המרכז האקדמי רופין
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תואר שני > המרכז האקדמי רופין - תואר שני

תואר שני במרכז האקדמי רופין

שירות אישי - המרכז האקדמי רופין

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר שני - המרכז האקדמי רופין

 

במרכז האקדמי רופין ניתן ללמוד לקראת מגוון רחב של תארים ראשונים וגם לקראת מספר סוגים של תארים שניים. בשנת 2001 הפך המרכז למכללה ציבורית המתוקצבת על ידי המועצה להשכלה. הנה המסלולים לתואר שני המוצעים במרכז האקדמי רופין:

 

מסלולי הלימוד

 

  • תואר שני MBA במנהל עסקים: המסלול לקראת תואר שני במנהל עסקים פותח דלתות רבות בשוק העבודה הפרטי בעולם העסקים. התכנית ומתאימה במיוחד לבוגרים מצטיינים ולמנהלים המעוניינים להרחיב את השכלתם בתחום. היא כוללת קורסים יישומיים ביזמות ובניהול השקעות. הסטודנטים יכולים לבחור מבין ההתמחויות הבאות: מימון וניהול פיננסי, שיווק ועסקים בין לאומיים, ייעוץ ארגוני ומנהיגות, אסטרטגיה וניהול בכיר.

 

  • תואר שני MA בהגירה ושילוב חברתי: מטרת התכנית לתואר שני בהגירה ושילוב חברתי היא לענות על צורך מחקרי, מקצועי וחברתי הקיים באופן תמידי במדינות אשר קולטות הגירה כמו ישראל, ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה ועוד. התכנית מותאמת לחברה הישראלית ולמצב החוקתי, הכלכלי והחברתי הקיים.

 

  • תואר שני MA בלוגיסטיקה ושרשרת האספקה הגלובלית: התכנית לתואר שני בלוגיסטיקה ושרשרת האספקה הגלובלית באה לספק כלים למנהלי לוגיסטיקה להובלת תהליכי תובלה וסחר ימיים בקנה מידה בין לאומי. הם עוסקים בנושאים כספנות בסחר חוץ, במערכות מידע בהובלה הימית ובניהול בר קיימא של סביבת הים.

 

  • תואר שני MA בניהול משאבי ים: התכנית מבקשת לענות על חוסר המנהלים של משאבי הים, שיוכלו לשלב בין היבטים ניהוליים, אנושיים וסביבתיים של תשתית הים התיכון כגון אנרגיה, התפלת מים, חקלאות ימית, תיירות וביוטכנולוגיה. חלק מתכני המסלול נערכים בקמפוס מכמורת של מוסד הלימוד.

 

  • תואר שני MA בפסיכולוגיה קלינית: מסלול תואר שני בפסיכולוגיה קלינית עוסק בשלל סוגיות תרבותיות וחברתיות שכרוכות בגישות תרפיה שונות. תכנית זו שמה דגש על הנגשת שירותי הפסיכולוגיה בקהילה והסטודנטים פועלים במסגרות קהילתיות מגוונות. התואר כולל פרקטיקום המתבצע בבתי חולים, במרפאות בריאות הנפש ובמרכזים רפואיים ברחבי הארץ.

 

  • תואר שני MA בפסיכולוגיה קלינית גרונטולוגית: התואר השני בפסיכולוגיה קלינית גרונטולוגית מתמקד בשירותים פסיכולוגיים לגילאים מבוגרים ולקשישים. התכנית באה לענות על צורך במומחים לטיפול באוכלוסיית הגיל השלישי ולהנהגת שירותים ומסגרות. הענקת התואר מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה.


מתכונת הלימוד

 

מרבית המסלולים לתואר שני במוסד הלימוד נמשכים כשנתיים אקדמיות. כדי לענות על צרכיהם של אנשים עובדים, מרוכזים הלימודים בדרך כלל ביום או ביומיים במהלך השבוע וברוב במקרים מתקיים מפגש גם בימי שישי. תכניות הלימוד משלבות לימוד עיוני עם סמינרים, סדנאות מעשיות ומפגשים עם אנשי מקצוע מהתחום הנלמד.

 

תנאי קבלה

 

כדי להתקבל למרבית המסלולים לתואר שני, יש צורך בתואר ראשון בממוצע ציונים של 80 ומעלה, במקצועות רלבנטיים. כאשר אין רקע אקדמי קודם מספק בתחום, יש צורך להשתתף בקורסי השלמה. כחלק מתנאי הקבלה לתואר השני במנהל עסקים יש צורך בציון GMAT כמותי של 44 ומעלה. מועמדים בוגרי לימודי חשבונאות, כלכלה, הנדסה, מדעי המחשב או מקצועות נוספים במדעי החיים והטבע פטורים מציון GMAT אם ממוצע ציוניהם 80 ומעלה, וכך גם בוגרי תארים בתחומים אחרים שהממוצע שברשותם הוא 85 לפחות. כדי להתקבל לתואר השני בפסיכולוגיה קלינית גרונטולוגית יש צורך בציון במבחן מתא"ם.

 

שכר לימוד ומלגות

 

שכר הלימוד במכללה זו, הן בתארים ראשונים והן בתארים שניים) הוא אוניברסיטאי ונקבע מדי שנה על ידי מוסדות המדינה הרלוונטיים. כמו כן, ניתן לשלם את שכר הלימוד (או חלקו) באמצעות מלגות לימוד שונות, חלקן פנימיות המוצעות על ידי מוסד הלימוד ואחרות חיצוניות מטעם קרנות.עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי רופין: 

חוות דעת של סטודנטים: המרכז האקדמי רופין - תואר שני (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, המרכז האקדמי רופין - תואר שני, 05/06/2017

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
בתואר הראשון האווירה היתה מצויינת
סגל תומך ומסייע.

על הקמפוס
קמפוס מושקע ,מדשאות מטופחות סיפרייה וצוות מעולים.
קפטריות מצוינות .
ועד סטודנטים מצוין ומשקיע

   

המרכז האקדמי רופין


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English