תואר בסוציולוגיה במכללת ראשון לציון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי סוציולוגיה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ראשון לציון - סוציולוגיה .

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בסוציולוגיה במכללה למדעים ראשון לציון

לימודים לתואר ראשון בסוציולוגיה הם לימודים מרתקים ומאתגרים במיוחד. סוציולוגים הם אנשי מקצוע העוסקים בעיקר בפן המחקרי של התנהגות בני האדם והמאפיינים של התנהגות זו ותפקידם לחקור לעומק, לברר ולהבין מדוע בני אדם, חברות ותרבויות שונות מתנהגות כפי שהן מתנהגות.

 

אחת השאלות החשובות ביותר עליהן מנסים לענות הסוציולוגים היא כיצד משפיעה התנהגות המין האנושי על חיינו? תחום זה, השייך לפקולטה למדעי החברה, הוא תחום מרתק במיוחד המושך אליו סטודנטים רבים מדי שנה. ניתן ללמוד תחום זה כתואר ראשון חד חוגי או דו חוגי באוניברסיטאות ומכללות רבות וגם במסגרת של האוניברסיטה הפתוחה.

 

מדוע כדאי ללמוד סוציולוגיה דווקא במכללה למדעים ראשון לציון?

 

במכללה למדעים ראשון לציון נפתח ישנו מסלול מיוחד לקראת תואר ראשון במדעי החברה עם התמחות בתחום הסוציולוגיה. רבים לומדים תואר שה במסלול דו חוגי עם חוג נוסף כמו כלכלה, פסיכולוגיה, תקשורת, מדעי המדינה ועוד.

 

המטרה המרכזית של הלימודים היא להכשיר אנשי מקצוע איכותיים בתחום הסוציולוגיה (תוך הקניית התמחות עיונית ומעשית בתחומי הסוציולוגיה השונים), על מנת שיוכלו לעסוק בחקר של תופעות סוציולוגיות שונות ובתחומים הנושקים לעולם זה.

 

רבים מהבוגרים בתחום זה, משתלבים עם סיום הלימודים כאנשי מחקר בתחום, מנהלי כוח אדם, עובדי חברות השמה או כחוקרים בחברות, עסקים או עמותות העוסקות בתחומים חברתיים.

אז אם אתם אנשים, תרבויות והחברה האנושית הם תחומים המעניינים אתכם, יכול מאוד להיות שלימודי סוציולוגיה במכללה למדעים ראשון לציון הם הלימודים בשבילכם.

מה לומדים?

הלימודים בתחום זה נמשכים בדרך כלל 3 שנים אך במסלולים של האוניברסיטה הפתוחה ניתן לפרוש את הלימודים גם על פני תקופה ארוכה יותר. בין תחומי הלימוד - מבוא לסוציולוגיה, מבוא לאנתרופולוגיה, מגמות בחברה הישראלית, מבוא לכלכלה, סטטיסטיקה, תיאוריות סוציולוגיות, התנהגות ארגונית ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה במכללה זו הם כמעט בלתי קיימים. למעשה כל אחד יכול פשוט להירשם ללימודים ולהתחיל לצבור נקודות בדרך אל התואר ראשון המיוחל. זוהי המטרה האמיתי והמוצהרת של האוניברסיטה הפתוחה - לאפשר לכל אחד לרכוש תואר ראשון בתחומים רבים. כמובן שהלימודים עצמם הם מורכבים ויש לעמוד בכל המטלות, אך בכל הנוגע לתנאי קבלה - אין כל צורך בהצגת תעודת הבגרות או כל ציון אחר.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה זו הוא עשיר ומגוון והמרצים מגיעים מתחומים רבים ומגוונים. רמת הלימודים במכללה זו היא גבוהה במיוחד.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו הוא אוניברסיטאי והסטודנטים משלמים אך ורק על הקורסים אותם הם לומדים בפועל. שכר הלימוד האוניברסיטאי הוא נמוך יותר בהשוואה למכללות פרטיות רבות וזהו כמובן יתרון גדול. בנוסף לכך, ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות שונות (מלגות הצטיינות, מלגות הניתנות על בסיב כלכלי ועוד).** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה ראשון לציון - מכללת ראשון לציון

פורום ייעוץ לימודים

שינוי תחום בגיל 40+
ליאת אבני
ללא תגובה
דו חוגי או חד חוגי
יזן
ללא תגובה
התלבטות בבחירת מסלול לימודים
שיראל המחפשת;)
ללא תגובה
מקצוע שיסב לי סיפוק ופרנסה
רינה
1 תגובות
מה ללמוד לתואר ראשון
שרון כתר
1 תגובות
ותק כמנהל יכול לעזור לי להתקבל לתואר שני בניהול לוגיסטיקה למנהלים?
גלעד שממה
1 תגובות
ייעוץ מסטודנטים לגבי בחירת מכללה
בראא הג'אי
1 תגובות
לכניסה לפורום

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp