תואר במדעי ההתנהגות במכללת ראשון לציון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי ההתנהגות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ראשון לציון - מדעי ההתנהגות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללה למדעים ראשון לציון

קשה מאוד (ולמעשה כמעט בלתי אפשרי) לדמיין כיצד היה נראה עולמנו ללא פסיכולוגים, סוציולוגים, קרימינולוגים ושאר בעלי המקצוע העוסקים בחקר נפשר האדם. תחומים אלה משפיעים מאוד על חיינו, ובנוסף לכך הם גם מרתקים ומאתגרים. דווקא בשנה של מיתון קשה בעולם, התחומים הקשורים לנפש האדם הם מבוקשים עוד יותר.

 

אנשים רבים נמצאים במצב כלכלי לא פשוט וזקוקים לעזרה נפשית ופסיכולוגית. כאן באים לעזרתם אנשי המקצוע בתחומים הללו, בראש ובראשונה הפסיכולוגים, אך גם אנשי מקצוע נוספים העוסקים בתחום מדעי ההתנהגות.

 

מדוע כדאי ללמוד מדעי ההתנהגות דווקא במכללה למדעים ראשון לציון?

 

גם במכללה למדעים ראשון לציון, תוכלו ללמוד במסלול לתואר ראשון במדעי החברה עם התמחות במדעי ההתנהגות. הלימודים במכללה איכותית זו הם במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, בה ניתן לפרוש את הלימודים לאורך תקופה ממושכת, וכן לשלב עבודה במשרה מלאה עם הלימודים.

 

הלימודים במכללה זו מתאימים במיוחד לאנשים המתעניינים בתחום זה ומחפשים צורת לימוד קצת אחרת. בקמפוס היפה של המכללה, לומדים מדי שנה אלפי סטודנטים, אשר רובם המכריע משתלב בהצלחה בשוק העבודה הפרטי עם סיום הלימודים.

 

בוגרי המסלול מדעי ההתנהגות יוכלו להשתלב בתחומים כמו כוח אדם, השמה, טיפול, הדרכה, ייעוץ, מחקר ועוד. כמעט כל משרה הקשורה להתנהגות בני האדם (לא כולל פסיכולוג קליני אשר למשרה זו יש צורך גם בתואר שני ותקופת התמחות) יכולה להתאים לבוגרי המסלול.

מה לומדים?

בין הקורסים הנלמדים במסלול זה - מבוא לאנתרופולוגיה, כלכלה, מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה חברתית, מבוא לסוציולוגיה, פסיכולוגיה ארגונית, פסיכולוגיה קוגניטיבית ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה למכללת רעננה (ולאוניברסיטה הפתוחה בכלל) הם קלים מאוד ובחלק מהמרכזים אין כל תנאי קבלה. במכללת ראשון לציון,אין צורך בהצגת תעודות כלשהן והלימודים פתוחים לכולם, ללא כל סינון. כל אחד יכול פשוט רשאי להירשם לקורסים הרלוונטיים לתואר שלו ולהתחיל לצבור נקודות לקראת התואר הראשון. כמובן שהלימודים עצמם אינם קלים כלל וכלל ויש להשקיע רבות על מנת לסיים את התואר בהצלחה.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה למדעים ראשון לציון הוא מגוון ואיכותי. בלימודים במכללה זו הם ברמה גבוהה בעיקר בזכות סגל המרצים המצוין.

שכר לימוד ומלגות

במכללה זו שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי כלומר הה לשכר הלימוד באוניברסיטאות הרגילות (וזול יותר מאשר ב מכללות פרטיות רבות). יש לציין כי בשיטת הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה, הסטודנטים והסטודנטיות משלמים אך ורק על הקורסים אליהם הם נרשמים בפועל ולא עבור שנת לימודים מלאה. ניתן גם לשלם על הלימודים באמצעות מלגות שונות הניתנות על ידי גורמים רבים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה ראשון לציון - מכללת ראשון לציון

ssssssssss

פורום מדעי ההתנהגות

קורס במקביל לתואר במשאבי אנוש
רנין נאסר
ללא תגובה
אפשר לעסוק בשירותי מבחן עם תואר שני בקרימינולוגיה?
מרוה
1 תגובות
תנאי קבלה לתואר שני במדעי התנהגות
לארה סואעד
1 תגובות
השתלבות בעבודה לבוגרי משאבי אנוש וניהול
יישי מליס
1 תגובות
לימודי קרימינולוגיה לתעודה במכללה הישראלית לביטחון וחקירות ICSI
נטלי
1 תגובות
מלגה לתואר במדעי ההתנהגות
עדיי ענת סנבטה
1 תגובות
היכן כדאי ללמוד קרימינולוגיה
מאיה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,223 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מדעי ההתנהגות

פרופ` עמוס רולידר
פרופסור עמוס רולידר חושב שלימודי מדעי ההתנהגות יכולים להיות נקודת פתיחה מצוינת לקריירה בתחום הטיפול. "בשלוש שנות לימודים מקבלים ידע מעמיק על תחומים שונים וכך אפשר לקבל החלטות ממוקדות יותר בהמשך. לימודי מדעי ההתנהגות הם הזדמנות לקבל בחירה מתוך ידע ולדעת עם מי תרצו לעבוד כמטפלים בהמשך."
"הדבר הכי חשוב למי שרוצה להיות מטפל הוא סקרנות. גם אמפתיה היא חובה. השילוב של יכולות מקצועיות ויכולות תמיכה הוא המפתח להצלחה טיפולית. אם מטפלים את יכולות התמיכה אפשר להגיע למקצוע שבו גילויים מדעיים מאפשרים לגעת האנשים, זה שילוב מנצח בעיניי."
פרופ` עמוס רולידר
פרופסור לחינוך ומומחה לניתוח התנהגות
ד"ר תמי אמיר
בלימודי מדעי ההתנהגות תידרש בעיקר ליכולות ביטוי מילוליות. מעטים הם הקורסים הדורשים יכולות כמותיות כגון שיטות מחקר, סטטיסטיקה. הלימודים עוסקים בתחומי האדם בשלושה מוקדים – פסיכולוגיה, סוציולוגיה וחינוך ולכן תחומי העניין שרצוי שתתעניין בהם הם תחומים חברתיים הקשורים לאנשים.
באישיותך, כדאי שתהיה חברותי, בעל יכולת יצירת קשרים טובים, רגיש לצרכי הזולת, מתעניין בלעזור לאנשים ולקדם אותם ובעל אישיות מרשימה לעסוק בטיפול באדם.
לימודי מדעי ההתנהגות הם לימודים תיאורטיים ברובם כך שלאחריהם תוכל לעבוד בסביבות עבודה ארגוניות חברתיות אך בתפקידים יחסית זוטרים (משאבי אנוש, אבחון כ"א, ניהול פרויקט חברתי, הדרכה ועוד), עם זאת, לאחר שתמשיך בלימודי התואר השני (אפשרי בפסיכולוגיה על כל גווניה, חינוך, יעוץ חינוכי, משפחתי, אבחון וטיפול בלקויי למידה, עבודה סוציאלית ועוד) תוכל לרכוש מקצוע בעל זהות מקצועית ברורה יותר.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp