תואר שני במכללת ראשון לציון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ראשון לציון- תואר שני.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במכללה למדעים ראשון לציון

בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בחשיבותם של לימודים אקדמאים ואם בעבר, תעודת בגרות בלבד הספיקה לרובינו על מנת לבנות לעצמנו קריירה, כיום אפילו תואר ראשון לא תמיד מספיק. בתחומים רבים, יש היום דרישה לתואר שני על מנת להתקדם בעבודה או להתקבל למשרות בכירות.
אין זו הפתעה גדולה שמדי שנה לומדים למעלה מ - 10,000 סטודנטים לתואר שני באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא במכללה למדעים ראשון לציון?

 

גם במכללה למדעים ראשון לציון, ניתן ללמוד לתואר שני במקביל למסלולי הלימוד הרבים לקראת התואר הראשון. מכללה זו היא מרכז לימוד של האוניברסיטה הפתוחה אשר מוכרת בשיטת הלימוד הייחודית שבה המאפשרת לפרוש את הלימודים על פני תקופה ארוכה, ולשלב עבודה במשרה מלאה עם הלימודים. שיטה זו מתאימה מאוד לתואר הראשון ובוודאי שגם לתואר השני.

 

בקמפוס היפה של המכללה, לומדים מדי שנה אלפי סטודנטים (רובם לתואר ראשון וחלקם גם לתואר שני), המשתלבים עם סיום לימודיהם בשוק העבודה. במכללה זו ניתן ללמוד לתואר שני במנהל עסקים
בתכנית ייחודית המשלבת בין לימודים עיוניים ולימודים מעשיים. תכנית הלימודים דומה מאוד בתכניה לתכניות הלימודים לתואר שני במנהל עסקים במכללות אחרות ובאוניברסיטאות והיא מקנה לסטודנטים את כל הכלים, יכולת הניתוח והידע הנדרש, על מנת שיוכלו לעסוק בתחום חשוב זה.

 

ההתמחויות במסלול זה כוללות התמחויות בתחומים כמו שיווק ופרסום, חשבונאות, מימון, ניהול התפעול ועוד.

מה לומדים?

לימוד תואר שני במנהל עסקים נמשכים כשנתיים, אך במכללה זו ניתן לפרוש אותם על פני תקופה ארוכה יותר, לפי היכולת והזמן הפנוי של כל סטודנט וזהו יתרון גדול. בין הנושאים המגוונים הנלמדים במהלך התואר - חשבונאות, מימון, סטטיסטיקה, שיווק, מינהל ומדיניות ציבורית, כלכלה, אתיקה ומשפט, מדעי ההתנהגות, התנהגות ארגונית ועוד.

 

תנאי הקבלה הם נוחים למדי והלימודים הם ברמה מקצועית גבוהה מאוד. על מנת להשלים את התואר, על הסטודנטים לעבור בהצלחה את כל המבחנים ולסיים את כל המטלות. הלימודים בנויים ממפגשים עם מרצים בכיתות ומלימודים נוספים בשיטה של לימוד מרחוק.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל לתואר שני במנהל עסקים במכללה זו יש להציג את ציוני התואר הראשון ורצוי שהתואר יהיה בתחומים הקשורים לעולם מנהל העסקים כמו חשבונאות, כלכלה, ניהול ועוד (אך אין חובה בכך). יש לציין כי גם בעלי תואר ראשון בתחומים אחרים יכולים להתקבל למסלול זה, אך עליהם יהיה לעשות קורסי השלמה רבים. ניסיון ניהולי מסייע מאוד בעת תהליך הקבלה.

שכר לימוד ומלגות

אחד מהיתרונות הגדולים של מרכזי לימוד של האוניברסיטה הפתוחה הוא שכר הלימוד הנמוך יחסית אשר צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות הרגילות (וזול יותר מאשר במכללות פרטיות רבות). במכללה זו, הסטודנטים משלמים רק על הקורסים אותם הם לומדים בפועל וזה כמובן הופך את התואר למשתלם יותר מבחינה כלכלית. ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות לימוד שונות הניתנות על ידי גורמים רבים.



** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה ראשון לציון - מכללת ראשון לציון

פורום ייעוץ לימודים
לאיזה מקצועות צריך 5 יחידות מתמטיקה?
אושרית נחשון
1 תגובות
לימודי תרבויות נשכחות ולימודי לטינית
הדר
2 תגובות
איך לבדוק ממוצע ציונים ללא פסיכומטרי?
יצחק
2 תגובות
ערך תואר מהאוניברסיטה הפתוחה בתחום ההייטק
אודל
1 תגובות
הוספת קורס בפסיכולוגיה רפואית לתואר דו חוגי כלכלה וניהול
מיסי
1 תגובות
הוצאת תעודת 12 שנות לימוד מבית הספר
מאיה
1 תגובות
ערעור על ציון בחינה פסיכומטרית
עאדל אבו עומר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp