חשבונות בכיר
אמיר
1 תגובות
הסבה לחשבונאות ממדעי החברה
חיים
2 תגובות
מי מחוייב לנהל יומן פגישות לפי מס הכנסה?
יוני
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp