לימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי רופין

שירות אישי - צור קשר
לימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי רופין

לימודי מנהל עסקים BA במרכז האקדמי רופין


מתמחים ומשתלבים בעולם העסקים


בשנים האחרונות, עולם העסקים עובר תמורות רבות וכן התרחבות משמעותית. בעקבות זאת, על העוסקים בתחום להחזיק בכישורים רבים שיאפשרו להם להשתלב ולהצליח בסביבת עבודה שהיא דינאמית ומשתנה ללא הרף. שינויים אלה ניכרים במסלולי הלימוד למנהל עסקים המאפשרים ללמוד מגוון רחב של התמחויות שיכינו את הסטודנטים לשוק העבודה התובעני.


המרכז האקדמי רופין מציע תכנית לימודי מנהל עסקים אשר מתאימה לכל המעוניינים להשתלב בארגונים עסקיים. במסגרת תכנית זו, הסטודנטים יכולים לבחור מסלול התמחות מבין שלושה שמוצעים.

 

מטרתה של התכנית היא הכשרתם של בוגרים בעי יוזמה ומוטיבציה לניהול של תהליכים ארגוניים ולקידום חדשנות מחשבתית בעסקים. בתכנית מקבלים כלים לפיתוח קריירה מנהיגותית ועסקית ולהשתלבות בדרגים בכירים במערכות עסקיות בארץ ובחו"ל. בתכנית שואפים לפתח תשתית אקדמית ומיומנויות למידה וכן לפתח רגישות חברתית ואחריות חברתית.

 

הבוגרים יכולים להשתלב בשלל אפיקים במשק המקומי והעולמי. באפשרותם לשמש מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, מנתחי בינה עסקית, מנהלי דיגיטל ורשתות חברתיות ועוד מבחר תפקידי מפתח בעולם הארגוני.

 

מה לומדים?

 

לימודי מנהל עסקים מקנים לסטודנטים את המיומנויות המקצועיות להשתלבות בעולם העסקים במגוון רחב של תפקידים. הלימודים עוסקים בתחומים כגון שיווק, הנעת עובדים, מימון, יזמות עסקית, מערכות מידע וניהול משאבי אנוש. במהלך התכנית רוכשים ידע עדכני ונרחב ומפתחים מיומנויות ניהוליות למילוי תפקידי מפתח בשלל סוגי ארגונים. כמו כן, התכנית מאפשרת לתלמידיה לפתח מיומנויות ייזום וניהול של עסקים עצמאיים.

 

כמה זמן לומדים?

 

הלימודים נמשכים כשלוש שנים ומתקיימים בין שלוש לארבע פעמים בשבוע. שנת הלימודים הראשונה מתמקדת בלימודי תשתית במדעי החברה והניהול ובתחילת השנה השנייה הסטודנטים בוחרים תחום התמחות.

 

מבין מסלולי ההתמחות נמנים ניהול משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, התמחות בניהול מערכות מידע ומסלול ניהול השיווק.

 

קורסי החובה בתכנית חושפים את הסטודנטים להיבטים יישומיים מן השטח. הסטודנטים לוקחים חלק בניתוח אירועים, הרצאות אורח, תרגילים פרקטיים ועוד.

 

כמו כן, בכל אחת מן ההתמחויות מתקיימים פרויקטים ייעודיים. בהתמחות ניהול שיווק נערכת תחרות פרסום שבה נחשפים לתהליכי בניית קמפיינים ויישומם. בהתמחות ניהול משאבי אנוש ופיתוח ארגוני מתקיים אירוע עיצוב של מערכות הדרכה בשילוב כלים טכנולוגיים עבור עמותות או ארגונים ללא כוונת רווח. בהתמחות מערוכת מידע מתנסים בפיתוח של מערכות מידע עבור ארגונים אמיתיים בשטח.


כמו כן, פועלת תכנית הכשרה פרקטית למצטיינים בשם "הדבר הבא" שמיועדת לסטודנטים מצטיינים בשנת הלימודים השלישית בהתמחות משאבי אנוש או ניהול השיווק. במסגרת תכנית זו מתמחים יום בשבוע במסגרת ארגונים וחברות.


במהלך השנה השלישית ללימודים נערך קורס "משחק עסקים", זהו קורס חווייתי שבו מדמים זירת עסקים ומתרגלים ניהול של פירמות, מיתוג ארגונים וניהול תהליכים בייצור, שיווק ומימון.


נושאי הלימוד

 

 • ניהול משאבי אנוש
 • מבוא למשפט עסקי
 • יסודות בחשבונאות
 • מתמטיקה למנהלים
 • מבוא למערכות מידע
 • סטטיסטיקה למנהלים
 • ניהול והתנהגות ארגונית
 • מבוא למיקרו ומאקרו כלכלה    
 • ניהול שיווק
 • יישומי מחשב
 • שיטות מחקר
 • כלכלת ישראל
 • יסודות במימון
 • תורת ההחלטות
 • אתיקה מקצועית    
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


המרכז האקדמי רופין מציע לבוגרים מצטיינים של התואר הראשון להמשיך ללימודים מתקדמים. הם יכולים להשתלב מסלול MBA במנהל עסקים או MA בלוגיסטיקה ומערכות ימיות וכן MA בהגירה ושילוב חברתי. תכניות אלה מוצעות בלימודי ערב ומאפשרות לשלב לימודים עם עבודה.


מהם תנאי הקבלה?


ללימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי רופין יכולים להירשם סטודנטים בעלי תעודת בגרות מלאה (עם בגרות במתמטיקה בהיקף של 4 יחידות לימוד לפחות בציון שאינו נמוך מ - 70). תנאי הקבלה המפורטים כוללים אחד או כמה מן הבאים: ממוצע בגרות של 100 לפחות; ציון של 615 ומעלה בפסיכומטרי; ציון של 550 בפסיכומטרי עם סכם משוקלל (פסיכומטרי ובגרות) של 106 ומעלה. בעלי ציון נמוך מן הסף הדרוש במתמטיקה יצטרכו לעבור מבחן מיון במתמטיקה.


איזו תעודה מקבלים?

 

סטודנטים שעומדים בדרישות התכנית זכאים לתואר ראשון BA במנהל עסקים. תואר זה מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. בהתמחות משאבי אנוש, הם זכאים לתעודת הסמכה במשאבי אנוש שמוענקת על ידי העמותה הישראלית לניהול וחקר משאבי האנוש.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?

 

בוגרי התכנית יכולים להשתלב בשלל משרות בארגונים במשק הישראלי, בהתאם להתמחות בה הם בחרו. הם יכולים לעסוק בפיתוח תוכנה, ניהול דיגיטל, גיוס ומיון, חברות השמה, משאבי אנוש, ניהול מותגים וניהול מכירות.

 

מה עלות הלימודים? 

 

גובה שכר הלימוד במכללה נקבע על ידי ההנהלה מדי שנה בהתאם לקריטריונים שונים. על מנת לסייע לציבור הסטודנטים מעניקה המכללה מלגות מגוונות על פי קריטריונים שונים המשתנים מעת לעת.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי רופין
חוות דעת של סטודנטים על המרכז האקדמי רופין - מנהל עסקים
התקבלו 26 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

המרכז האקדמי רופין
11/02/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

האוירה בכיתה, ההשקעה במרחב הלימודי והיחס והמענה שמקבלים לכל שאלה

על הקמפוס

רופין משקיעה מאוד בחלל הלימודי , יש מענה לכל שאלה

טיפים

תלמדו רק מה שאתם אוהבים ומתחברים ולא מה שרוצים שתלכו ללמוד

המרכז האקדמי רופין
18/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את נושאי הלימוד והמרצים והמזכירות שיטת הלימוד חדשנית הכיתות מרווחות יש מזכירות טובה ואגודה טוב קרא עוד...

על הקמפוס

קמפוס ירוק כיתות גדולות יש אגודת סטודנטים שדואגת לרווחת הסטודנטים

טיפים

כדאי להתענין עם עצמך מה התחום לימודים שמושך אותך לפני שאתה מתחיל ללמוד.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp