תואר במדעי ההתנהגות במכללת ראשון לציון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי ההתנהגות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ראשון לציון - מדעי ההתנהגות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללה למדעים ראשון לציון

קשה מאוד (ולמעשה כמעט בלתי אפשרי) לדמיין כיצד היה נראה עולמנו ללא פסיכולוגים, סוציולוגים, קרימינולוגים ושאר בעלי המקצוע העוסקים בחקר נפשר האדם. תחומים אלה משפיעים מאוד על חיינו, ובנוסף לכך הם גם מרתקים ומאתגרים. דווקא בשנה של מיתון קשה בעולם, התחומים הקשורים לנפש האדם הם מבוקשים עוד יותר.

 

אנשים רבים נמצאים במצב כלכלי לא פשוט וזקוקים לעזרה נפשית ופסיכולוגית. כאן באים לעזרתם אנשי המקצוע בתחומים הללו, בראש ובראשונה הפסיכולוגים, אך גם אנשי מקצוע נוספים העוסקים בתחום מדעי ההתנהגות.

 

מדוע כדאי ללמוד מדעי ההתנהגות דווקא במכללה למדעים ראשון לציון?

 

גם במכללה למדעים ראשון לציון, תוכלו ללמוד במסלול לתואר ראשון במדעי החברה עם התמחות במדעי ההתנהגות. הלימודים במכללה איכותית זו הם במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, בה ניתן לפרוש את הלימודים לאורך תקופה ממושכת, וכן לשלב עבודה במשרה מלאה עם הלימודים.

 

הלימודים במכללה זו מתאימים במיוחד לאנשים המתעניינים בתחום זה ומחפשים צורת לימוד קצת אחרת. בקמפוס היפה של המכללה, לומדים מדי שנה אלפי סטודנטים, אשר רובם המכריע משתלב בהצלחה בשוק העבודה הפרטי עם סיום הלימודים.

 

בוגרי המסלול מדעי ההתנהגות יוכלו להשתלב בתחומים כמו כוח אדם, השמה, טיפול, הדרכה, ייעוץ, מחקר ועוד. כמעט כל משרה הקשורה להתנהגות בני האדם (לא כולל פסיכולוג קליני אשר למשרה זו יש צורך גם בתואר שני ותקופת התמחות) יכולה להתאים לבוגרי המסלול.

מה לומדים?

בין הקורסים הנלמדים במסלול זה - מבוא לאנתרופולוגיה, כלכלה, מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה חברתית, מבוא לסוציולוגיה, פסיכולוגיה ארגונית, פסיכולוגיה קוגניטיבית ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה למכללת רעננה (ולאוניברסיטה הפתוחה בכלל) הם קלים מאוד ובחלק מהמרכזים אין כל תנאי קבלה. במכללת ראשון לציון,אין צורך בהצגת תעודות כלשהן והלימודים פתוחים לכולם, ללא כל סינון. כל אחד יכול פשוט רשאי להירשם לקורסים הרלוונטיים לתואר שלו ולהתחיל לצבור נקודות לקראת התואר הראשון. כמובן שהלימודים עצמם אינם קלים כלל וכלל ויש להשקיע רבות על מנת לסיים את התואר בהצלחה.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה למדעים ראשון לציון הוא מגוון ואיכותי. בלימודים במכללה זו הם ברמה גבוהה בעיקר בזכות סגל המרצים המצוין.

שכר לימוד ומלגות

במכללה זו שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי כלומר הה לשכר הלימוד באוניברסיטאות הרגילות (וזול יותר מאשר ב מכללות פרטיות רבות). יש לציין כי בשיטת הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה, הסטודנטים והסטודנטיות משלמים אך ורק על הקורסים אליהם הם נרשמים בפועל ולא עבור שנת לימודים מלאה. ניתן גם לשלם על הלימודים באמצעות מלגות שונות הניתנות על ידי גורמים רבים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה ראשון לציון - מכללת ראשון לציון

פורום מדעי ההתנהגות
לימודי תואר במדעי ההתנהגות לאישה בת 50 ללא תעודת בגרות
שרי
1 תגובות
הסבה לקרימינולוגיה ממדעי ההתנהגות
נטלי
1 תגובות
יש ביקוש לפרופילאים?
רונושול
1 תגובות
הסבה ממשפטים למשאבי אנוש
עמית
1 תגובות
שילוב לימודי משאבי אנוש פסיכולוגיה / סוציולוגיה
שקד
1 תגובות
קורס במקביל לתואר במשאבי אנוש
רנין נאסר
1 תגובות
אפשר לעסוק בשירותי מבחן עם תואר שני בקרימינולוגיה?
מרוה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp